Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Lietuviškoji Varšuva

Ekskursija į Varšuvą

- Iš pirmo žvilgsnio pilkas ir niūrus didmiestis, kurį lietuviai pravažiuoja net nestabtelėdami, yra svarbus Lietuvos istorijos puslapis ir neatsiejama lietuvių politinės tautos identiteto dalis.

Varšuvoje lietuviškų pėdsakų yra ne ką mažiau nei daugiataučiame Vilniuje: nuo XIV a. Lietuvių valdovų funduotos bažnyčios, lietuvių didikų rūmai (vienuose jų šiandien reziduoja Lenkijos prezidentas), lietuviška simbolika karaliaus rūmuose, Abiejų Tautų Respublikos seimų vieta, pastatai kuriuose posėdžiaudavo lietuviškosios seimų frakcijos...

Ekskursijos metu profesionalūs lietuvių ir lenkų istorikai supažindins su miesto istorija, su bendra lietuvių ir lenkų praeitimi, atsakys į konfliktinius klausimus apie LDK ir Abiejų Tautų Respublikos lietuviškumą ir lenkiškumą.

Varšuva – vienas iš svarbiausių junginės lietuvių ir lenkų valstybės, vienos didžiausių Europos respublikos ir demokratijos, simbolių. Tik naujai atradę Varšuvą, pajusite XVI-XVIII a. Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės didybę.

Kelionėje aplankysime Tykocin’ą – nedidelį miestelį apie 150 km nuo Varšuvos, iki 1569 m. priklausiusį LDK, kuriame XVI a. viduryje buvo saugomas Lietuvos valdovo iždas.

-

Kaina: 156 EUR

-

*Programa yra UAB „Litaura“ autorinė, kopijuoti  draudžiama.

85 2731337, 8-686-72224, vilnius@litaura.lt

Programa

Tikslinama
Išvykimas  iš Vilniaus 6 val. ryto. Atvykus į Varšuvą,  ekskursija pėsčiomis po „lietuvišką“ Varšuvos senamiestį.
Tikslinama
Lankome  Karaliaus rūmus. Paskutiniojo Abiejų Tautų Respublikos valdovo St. A. Poniatovskio parkas Łazienki.  Jono Sobieskio rūmai Vilanove , Tykocinas. Grįžimas  apie 24h.

Į kainą įskaičiuota

Į  kelionės kainą įskaičiuota: Nakvynė  viešbutyje su pusryčiais; Kelionė patogiu autobusu/mikroautobusu; Istorijos mokslų daktaro paslaugos; Lenkų istorikų paslaugos; Įėjimai  į karaliaus rūmus, Jono Sobieskio rūmus Ekskursinė programa; Kelionės  dokumentų sutvarkymas.   Į kainą neįskaičiuota: Draudimas Maitinimas (išskyrus  pusryčius viešbutyje).
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina