Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Nauji metai romantiškojoje Veronoje – Venecija – Paduja 5d./4n.

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida1 diena: Vilnius – Brno (1040 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena: Brno – Viena (140 km) – San Dona di Piave (580 km)

Pusryčiai. Išvykimas į Vieną. Apžvalginė *ekskursija pėsčiomis po šventiškai išsipuošusį miestą: pagrindinė miesto šventovė – legendomis apipinta Šv. Stepono katedra, garsioji Vienos opera, Rūmų parkas su muzikos genijui V.A. Mocartui skirtu paminklu, Marijos Teresės aikštė, graikų šventyklas primenantys Parlamento rūmai, rotušė, „Tūkstančio rožių“ parkas, Habsburgų rezidencija, iš kurios buvo valdoma galinga Austrijos-Vengrijos imperija. Kelionė per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

3 diena: San Dona di Piave – Punta Sabbioni (40 km) – Venecija – Verona (120 km)
Pusryčiai. Atvykimas į Punta Sabbioni. *Kėlimasis laivu į Veneciją – fantaziją ant vandens. Ekskursija po Veneciją – miestą, pastatytą ant 117 salų: Šv.Morkaus aikštė ir bazilika, “Atodūsių” tiltas, Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiverianti Didžiojo kanalo panorama, siaurų gatvelių ir kanalų labirintai. Išvykimas į įstabaus grožio meilės miestą – Veroną, garsėjančią turtinga kultūra, istoriniu paveldu ir architektūriniais pastatais. Ekskursija po istorinį miesto centrą: spalvinga turgaus aikštė – Piazza delle Erbe, Sinjorijos aikštė su elegantiška Dantės statula, minias turistų ir įsimylėjelių pritraukiantis Džuljetos namas, viena gražiausių Veneto regiono vietų – Bra aikštė, Romos Koliziejui dydžiu prilygstantis romėnų amfiteatras, kuriame tilpdavo beveik visi Romos laikų Veronos gyventojai. Naujųjų metų sutikimas Veronos širdyje – Bra aikštėje, kurioje veroniečiai ir miesto svečiai skambant muzikai pasitinka naujuosius metus, kurių atėjimą vainikuoja įspūdingas fejerverkas. Po naujųjų metų sutikimo išvykimas į viešbutį. Kelionė link Padujos. Nakvynė viešbutyje.
   
4 diena: Verona – Paduja (80 km) – Brno (740 km)
Pusryčiai. Atsisveikinant su Italija aplankoma Paduja – Šv. Antano miestas. Šis miestas, garsėjantis savo akademine istorija nuo IV a. pr. Kr. buvo svarbus romėnų prekybinis miestas. Pasivaikščiojimas po miesto centrą: Šv. Antano Padujiečio bazilika, iškilusi ant jo kapo, Sinjorijos aikštė, laikrodžio bokštas, universitetas, kuris įkurtas 1222 m. yra vienas seniausių Europoje. Jame kelias dešimtis metų dirbo žymusis mokslininkas Galilėjo Galilėjus. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

5 diena: Brno – Vilnius (1080 km)
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina