Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Naujieji metai Budapešte 4d.

 • Sutik Naujuosius metus viename gražiausių Europos miestų, viliojačiame savo architektūra, pramogomis, kulinariniu paveldu
 • Savitu charakteriu pasižymintis, neskubantis, draugiškas, skirtingas kultūras jungiantis, didžiulis ir kartu jaukus, klasikinis ir modernus, romantiškas ir nerūpestingas – tai tik keletas epitetų, kuriais būtų galima apibūdinti vieną didžiausių Vidurio Europos miestų – Vengrijos sostinę Budapeštą.
 • Kelionė autobusu,
 • 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais dviviečiuose/ dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 59 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 30 EUR.
 • **Naujųjų Metų sutikimas plaukiant Dunojaus upe nuo 150 EUR.  

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją. Kelionė Dunojaus vingiu pro  Vyšegradą -  senąją Vengrijos sostinę su pilies liekanomis ir nepakartojama Dunojaus vingio panorama. Senosios architektūros miestelį Sentendre, kuriame esant galimybei lankysite  *vyno degustavimo rūsiai. Atvykimas į Budapeštą.

Laisvas laikas. Naujuosius metus siūlome sutikti **plaukiant Dunojumi, grožintis mistišku ir didingu miestu, dažnai vadinamu Dunojaus perlu. Taurė vyno, svaiginantys valso garsai... Mėgstantiems linksmybių šurmulį – Vaci gatvelės siautulys pašėlusiame būryje draugų. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Vėlyvi pusryčiai. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Budapeštą: Budos pilies ansamblis su Šv. Trejybės aikšte, gotikine Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo karūnavimo ir karalių vedybų ceremonijos, Pešto panorama nuo neoromaninės tvirtovės – Žvejų bastiono, XIVa. statyti Karalių rūmai. Peštas: didžiausias ir gražiausiai dekoruotas pastatas šalyje – neogotikiniai Parlamento rūmai, neorenesansinė Šv. Stepono katedra – bazilika. Didvyrių aikštė, Vaidahuniado pilis ir Varošligeto parkas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti miesto centre įsikūrusio, vieno didžiausių Budapešte *Sečenio terminių maudyklių komplekso (pirtys, baseinai, maudynės šiltame mineraliniame vandenyje). Išvykimas iš Budapešto. Kelionė per Vengriją, Slovakiją. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje

4 diena

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina