Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

MORAVIJOS LABIRINTAI – BRNO – OLOMOUCAS 4D./3N.

 
Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida 
 
 
 
1 diena: Vilnius – Brno (1040 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Brno.

2 diena: Brno – Macochos urvai (40 km) – Kromeržyžas (70 km) – Brno (70 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas Brno arba išvyka į netoli Blansko miesto po žeme pasislėpusį nuostabų gamtos kūrinių pasaulį – Moravijos Karstą. Ekskursija į  *Punkevni urvų labirintus, plaukimas požemine upe. Macochos tarpeklis – tai natūralios gamtos suformuotos pasakiško grožio Čekijos vietos, kurios nepalieka abejingų. Pagal galimybę *pasikėlimas keltuvu prie Macochos bedugnės. Toliau vykstama į Kromeržyžą, kur aplankomas unikalus istorinis paminklas – buvusi arkivyskupo Karlo Lichtenšteino rezidencija, *Kromeržyžo pilis su pasaulinės vertės paveikslų galerija, senąja biblioteka ir pasitarimų sale, išpuošta 30 Venecijos stiklo sietynais. Garsus ankstyvojo baroko *Kvetnos parkas primena prancūziškus Versalio sodus. Sugrįžimas į Brno. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Brno – Valticė (60 km) – Lednicė (8 km) – Brno (55 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas Brno arba išvyka į Valticės ir Lednicės pilis. Vykstama į Valticę – tai labai senas Moravijos regiono miestelis, rašytiniuose šaltiniuose minimas jau nuo XII a., dar vadinamas Moravijos vynų sostine. Aplankoma *Valticės pilis, kurioje įsteigtas Čekijos Respublikos vyno salonas. Pagal galimybę *apsilankoma šios pilies vyno rūsiuose, kurie yra seniausi Valticės miestelyje ir susipažįstama su Moravijos vyndarystės istorija ir vyno gamybos ypatumais. Pagal galimybę Moravijos vynų *degustacija. Vykstama į Lednicės miestelį. Lankoma *Lednicės pilis – tai viena iš gražiausių Moravijos pilių. Neogotikinė pilis priklausė garsiajai Lichtenšteinų giminei. Pilį supa nuostabus, didžiausias Čekijoje prancūziško stiliaus parkas su geometriniu prancūzišku sodu, oranžerija, dirbtinėmis grotomis. Sugrįžimas į Brno. Pasivaikščiojimas po Brno senamiestį, išsidėsčiusį ant dviejų kalvų: ant vienos jų – Šv. Petro ir Povilo Katedra, ant kitos – Špilberko tvirtovė. Aplankoma buvusi turgaus aikštė su Parnaso fontanu. Vienas gražiausių senamiesčio pastatų – vėlyvosios gotikos stiliaus rotušė. Prie senosios rotušės saugomi du legendiniai Brno miesto simboliai: drakonas ir vežimo ratas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Brno – Olomoucas (80 km) – Vilnius (970 km)
Pusryčiai. Išvykimas link Lietuvos. Pakeliui aplankomas Olomoucas – miestas Čekijos rytinėje dalyje, istorinė Moravijos sostinė. Miestas žinomas nuo Romos imperijos laikų, kuomet čia buvo įkurta romėnų tvirtovė. Trumpas pasivaikščiojimas po senamiestį: Šv. Trejybės kolona, įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, miesto rotušė, barokinis Cezario fontanas – didžiausias fontanas Olomouce, skirtas legendiniam miesto įkūrėjui Julijui Cezariui. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina