Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Magiškasis Disneilendas ir linksmasis Asterikso parkas

Panašu, kad šeimos, turinčios vaikų gali dėti lygybės ženklą: Paryžius = Disneilendas. Tik nesakykite, kad net ir būdami suaugę niekada nesvajojote pašėlti garsiajame atrakcionų parke. Tai animacinių filmukų herojų vieta, kurią svajoja pamatyti ne tik mažieji keliauninkai, bet ir dauguma suaugusiųjų. Čia galima sutikti ne tik ančiuką Donaldą, peliuką Mikį, bet ir smagiai bei lėtai pasisupti atrakcionuose, ar beprotiškai palakstyti traukinukais po kalnelius. Disneilende galėsite patyrinėti labirintus, pasisvečiuoti pas princeses ar siaubo kambariuose…

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Paryžius – Vilnius,
 • 1 × mažas rankinis krepšys (kuprinė) lėktuvo salone (40 x 20 x 25 cm) pagal aviakompanijos taisykles, 
 • 3 nakvynės turistinės klasės viešbutyje dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas,
 • lėktuvų bilietų registracija ir administravimas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas (55 x 40 x 20 cm) – kaina nuo 50 EUR asmeniui (pirmyn-atgal), papildomas registruojamas 20 kg  svorio bagažas – kaina nuo 70 EUR, standartinė vieta lėktuve (sėdėti kartu) – kaina nuo 36 Eur asmeniui (pirmyn-atgal), vietinio transporto bilietai iš/ į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), autobuso bilietai iš/į Asterikso parką, bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir papildomos išlaidos, miesto transporto bilietai Paryžiuje (vienkartinis bilietas apie 2 Eur), vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto turistiniai mokesčiai 6 Eur/asm.
 • Bilietas į Disneilendo parką (asmenims 12m. ir daugiau) - 120 EUR/asm. Asmenims nuo 3 m. iki 11m. imtinai - 108 EUR/asm.
 • Bilietas į Asterikso pramogų parką - 50EUR/asm.
 • ** Siūlomas papildomas mokamas paslaugas (pvz.: bagažas, ausinukai, mokami objektai, pramogas) bei išvykas būtina užsisakyti ir apmokėti iš anksto perkant kelionę internetu arba agentūroje. Prieš kelionę tokios galimybės gali nebūti, kaina gali kisti.
 • Priemoka už vienvietį kambarį - 149 EUR.
 • Bilietai į mokamus objektus (*) ~ 200 - 300 Eur (priklauso nuo grupės dydžio).

1 diena

Skrydis Vilnius – Paryžius. Atskridus į oro uostą vietiniu *transportu vyksite į viešbutį (yra galimybė turistų patogumui užsakyti privatų pervežimą oro uostas/viešbutis/orouostas). Apgyvendinimas viešbutyje. Pažintis su Monmartru, kuriame gyveno ir dirbo Renuaras, Modiljanis, Dega, Utrilo ir daugelis kitų garsių kūrėjų. Siauros, žavios gatvelės, maži, jaukūs skvereliai – tai buvęs bohemiškasis Paryžiaus rajonas. Tertro aikštė – Monmartro menininkų Meka, kur galima sutikti ne vieną dailininką, siūlantį nupiešti jūsų portretą ar šaržą.  Marcelio Ayme įamžinimas – „žmogus, einantis per sieną“. Kalvos viršūnėje iškilusi bizantinio stiliaus Šventosios Širdies bazilika. Laisvas laikas. Vakare siūlome romantišką *plaukimą laivu Senos upe. Nakvynė  viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Vietiniu *transportu vykstame į *Disneilendą. Visa diena magiškoje laimingų V. Disnėjaus sukurtų pasakų herojų šalyje. Šimtai dainuojančių ir šokančių lėlių jus pasitiks „Mažųjų pasaulyje“, „Pasienio šalyje“ pateksite į Laukinius Vakarus, kirsdami požemines šachtas ir vėjų perpučiamas kalnų grandines traukiniu pakilsite į Didžiojo Griaustinio kalną, Fantomo dvare atskleisite baugių vaiduoklių paslaptis, susipažinsite su indėnais Pokahontos kaimelyje. „Nuotykių šalyje“ netikėtumai tykos už kiekvieno kampo: per senovės griuvėsių liekanas atbulomis dardantis Indianos Džonso traukinys nuveš į „Pavojų šventyklą“. Audringų bangų daužoma valtis jus nuplukdys į tamsius slaptus urvus, kuriuose gyvena, kaunasi ir puotauja Karibų jūros piratai, Aladino žibintas atvers užburtojo miesto vartus, kopdami į Robinzono medį galėsite išbandyti savo sugebėjimą išgyventi… Įspūdžius apvainikuos V.Disnėjaus herojų paradas prie Miegančiosios gražuolės pilies. Vietiniu *transportu grįžtame atgal į Paryžių.  Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Vietiniu *transportu vykstame į *Asteriksą, pačių prancūzų mėgstamiausią parką, pasakojantį įdomią Asterikso ir karingųjų galų istoriją. Keliaudami per „Galiją", „Romėnų imperiją", „Graikiją" sutiksite ne tik Asteriksą su Obeliksu, bet ir bardą Kakafoniksą, šunelį Idėjafiksą, o druidas Getafiksas pasiūlys puodelį magiškojo galios gėrimo. Džiūgausite leisdamiesi kalnų upėmis, Menhiro greituoju traukiniu skriesite vandens trasa, bobslėjaus rogėmis kirsite kalnus, „Griausmavaldis Dzeusas" privers šaukti leidžiantis nuo stataus 30m aukščio kalno, „Trojos arklys" svaidys aukštyn – žemyn, septyngalvė „Lerno Hidra" negirdės jūsų maldavimų pasigailėti... XXI-ajame amžiuje galėsite išbandyti „Deguonies laboratoriją" ir „7-tąjį greitkelį"; Kosmoso tyrimų centre galėsite leistis į tarpgalaktinę kelionę po žvaigždynus. Vietiniu *transportu grįžtame atgal į Paryžių. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Paryžiaus zoologijos sodo lankymas, kuriame galima atrasti per 1000 gyvūnų, dauguma iš jų įtraukti į „Raudonąją“ knygą.   Netikėtumų pilnas Lotynų kvartalas – spalvingiausias Paryžiaus rajonas, kuris traukia pasaulio jaunimą . Išvykimas į oro uostą vietiniu transportu *. Skrydis Paryžius – Vilnius.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina