Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Nauji metai Rygoje – Sigulda – Jūrmala 2 d./1 n.

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida1 diena: Sigulda – Ryga 
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Atvykimas į Siguldą. Sigulda įsikūrusi Gaujos upės slėnyje, tai vienas gražiausių Latvijos miestų. Jis šimtmečius vilioja pasaulio keliautojus atvykti ir savo akimis pamatyti kvapą gniaužiančius slėnius ir atrasti unikalius Siguldos ir jos artimiausių apylinkių objektus. Atvykstama į Turaidos *muziejų-rezervatą, kuriame galima susipažinti su 1000 metų laikotarpio įvykius apimančiomis kultūros, dailės ir archeologijos ekspozicijomis, viduramžių pilimi, bažnyčia, dvaru, Dainų kalva. Toliau lankoma Gūtmano ola, kuri yra didžiausia Baltijos šalyse ola ir seniausias turizmo objektas Latvijoje. Ant uolos sienų išlikę XVII a. užrašai. Čia gimė legenda apie Turaidos rožę – gražią merginą, kuri nusprendė geriau mirti, nei prarasti garbę. Atvykus į Rygą pasivaikštoma po šventiškai išpuoštą Rygos senamiestį: Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, rotušės aikštė, „Juodagalvių" gildijos namai, „namas su katinu", gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Naujųjų metų sutikimas Dauguvos krantinėje, kur visų lauks koncertinė programa, mugės, karšta arbata, meduoliai bei kiti skanėstai. Po naujųjų metų sutikimo išvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Jūrmala
Pusryčiai. Vykstama į Jūrmalą – vieną gražiausių Latvijos kurortų prie Baltijos jūros. Apsilankymas *vandens pramogų parke “LIVU”. Čia rasite skirtingomis spalvomis pažymėtus vandens nusileidimo takelius, „Tornado“, baseinus, zoną vaikams, saunas, pirtis, sūkurinės vonias, užkandines. Nepageidaujantys aplankyti vandens parko, galės pasivaikščioti Jūrmaloje ir pasigrožėti Baltijos jūros pakrante. Kelionė per Latviją. Sugrįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina