Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

„Lietuviška“ Amerika: Česlovas Milošas, Markas Rotko ir kt. Virtuali ekskursija

„Lietuviška“ Amerika: Česlovas Milošas, Markas Rotko ir kt.

Virtuali ekskursija – paskaita

Su docentu, istorijos mokslų daktaru Rūsčiu Kamuntavičiumi

   

San Franciskas, Tabor Farma, Niujorkas, Hjustonas ir Čikagos "Market Parkas". Tai svarbiausios vietos, per kurias keliausime siekdami geriau pažinti savo pačių – neįtikėtino lietuviško – pasaulio ribas. Pasirinkti Jungtinių Amerikos Valstijų taškai yra susiję su Česlovu Milošu, vieninteliu iš Lietuvos kilusiu ir šalia Kėdainių jaunystę praleidusiu Nobelio premijos laureatu. Pasižvalgysime po jo „gimtąjį" Sant Franciską ir paanalizuosime įvairius santykių su lietuviška išeivija aspektus, tokius kaip suvažiavimai Tabor Farmoje. Prisiliesime prie Marko Rotko, turbūt garsiausio iš istorinės Lietuvos kilusio menininko, vietų. Lankysimės jį suformavusiame Niujorke ir specialiai mūsų laikų žmogui sukurtoje koplyčioje Hjustone, kuri buvo dekoruota paskutiniame Rotko gyvenimo laikotarpyje. Užklysime ir į kitas JAV vietas, tokias kaip Čikagos „Market Parkas“, kad kaip galima autentiškiau pajustume alternatyvius lietuviškojo pasaulio horizontus.

  Kaina: 15 Eur   Registracija el. paštu: vilnius@litaura.lt Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Paskaitos vyks tiesiogiai per vaizdo konferencijų programą „Zoom“. Paskaitos metu bus naudojama ir vizualinė medžiaga.      

*Programa yra UAB „Litaura“ autorinė, kopijuoti draudžiama.

  Kelionių organizatorius „Litaura“ Žalgirio 88-403, Vilnius Mob. tel. 860184477 El. paštas: vilnius@litaura.lt      
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina