Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Lietuviškoji Ukraina. Virtuali ekskursija

Lietuviškoji Ukraina

Virtuali ekskursija – paskaita

Su docentu, istorijos mokslų daktaru Rūsčiu Kamuntavičiumi

Trukmė: 2 val.

 

Kelionė po Ukrainos istoriją ir jos sąsajas su Lietuva. Pagrindinis vedlys – Rūstis Kamuntavičius, nuo 2009 m. vykdantis įvairius kultūrinius ir mokslinius projektus su ukrainiečiais. Keliausime per Vakarų Ukrainos žemes, kadaise priklausiusias Lietuvos Didžiajai Kunigaikštystei (prisiminkime, kad Kijevas priklausė Lietuvai gerokai ilgiau nei Klaipėda). „Aplankysite“ Kijevą ir Lvovą, taip pat Lucko, Olesko pilis ir rūmus. Pasižvalgysime po įspūdingiausias tvirtoves, kurios kadaise gynė pietines Lietuvos žemes, – Podolės Kamenecą ir Chotyną. Ši kelionė bus gerokai daugiau nei vaizdų peržiūrėjimas: gilindamiesi į tolimą praeitį ir į gerokai nuo mūsų nutolusį kraštą, pabandysime suprasti kas mes tokie – lietuviai – esame.

  Kaina: 15 Eur   Registracija el. paštu: vilnius@litaura.lt   Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registracija stabdoma likus 1 val. iki paskaitos (17 val.). Paskaitos vyks tiesiogiai per vaizdo konferencijų programą „Zoom“. Paskaitos metu bus naudojama ir vizualinė medžiaga.    

*Programa yra UAB „Litaura“ autorinė, kopijuoti draudžiama.

    Kelionių organizatorius „Litaura“ Žalgirio 88-403, Vilnius Mob. tel. 860184477 El. paštas: vilnius@litaura.lt

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina