MEKSIKA 14D./12N.

1 diena: Skrydis į Meksiko miestą
Skrydis į Meksiko miestą. Atvykimas ir pervežimas iš oro uosto į viešbutį, poilsis po skrydžio. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Meksikas – Teotichuakanas – Meksikas
Pusryčiai. Ekskursija po Meksikos sostinę: centrinė Sokalo aikštė (UNESCO), senoji Katedra, Nacionaliniai rūmai su Diego Rivieros freskomis (pagal galimybę). Taip pat lankomas Antropologijos muziejus – vienas iš didžiausių archeologinių ir etnografinių radinių muziejų pasaulyje. Kelionė į „Dievų miestą“ Teotichuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi: Saulės piramidė bei greta esanti Mėnulio piramidė, Mirusiųjų gatvė, Sparnuotosios gyvatės šventykla (Ketcalkoatl). Grįžimas į Meksiką. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Meksikas – Puebla – Oaksaka
Pusryčiai. Išvykimas iš Meksiko. Kelionė link Pueblos miesto. Pakeliui matyti didingi ugnikalniai - Popocatepetlis (5452 m) ir Iztaccihuatlis (5286 m). Ekskursija po kolonijinį “angelų miestą” Pueblą (UNESCO), garsėjantį savo virtuve, išskirtiniais keramikos dirbiniais, rankdarbiais, gausybe bažnyčių ir koplyčių. Kelionė į Oaksaką, vakarinė ekskursija po miestą, kuriuo ypač didžiuojasi meksikiečiai ir kuris taip pat yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Oaksaka – Monte Alban – Tule – Tehuantepekas
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Monte Alban (UNESCO) – senosios sapotekų civilizacijos ceremonijų centrą, vieną įspūdingiausių šalies archeologinių vietų. Nuo čia atsiveria puiki Oaksakos slėnio panorama. Vėliau išvykimas į Tulę, kur apžiūrimas plačiausio diametro medis pasaulyje. Atvykimas į Tehuantepeką, nakvynė viešbutyje.

5 diena: Tehuantepekas – Sumidero kanjonas – San Cristobal de las Casas
Pusryčiai. Išvykimas į vaizdingą Sumidero kanjoną, kurio sienos kyla į 1000m aukštį, kelių valandų plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augmenija bei gyvūnija. Pavakary atvykimas į kalnų miestelį San Cristobal de las Casas vadinamą „architektūros perlu“. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: San Cristobal de las Casas – San Juan Chamula – Misol Ha – Palenkė
Pusryčiai. Išvykimas į San Juan Chamula kaimelį, garsų savo bažnyčia, kurioje persipynę senosios indėnų religijos ir šiuolaikinis katalikiškas tikėjimas. Vykstama link Palenkės. Pakeliui aplankomi vaizdingi Misol Ha kriokliai. Galimybė išsimaudyti. Vakare atvykimas į Palenkę. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Palenkė – Kampečė
Pusryčiai. Ekskursija po Palenkę (UNESCO), žymiausią majų archeologinę vietovę. Čia susipynė istorijos didybė ir gamtos grožis. Palenkėje išliko senovės meno paminklai: kapai, Saulės ir Kryžiaus šventyklos, Karalių rūmai, Įrašų šventykla – antkapinis paminklas. Išvykimas į Kampečę (UNESCO). Už papildomą mokestį kelionė originaliu traukinuku Kampečės senamiesčiu. Nakvynė viešbutyje. 

8 diena: Kampečė – Ušmalis – Merida
Pusryčiai. Išvykimas į paslaptingą Ušmalio miestą (UNESCO), klestėjusį IV–IX amžiuje. Po pietų atvykimas į Jukatano sostinę Meridą, lankoma centrinė aikštė ir Paseo del Montejo prospektas, kuriame puikuojasi prabangios europinio stiliaus rezidencijos, pastatytos XIX a. pab. - XX a. pr. Nakvynė viešbutyje.

9 diena: Merida – Chichen Itza – Kankunas Pusryčiai. Išvykimas į žymiąją Chichen Itzos (UNESCO) archeologinę vietovę. Lankoma: sparnuotosios gyvatės Kukulkano piramidė, senovinė observatorija, ritualinių žaidimų aikštė. Vykstama prie Ik Kil – tai natūralus, gamtinis gėlo vandens „šulinys“, kurio gylis siekia daugiau nei 100 metrų, galimybė išsimaudyti. Pavakary atvykimas į Kankuną. Nakvynė viešbutyje.

10–12 dienos: Poilsis Kankune
Pusryčiai. Poilsis Kankune - saulėtame kurorte Karibų jūros pakrantėje. Kankunas garsėja smėlio paplūdimiais, aktyviu naktiniu gyvenimu bei gausybe puikių restoranų. Galimos papildomos ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį. Nakvynės viešbutyje. 

13 diena: Išvykimas iš šalies
Pervežimas į Kankuno oro uostą. Skrydis iš Kankuno.

14 diena: Grįžimas į Lietuvą.

Kelionės kaina nuo:  nuo 1570 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimas oro uoste ir vietiniai pervežimai pagal programą,
• 8 nakvynės 4* viešbučiuose su pusryčiais turo metu,
• 4 nakvynės 3*-4* viešbutyje Kankune su „viskas įskaičiuota“,
• ekskursinė programa,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai,
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• papildomos ekskursijos, neįtrauktos į kelionės programą,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
• garantuotas išvykimas esant bent 1 asmeniui,
• turistai Meksikoje prijungiami prie rusakalbės grupės,
• galima pratęsti poilsį Kankune keliomis dienomis – kaina pagal užklausimą,
• galima pakeisti viešbutį Kankune į viešbutį Cozumel saloje arba Playa del Carmen kurorte – kaina pagal užklausimą,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams

Svarbu:
• keičiantis paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina