Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Latvijos pajūrio perlai: Liepoja – Ventspilis 2 d./1 n.

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida1 diena: Liepoja – Karosta – Venspilis
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Atvykimas į Liepoją. Miestas dėl dažnai vykstančių muzikinių renginių dar vadinamas „Latvijos muzikos sostine“. Ekskursija po miestą, žmonių vadinamą vėjų ir muzikos miestu: Rožių aikštė, pėsčiųjų bulvaras, paminklas Gitara, šv.Trejybės bažnyčia, kuri garsėja vienais seniausių pasaulyje mechaniniais vargonais, gintaro laikrodis. Vėliau lankomas caro laikų karinis miestelis Karosta, kuriame išlikę senieji fortai, cerkvė, maniežas. Norintys galės ne tik aplankyti  vienintelį karinį *kalėjimą Europoje, savo duris atvėrusį turistams. Tai nėra paprastas muziejus! Pamatomas kalėjimas, kuris nepakitęs išliko nuo caro laikų. Sužinoma, kaip kalėjime gyveno įkalinti asmenys, apžiūrimos įvairios ir  įdomios ekspozicijos. Vykstama į Ventspilį –  vieną gražiausių ir turtingiausių Latvijos miestų, pirmąjį Latvijos kurortą, gavusį „mėlynąją vėliavą“. Šis miestas – uostas pastatytas ant Ventos upės kranto. Ventspilis dar vadinamas gėlių ir fontanų sostine. Lankoma Ventspilio Livonijos ordino *pilis – seniausia Latvijos viduramžių tvirtovė. Pilyje įrengtas vienas moderniausių Baltijos šalyse muziejus. Laisvu laiku  pasivaikščiojimas grįstomis senamiesčio gatvelėmis ir promenada, Pajūrio parku, kuriame yra įspūdinga inkarų ekspozicija, Baltijos jūros paplūdimiu. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Riežupė – Kuldyga
Pusryčiai. Vykstama į Riežupę, kur lankomi *smėlio urvai. Riežupės smėlio urvai – požeminis smėlio olų labirintas, iškastas žmonių rankomis, kuomet buvo kasamas kvarcinis smėlis stiklo gamybai. Turistų lankymui skirta 460 m ilgio trasa, esanti 8 metrus po žeme. Ekskursija po urvus aplankant Meilės, Tikėjimo, Vilties sales. Sužinoma, kokių gydomųjų ir magiškų galių turi Riežupės smėlis ir akmenukai. Vykstama į Kuldygą – miestą, vadinamą Latvijos Venecija. Pakeliui pravažiuojama per plačiausią Europos krioklį (249 m) per Ventos upę ir aukščiausią Latvijos Alekšupytės krioklį (4,2 m). Pasivaikščiojimas po senamiestį: Šv. Kotrynos bažnyčia, statyta 1252 m., senosios rotušės aikštė, Liepojos gatvės promenada. Kelionė per Latviją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~1100 km

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina