MAGDEBURGAS – BRĖMENAS – HEIDĖS PARKAS 4D./2N.

 
Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida
 
 

1 diena: Vilnius – Varšuva (470 km) – Rzepinas (470 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstama į Lenkijos sostinę Varšuvą, miestą, įsikūrusį kelių kryžkelėje iš Vakarų Europos į Rytus. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis: Karalių rūmai, paminklas karaliui Žygimantui III Vazai, Turgaus aikštė su buvusiais pirklių namais, Šv. Jono krikštytojo katedra, Undinėlės paminklas, gynybiniai senamiesčio įtvirtinimai, barbakanas, paminklai Mažajam Varšuvos gynėjui, sukilėlių vadui J.Kilinskiui. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena: Rzepinas – Magdeburgas (240 km) – Brėmenas (250 km) 
Pusryčiai. Išvykimas į Saksonijos-Anhalto žemės sostinę Magdeburgą. Ekskursija Magdeburge: Katedra, kurioje palaidotas imperatorius Otto I, Mergelės Marijos vienuolynas, Senoji Turgaus aikštė su joje esančia rotuše, Šv.Johano bažnyčia. Vykstama į laisvą Hanzos miestą Brėmeną, įsikūrusį prie Vėzerio upės. Aplankoma Turgaus aikštė ir joje esantis didžiulis Rolando paminklas – miesto laisvės ir teisės simbolis, prabangiu renesanso fasadu papuošta miesto rotušė, garsioji „Brėmeno muzikantų“ skulptūra, legendomis apipinta Šv.Petro katedra, kurios rūsiuose ilsisi mumifikuoti kūnai. Pasivaikštoma jaukia, menininkų darbais papuošta Biottcher gatvele ir spalvingu „Sniuro“ kvartalu. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3 diena: Brėmenas – Heidės parkas Soltau (100 km) – Vilnius (1350 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Heidės parką. Laikas, skirtas pramogoms *Heidės parke. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas, kurio plotas siekia 850 tūkst. kv.m. Čia susipažįstama su visa Vokietija: žvejų kaimeliai su senoviniais luotais ir darbo įrankiais, Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Užsukus į Olandiją, galima paplaukioti gondolomis, grožėtis malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, o Austrijos kaimelyje išbandyti bobslėjaus trasą. Apsilankius majų šventyklose patenkama į magijos ir burtų pasaulį. Parkas didžiuojasi didžiausiu Europoje mediniu geležinkeliu, kuris nuo 60 m aukščio kalnų nurieda 120 km/val. greičiu. Vakare išvykimas link Lietuvos. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Naktis autobuse.

4 diena: Vilnius
Sugrįžimas į Lietuvą.
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina