Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Naujieji metai Berlyne 3d.

  • Pasivaikščiokite po Poznanę, kuriai netrūksta magijos. Turistus čia žavi puikiai išlikęs senamiestis, Katedros sala,  liudijusi svarbius Lenkijos istorijos įvykius, bei nuostabus Maltos ežeras.
  • Atraskite Vokietijos žavesį Berlyne. Tai miestas, kuris niekada nemiega. Susipynusi istorija ir modernumas, ištisus metus verdantis gyvenimas ir jaukumu alsuojanti atmosfera – Berlyno išskirtinumas. Nepamirškite sotaus maisto, Vokietijos virtuvė užtikrina – lankydamiesi Berlyne alkani nebūsite!

 

Yra sakoma – kaip pradėsi Naujuosius, taip gyvensi visus likusius metus. Tad sutikite Naujuosius taip, kad netektų gailėtis :). Nuostabi kelionė į didžiausią pasaulyje Naujųjų metų sutikimo vakarėlį „SILVESTER IN BERLIN“ Berlyne, turiningos ekskursijos po Varšuvos senamiestį ir Vokietijos sostinę, patogi nakvynė viešbutyje bei linksma draugų kompanija! Kas gali būti geriau?

  • Kelionė autobusu,
  • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos.
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo  30  EUR.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 50 EUR.

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas  į Poznanę.  Pažintis Didžiosios Lenkijos sostine:  Tumski sala - pagoniškos Lenkijos valdovų būstinė. Tuo metu Poznanė buvo Lenkijos valstybės lopšiu. Šioje saloje pastatyta  pirmoji katedra Lenkijoje -šv.Petro ir šv.Povilo  Arkikatedra Bazilika. (Popiežius Jonas Paulius II yra pasakęs, kad būtent “Čia prasidėjo Lenkija“). Apžvelgę Tumski salą trauksite  į senamiestį, kur pamatysite Poznanės simbolį - ožiukus puošiančius  renesanso stiliaus Rotušę. Pasivaikščiojimo jaukiomis ir magiškomis Poznanės senamiesčio, vadinamo vienu gražiausių Lenkijoje, gatvelėmis metu pamatysite šv. Stanislovo bažnyčią, dar vadinamą “fara”. Jokia kita šventovė Lenkijoje negali pasigirti tokia gausybe triumfuojančio baroko stiliaus papuošimų. Išvykimas iš Poznanės. Vakare atvykimas į viešbutį Lenkijos  - Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Išvykimas į pilių, ežerų ir parkų Frydricho Didžiojo miestą – Potsdamą. Pažintis su miestu pėsčiomis ir autobusu: garsieji Cecilienhofo rūmai, kuriuose vyko Potsdamo konferencija, Šv. Nikolajaus bažnyčia, Senoji rotušė, Olandų kvartalas, Šv.Petro ir Povilo bažnyčia, Brandenburgo gatvė ir vartai. Pasivaikščiojimas po didžiulį San Susi parką su tvenkiniais, daugybe paviljonų ir keturiais barokinio stiliaus rūmais. Esant galimybei, *San Susi rūmų lankymas. Kelionė į Berlyną. Apžvalginė ekskursija po miestą autobusu ir pėsčiomis: Aleksandro aikštė, viena seniausių mieste Marijos bažnyčia, alegorinis Neptūno šaltinis, Unter-den-Linden alėja, Brandenburgo vartai, šiuolaikinės architektūros šedevras - Potsdamo aikštė, alsuojanti futuristine dvasia, šalies parlamento būstinė – kaip Feniksas iš pelenų prisikėlęs Reichstagas, vakarų Berlyno traukos centras – „Europos centras“, kaizerio Vilhelmo atminimo bažnyčia, Kurfiurstendamo prospektas. Grupės pageidavimu pasikėlimas į Berlyno *Televizijos bokštą, kur iš 203 m apžvalgos aikštelės atsiveria nuostabi panorama į miestą ir jo apylinkes.

Vakare lauks viena gražiausių metų švenčių – Naujametė naktis. Siūlome Jums sudalyvauti didžiausiame, jau tradiciniu tapusiame „Silvester in Berlin“ vakarėlyje: kiekvienais metais šalia Brandenburgo vartų ir Pergalės kolonos, 80 000 kvadratinių metrų erdvėje, Naujuosius metus sutinka apie vienas milijonas žmonių iš viso pasaulio, Šventinė mylia nusidriekia Birželio 17-osios gatve nuo Brandenburgo vartų iki Pergalės kolonos – tai dviejų kilometrų ilgio vakarėlis su daugybe šou scenų, kuriose koncertuoja garsūs atlikėjai, lazerių ir šviesos efektai, įvairiausių pasaulio šalių virtuvės. Naujųjų metų diskoteka iki paryčių po atviru dangumi. Orą drebina tranki muzika, spalvingas lazerių šokis. Naktį (~1-2val) išvykimas iš Berlyno. Kelionė per Vokietiją. Grįžimas į nakvynės vietą Lenkijos  - Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Vėlyvi pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2000 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina