Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Nauji metai Torunėje – Olštynas – Bydgoščius 2 d./1 n.

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida1 diena:  Vilnius – Bydgoščius (660 km) – Torunė (50 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vykstama į nuo viduramžių žinomą šiaurės Lenkijos miestą Bydgoščių, kuris atvykėlius vilioja savo dailia krantine. Įsikūręs ties Vyslos ir Brdos upėmis, šis miestas vadinamas Lenkijos „Venecija“. Pasivaikščiojimas po Malūno salą, kuri žavi savo tilteliais ir neogotikiniais pastatais. Toliau vykstama į Torunę. Pažintis su vienu gražiausių Lenkijos miestų Torune, išsidėsčiusiu abipus Vyslos krantų. Torunės senamiestis įtrauktas į UNESCO saugomų paminklų sąrašą. Tai antras po Krokuvos miestas, išsaugojęs viduramžių miesto išplanavimą ir daugybę gotikinių architektūros paminklų: miesto rotušė, gynybinės sienos, Torunės pilis, nuostabios gotikinės bažnyčios: Šv. Jono, Šv. Jokūbo, Švč. Mergelės Marijos, viduramžių vartai: ”Tilto”, “Vienuolyno”, “Žvejų”, paminklas Nikolajui Kopernikui. Naujųjų metų sutikimas šventiškai pasipuošusioje senamiesčio aikštėje. Po naujųjų metų sutikimo išvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena: Torunė – Olštynas (170 km) – Vilnius (420 km)
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Pakeliui namo aplankomas prie Lynos upės įsikūrusį Olštyną – Varmijos Mozūrų vaivadijos sostinę, garsėjančią XIV a. Varmijos kapitulos pilimi, rotuše, Šv. Jokūbo katedra ir Jeruzalės koplyčia.  Kelionė per Lenkiją, sugrįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina