MAGIŠKOJI MEKSIKA 12D./10N.

1 diena: Skrydis į Meksiko miestą
Skrydis į  Meksiko miestą. Atvykimas ir pervežimas iš oro uosto į viešbutį, poilsis po skrydžio. Nakvynė  viešbutyje.

2 diena: Meksikas – Teotichuakanas – Meksikas
Pusryčiai. Ekskursija po Meksikos sostinę: centrinė Sokalo aikštė (UNESCO), senoji Katedra, Nacionaliniai rūmai su Diego Rivieros freskomis (pagal galimybę). Taip pat lankomas Antropologijos muziejus – vienas iš didžiausių archeologinių ir etnografinių radinių muziejų pasaulyje. Kelionė į „Dievų miestą“ Teotichuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi: Saulės piramidė bei greta esanti Mėnulio piramidė, Mirusiųjų gatvė, Sparnuotosios gyvatės šventykla (Ketcalkoatl). Grįžimas į Meksiką. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Meksikas – Puebla – Verakruzas
Pusryčiai. Išvykimas iš Meksiko. Kelionė link Verakruzo. Pakeliui matyti didingi ugnikalniai - Popocatepetlis (5452 m) ir Iztaccihuatlis (5286 m). Ekskursija po kolonijinį “angelų miestą” Pueblą (UNESCO), garsėjantį savo virtuve, išskirtiniais keramikos dirbiniais, rankdarbiais, gausybe bažnyčių ir koplyčių. Atvykimas į Verakruzą – vieną didžiausių šalies uostų. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Verakruzas – La Venta – Palenkė
Pusryčiai. Išvykimas iš Verakruzo link Palenkės. Pakeliui aplankomas La Venta olmekų civilizacijos muziejus po atviru dangumi, kurio pagrindinis akcentas garsiosios olmekų akmeninės galvos. Atvykimas į Palenkę. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Palenkė – Yaxilan – Misol Ha – Palenkė
Pusryčiai. Ryte išvykimas į džiungles, prie Usumasinta upės ištakų, kur valtimis plaukiama į Yaxilan - vieną įspūdigiausių majų kultūros palikimo vietų. Maudynės akinamo žydrumo Misol Ha krioklyje. Vakare atvykimas į viešbutį prie Palenkės. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Palenkė – Kampečė
Pusryčiai. Ekskursija po Palenkę (UNESCO sąraše), žymiausią majų archeologinę vietovę. Čia susipynė istorijos didybė ir gamtos grožis. Palenkėje išliko senovės meno paminklai: kapai, Saulės ir Kryžiaus šventyklos, Karalių rūmai, Įrašų šventykla – antkapinis paminklas. Tęsiama kelionė į Kampečę (UNSESCO). Nakvynė viešbutyje.  

7 diena: Kampečė – Ušmalis – Merida
Pusryčiai. Išvykimas į paslaptingą Ušmalio miestą (UNESCO), klestėjusį IV–IX amžiuje. Lankomos vietinės istorinės ir architektūrinės įžymybės: Pranašo piramidė, Lietaus dievo rūmai, Vėžlių namai. Po pietų atvykstama į Jukatano sostinę Meridą, lankoma centrinė aikštė ir Paseo del Montejo prospektas, kuriame puikuojasi prabangios europinio stiliaus rezidencijos, pastatytos XIX a. pab. - XX a. pr.  Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Merida – Chichen Itza – Kankunas
Pusryčiai. Išvykimas į žymiąją Chichen Itzos (UNESCO) archeologinę vietovę. Lankoma: sparnuotosios gyvatės Kukulkano piramidė, senovinė observatorija, ritualinių žaidimų aikštė. Išvykimas prie Ik Kil – tai natūralus, gamtinis gėlo vandens „šulinys“, kurio gylis siekia daugiau nei 100 metrų, galimybė išsimaudyti. Pavakary atvykimas į Kankuną. Nakvynė viešbutyje.

9–10 dienos: Poilsis Kankune
Pusryčiai. Poilsis Kankune - saulėtame kurorte Karibų jūros pakrantėje. Kankunas garsėja smėlio paplūdimiais, aktyviu naktiniu gyvenimu bei gausybe puikių restoranų. Galimos papildomos ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį. Nakvynės viešbutyje.  

11 diena: Išvykimas iš šalies
Pervežimas į Kankuno oro uostą. Skrydis iš Kankuno.

12 diena: Grįžimas į Lietuvą.

Kelionės kaina nuo - 1363 EUR

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 7 nakvynės 4* viešbučiuose su pusryčiais turo metu,
• 3 nakvynės 3*-4* viešbutyje Kankune su „viskas įskaičiuota“,
• ekskursinė programa,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai,
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
• garantuotas išvykimas esant bent 1 asmeniui,
• turistai Meksikoje prijungiami prie rusakalbės grupės,
• galima pratęsti poilsį Kankune keliomis dienomis – kaina pagal užklausimą,
• galima pakeisti viešbutį Kankune į viešbutį Cozumel saloje arba Playa del Carmen kurorte – kaina pagal užklausimą,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams.

Svarbu:
• keičiantis paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina