Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Lietuviškoji Ukraina

Lietuviškoji Ukraina

Su istorijos mokslų daktaru Rūsčiu Kamuntavičiumi

Kelionė  lėktuvu

-

Kelionė po Ukrainos istoriją, jos sąsajas su Lietuva ir diskusijos apie šios šalies aktualijas. Pagrindinis vedlys - Rūstis Kamuntavičius, nuo 2009 m. vykdantis įvairius kultūrinius ir mokslinius projektus su ukrainiečiais. Jį papildys išskirtiniai Ukrainos intelektualai iš Lvovo ir Kijevo. Turėsite neįkainojamą galimybę iš arčiau susipažinti su šios šalies visuomene, pagilinti žinias įdomiomis diskusijomis apie Ukrainos istoriją bei politiką. Aplankysite Kijevą ir kelis išskirtinius Vakarų Ukrainos centrus – svarbiausią miestą Lvovą, o taip pat Lucko, Olykos, Podhorcų ir Olesko pilis ir rūmus.

-

Kelionės programa:

Pirma diena. Atvykimas ir ekskursija po Kijevą. Nakvynė Kijeve.

Antra diena. Išvykstame iš Kijevo į Lvovą. Aplankome Olyką, kur išlikusi viena svarbiausių Radvilų giminės pilių. Tiesa, šiandien čia anglimis apšildoma psichiatrijos ligoninė, galbūt todėl pats miestelis ir aplinka yra vis dar išsaugoję šį mistinį autentiškumą. Keliaujame į Lucką, tai – antroji Lietuvos sostinė Vytauto Didžiojo laikais. Net šiandien ukrainiečiai čia šiltai prisimena šį valdovą, kurio laikus menanti pilis gražiai suremontuota. Nakvynė Lvove.

Trečia diena. Ekskursija po gražiausią Ukrainos miestą – Lvovą. Nakvynė Lvove.

Ketvirta diena. Išvykimas iš Lvovo į Kijevą. Atvykstame į Olesko pilį, kuri yra vieno didžiausių ir žinomiausių Lenkijos - Lietuvos valdovų Jono Sobieskio gimtoji pilis. Aplankome Podhorcų – XVII a. rūmus ir bažnyčią. Tai vienas žinomiausių Europinio masto architektūros šedevras, kuris šiandien jau ganėtinai apleistas. Nakvynė Kijeve.

Penkta diena. Ryte ekskursijos po Kijevą tąsa, išskridimas į Vilnių.

  Kelionės  kaina:  415 Eur/asm. ir avia bilietas.   Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas.

-

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė patogiu autobusu.

4 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais.

Ekskursinė programa.

Kelionės vadovo, istorijos mokslų daktaro iš Lietuvos Rūsčio Kamuntavičiaus ir jo kolegos, istoriko, ukrainiečio paslaugos.

Kelionės dokumentų sutvarkymas.

-

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Avia bilietas.

Pietūs, vakarienės.

Įėjimai į mokamus objektus.

Medicinių išlaidų kelionės draudimas.

-

*Programa yra autorinė, kopijuoti draudžiama

-

Kelionių organizatorius "LITAURA" Žalgirio g.88-403, Vilnius LT-09303 Tel.: +370 5 273 1337 Mob.: +370 674 18318 El.paštas: vilnius@litaura.lt     Tapk mūsų draugu "Facebook"!  https://www.facebook.com/Jazztravel.lt/?fref=ts  
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina