Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Nauji metai Venecijoje – Viena – Verona – Trevizas 5d./4n.

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida1 diena: Vilnius – Brno (1040 km)

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena: Brno – Viena (140 km) – San Dona di Piave (580 km)
Pusryčiai. Atvykimas į šventiškai išsipuošusią Vieną. Apžvalginė *ekskursija po Austrijos sostinę: pagrindinė miesto šventovė – Šv.Stepono katedra, garsioji Vienos opera, Marijos Teresės aikštė, antikinę šventovę primenantys Parlamento rūmai, rotušė, Hofburgas – Habsburgų dinastijos imperatoriškieji rūmai, iš kurių buvo valdoma galinga Austrijos-Vengrijos imperija. Kelionė per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

3 diena: San Dona di Piave – Verona (140 km) – Punto Sabbioni (170 km) – Venecija – San Dona di Piave (40 km)
Pusryčiai. Pageidaujantiems siūloma nemokama išvyka į Veroną. Atvykus į Romeo ir Džiuljetos miestą, ekskursija po istorinį miesto centrą: antikinė arena, Džiuljetos namas su žymiuoju balkonėliu, katedra, Turgaus ir Sinjorijos aikštės. Atvykimas į Punta Sabbioni. Iš Punta Sabbioni *kėlimasis laivu į gražiausią Venecijos lagūnos salą – spalvingąją Burano salą. Tai buvęs žvejų kaimelis su spalvingais namais ir unikalia architektūra. Toliau *keliamasi į garsiausią Venecijoje – Šv.Morkaus aikštę. Tai tikras architektūros perlas, visų stilių harmonijos pavyzdys. Ekskursija po miestą, pastatytą ant 117 salų: bizantiško stiliaus Šv.Morkaus bazilika, kurios lobyne sukaupta bažnytinių vertybių ir brangakmenių kolekcija, “Atodūsių” tiltas, nuo kurio kaliniai paskutinį kartą žvelgdavo į laisvę, Dožų rūmai – galios centras, iš kurio net 1000 metų buvo valdoma Venecija, Rialto tiltas. Naujųjų metų sutikimas Šv.Morkaus aikštėje, pasinėrus į koncertų šurmulį ir venecijietiškų bučinių jūrą. Po naujųjų metų sutikimo kėlimasis į Punta Sabbioni. Išvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

4 diena: San Dona di Piave – Trevizas (40 km) – Brno (720 km)
Pusryčiai. Atsisveikinant su Italija aplankomas viduramžių ir renesanso miestas – Trevizas. Ekskursija po kanalais išvagotą istorinį miesto centrą: Sinjorijos aikštė ir ją supantys didikų rūmai, gotikinė Šv. Mykolo bažnyčia, katedros aikštė, kurioje puikuojasi didinga katedra. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

5 diena: Brno – Vilnius (1040 km) 
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina