Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Kuba. Kavos spalva 13d.

  • Vietinio gido paslaugos rusų kalba.
  • Pervežimai pagal programą.
  • 11 nakvynių viešbučiuose (pagal šalies kategoriją) turo bei poilsio metu su maitinimu pagal programą.
  • Ekskursinė programa ir įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Tarptautinių skrydžių bilietai su oro uosto mokesčiais ~ 690 – 1199 Eur. (priklausomai nuo sezono, oro linijų bendrovės, bilieto išrašymo datos ir t.t.).
  • Kubos viza (turisto kortelė) ~ 45 Eur./asm.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą).
  •  “Tropicana Show” ~ 80 – 100 Eur./asm.
  • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams, asmeninės išlaidos, gėrimai, papildomos paslaugos ir t.t.

diena. Skrydis į Havaną (vakarienė).

Skrydis į Havaną.Vilnius/Ryga/Varšuva – Europos miestas – Havana.

Atvykimas į Havanos oro uostą. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus vykstame į viešbutį Havanoje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

diena. Havana (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių apžvalginė ekskursija po Havaną. Aplankysime Morro – Cabanos apžvalgos aikštelę, pasivaikščiosime pėsčiomis po istorinį Havanos centrą – Katedros, Šv.Pranciškaus aikštė, Ofisijos gatvė, E.Hemingvėjaus mėgstamiausia kavinė „La Bodequita del Medio”. Vyksime į romo daryklą – muziejų, kuriame išgirsime pasakojimą apie romo gamybos procesą, o taip pat turėsime galimybę paragauti romo. Ekskursijos po Havaną tęsinys: Senoji aikštė, Mercadereso gatvė einanti iki „Ambos Mundos“ viešbučio, kuriame kadaise gyveno E.Hemingvėjus. Seniausios Plaza de Armas (Ginklų) aikštės lankymas. Pietūs restorane. Revoliucijos aikštė bei muziejus (apžvalga iš išorės), Centrinis parkas, didysis Havanos teatras, Kapitolijus, įžymioji Malekono krantinė. Grįžimas į viešbutį. Vakare apie 21.00 val. iš viešbučio vyksite pažiūrėti šūvio iš patrankos ceremonijos San Carlos de la Cabanas tvirtovėje. Vakarienė restorane. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas.

Pageidaujantys (už papildomą mokestį) vakarą galės praleisti garsiausiame Kuboje „Tropicana” kabareto naktiniame klube po žvaigždėtu dangumi, kur stebėsime įspūdingą šokio ir muzikos šou. Nakvynė viešbutyje.

diena. Havana – Vinales – Havana (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvyka į Vinales slėnį, esantį vakarinėje Kubos provincijoje – Pinar del Rio, kurios beveik 70 proc. dirbamos žemės užima tabako plantacijos. Būtent čia užauginamas geriausias tabakas ir daromi garsiausi pasaulyje cigarai. Vykstant pakeliui grožėsimės Kubos gamta, jos egzotiška augmenija, įstabiomis Karališkosiomis Palmėmis – nacionaliniu Kubos simboliu. Sustosime „El Paraiso“ fermoje, kur susipažinsite su paprastų valstiečių, auginančių tabaką, gyvenimo papročiais, jų svetingumu ir nuoširdumu. Pietūs vietiniame restorane. Po pietų grįžimas į Havaną. Vakarienė restorane. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

diena. Havana – Cienfuegos – Trinidadas (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvyksime link Cienfuegos. Pakeliui pietūs vietiniame restorane. Po pietų atvyksime į Cienfuegos, pasivaikščiosime miesto gatvėmis ir aikštėmis. Cienfuegos, vadinamą „Pietų perlu”, Kubos mažiausios provincijos sostinę, vienintelį miestą saloje, įkurtą prancūzų gražioje įlankoje. Jis įsikūręs gražioje įlankoje, Hagua tvirtove apsaugotoje nuo priešų. Dėl prancūziškos kilmės Cienfuegos nepanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia plano simetrija, neoklasikiniu pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru. Pasivaikščiosime po Marti parką su vienintele Kuboje Triumfo arka, pastatyta šalies nepriklausomybės garbei, apžiūrėsime: Tomás Terry teatrą, Kultūros vertybių namus ir Nekalto Prasidėjimo Mergelės katedrą. Ilgiausia Kuboje Prado promenada pasieksime maurų stiliaus Valle rūmus, nuo kurių terasos atsiveria nepakartojamas vaizdas į Cienfuegos įlanką. Išvyka į Trinidadą. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

diena. Trinidadas – Ankono Pusiasalis – Trinidadas (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksime į ekskursiją „Seafari“ iš Marina Gaviota uosto. Ekskursijos metu katamaranu plauksime į vieną iš Karibų jūros salelių, sustosime prie koralų rifo maudynėms bei paviršiniam nardymui, o katamarano įgula pavaišins mus egzotiškais kokteiliais bei pietumis. Pietūs katamarane. Atplaukimas į salelę. Laisvas laikas poilsiui, saulės vonioms  bei maudynėms. Grįžimas į Trinidadą. Apgyvendinimas viešbutyje (viskas įskaičiuota). Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

diena. Trinidadas – Topes De Collantes (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių lankysime cukraus gamyklų slėnį  „Los Ingenios“.  Toliau vyksime į Trinidadą (1988 m. įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą) – miestą, tarsi sustingusį laike ir žavintį ne tik savo aikštėmis, gerai išsilaikiusiais neoklasicistiniais ir barokiniais pastatais, gatvėmis, kurios vis dar alsuoja ne tik tradicijomis bei legendomis, bet ir jūros bei kalnų artumu. Tai geriausiai išlikęs kolonijinio stiliaus miestas pasaulyje. Pažintis su miestu: Šv.Trejybės bažnyčia, miesto simbolis – Didžioji (Mayor) aikštė su senaisiais cukraus pramonės magnato grafo Bruneto rūmais, kuriuose dabar įsikūręs Romantikos muziejus. Degustuosime unikalų Trinidado romo kokteilį, gaminamą iš romo ir medaus, „Canchanchara” to paties pavadinimo bare. Šio gaivinančio gėrimo praeityje šeimininkai duodavo vergams pasibaigus darbo dienai. Pietūs vietos restorane. Atvykimas į Topes de Collantes. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

diena. Topes De Collantes – Guanayara nacionalinis parkas (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių ekskursija į Guanayara nacionalinį parką, esantį 15 km nuo Topes de Collantes. Šis parkas įsikūręs nuostabaus grožio Eskambrajaus kalnuose, apaugusiuose tropiniais miškais, kuriuose gausu krištolo skaidrumo krioklių, paslaptingų urvų bei slėnių. Susėdę į karinį sunkvežimį, pradėsime šios dienos ekskursiją Topes de Collantes draustinyje ir vyksime iki Guanayara parko. Čia kelionę tęsime pėsčiomis vaikščiodami džiunglių takeliais. Susipažinsime su vietine augmenija – daugiau nei 40 rūšių orchidėjų, įvairių rūšių paparčiais, bananmedžiais, eukaliptais, magnolijomis bei augalais, turinčiais gydomųjų savybių. Taip pat grožėsimės čia augančiomis ryškiaspalvėmis laukinėmis gėlėmis. Jeigu mums pasiseks, susipažinsime ir su šiame parke gyvenančiu nacionaliniu Kubos paukščiu tecoroco, kuris, kaip ir Kubos vėliava, švyti raudona, mėlyna ir balta spalvomis. Toliau keliausime taku palei ežerą, kol pasieksime įspūdingą Salto El Rocio krioklį. Pietūs. Po pietų lankysime kavos namus. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė rstorane „Mi Retiro“. Nakvynė viešbutyje.

diena. Topes De Collantes – Santa Klara – Kajo Santa Maria (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvykimas į kurortą Kajo Santa Maria. Pakeliui atvykimas į Santą Klarą. Ekskursija bei pasivaikščiojimas po miesto centrą. Apžiūrėsime Ernesto Če Gevaros  (1928 – 1967) memorialą. Pietūs restorane. Po pietų tęsime kelionę į Remedios miestą. Apžiūrėsime cukraus gamyklą „Marcelo Salado“  ir traukinių muziejų. Atvykimas į Kajo Santa Maria. Apgyvendinimas viešbutyje (viskas įskaičiuota). Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

diena. Poilsis prie jūros Kajo Santa Maria kurorte (viskas įskaičiuota).

Kajo Santa Maria kurortas – tai tikras rojus ir ramybės uostas čia poilsiaujantiems: saulė, nuostabi gamta ir tropinė žaluma. Nors salelė tik 13 km ilgio ir 2 km pločio, bet jos pakrantėse – 11 km nuostabių balto smėlio paplūdimių, skalaujamų krištolo skaidrumo Karibų jūros. Tai viena geriausių vietų Kuboje mėgstantiems nardymą bei vandens sportą. Jus nustebins daugybė čia esančių koralinių salų bei povandeninės gyvūnijos ir augmenijos įvairovė. Laisvas laikas poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

diena. Kajo Santa Maria – Havana (pusryčiai).

Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio. Nuvežimas į Havanos oro uostą.
Skrydis iš Havanos: Havana – Europos miestas – Varšuva/Ryga/Vilnius.

*Kelionę galima pratęsti pridedant poilsį Kajo Santa Maria kurorte. Dėl priemokų teirautis „GRŪDOS“ biuruose.

11 diena

Grįžimas į Lietuvą.

 

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina