Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Ledo skulptūrų ekspozicija Jelgavoje (Jaunpilis) 1d.

Jelgavos miesto taryba ir savivaldybės įstaiga „Kultūra“ 23 – tą kartą kviečia į ledo skulptūrų ekspoziciją. Bus demonstruojama ledo skulptūros, kurias sukurs 30 į šį festivalį pakviestų menininkų iš viso pasaulio. Sutemus ledo skulptūros išmoningai apšviečiamos ir sužėri visu grožiu.

  • Kelionė autobusu,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa.
  • Bilietai į mokamus objektus: gidas 40 eur (visai grupei), Jaunpilio pilis 10 eur/asm.
  • Ledo skulptūrų parkas Jelgavoje – nemokamai.

1 diena

Anksti ryte išvykimas. Atvykimas į Jaunpilį. Čia Jūsų lauks teatralizuota ekskursija po XIV amž. pradžios Livonijos ordino pilį. Tai pilis, kuriai bėgant amžiams pavyko išlaikyti savo autentiškumą. Įdomi kelionė į viduramžius tiems, kam jau daugiau nei 16 metų, bus įdomus ir pramuštgalviškas nuotykis kartu su vienuoliu Teodoru, tarnaite ir Meilės dainiumi. Kelionės metu svečiai susipažįsta su viduramžių papročiais, duoda riterio priesaiką ir mokosi moteriškų ir vyriškų ginklų meno. Minezingeris kelionę papildo romantiškais Dantės sonetais, o vyno rūsyje naujai įšventintų riterių ir jų damų garbei svečiai tuština vyno taures.

Kelionę tęsiame į Žiemgalos (Latvija) sostinę – Jelgavą. Trumpa pažintis su Jelgavos centru: B.Rastrelio projektuoti baroko stiliaus Jelgavos rūmai, švč.Trejybės bažnyčia ir bažnyčios bokštas (esant galimybei pasikėlimas į bokštą), šv.Simono ir šv.Anos ortodoksų katedra, primenanti Rusijos imperatorienės Anos Ivanovnos valdymo laikotarpį, senojo miesto fragmentai. Naktį grįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina