Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

KUBA - KAVOS SPALVOS 12D./10N.

1 diena: Skrydis į Havaną
Skrydis į Havaną su persėdimu Europos mieste. Atvykus jus pasitiks rusakalbis mūsų partnerių atstovas. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
2 diena: Havana
Pusryčiai. Ekskursija su gidu po naująją ir senąją Havaną. Aplankoma El Moro tvirtovė, miesto simbolis – Prado gatvė, Centrinis parkas, Didysis Havanos teatras,  Šv. Pranciškaus Asyžiečio aikštė, Merkaderes ir Obrapia gatvės, Ginklų ir Katedros aikštės, taverna "La Bodeguita del Medio", restoranas "Floridita", romo muziejus ir Havana Club gėrimo degustacija. Taip pat apsilankysite viešbutyje „Ambos Mundos“, kuriame gyveno Ernestas Hemingvėjus ir paragausite vieną iš jo pamėgtų kokteilių. Pietūs restorane. Po pietų ekskursijos tęsinys po žymiausias naujosios Havanos vietas.  Revoliucijos aikštė, Nacionalinė biblioteka ir Nacionalinis teatras. Aplankysite Callejon de Hamel gatvelę, kurioje ypač ryškiai atsispindi  afrikietiška įtaka Kubos kultūrai. Pageidaujant galėsite užsukti į San Chose suvenyrų turgų. Po turiningos dienos sugrįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
3 diena. Havana – Vinjales slėnis – Havana
Pusryčiai. Po pusryčių išvyksite į Vinjales slėnį, esantį vakarinėje Kubos provincijoje, garsėjantį geriausiu tabaku pasaulyje. Čia užauginama daugiau kaip 70 procentų viso Kubos tabako. Pinar del Rio mieste aplankysite tabako fabriką, kur susipažinsite su cigarų gamybos procesu. Pakeliui į „Indėno Olą“ pažintis su Vinjales miesteliu. Ekskursija laiveliu požemine San Visente upe. Vėliau aplankoma Priešistorinė siena, Indėno ola. Pietūs restorane. Grįžtant į Havaną trumpas sustojimas Los Jasmines apžvalgos aikštelėje, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužianti Vinjales slėnio panorama. Sugrįšite į viešbutį Havanoje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.
4 diena: Havana – Sjenfuegosas – Trinidadas
Pusryčiai. Išvyksite į Sjenfuegosą. Pakeliui apsilankysite sodyboje Fiesta Campesina, kur susipažinsite su unikaliais Sapatos pusiasalio floros ir faunos ekzemplioriais, bei pasivaišinsite gėrimu, padarytu iš cukrašvendrių sulčių. Atvykstate į pietinės Kubos perlu vadinamą Sjenfuegoso miestą. Tai vienas gražiausių miestų Kuboje, įsikūręs  prie Sjenfuegoso įlankos, kurią atrado Kolumbas antrosios savo kelionės į Kubą metu (1494 m). Tiek istorija, tiek architektūra byloja apie stiprią prancūzų įtaką šiam regionui. Pasivaikščiosite po istorinį senamiestį. Aplankysite Sjenfuegoso botanikos sodus, apžiūrėsite maurų stiliaus Valle rūmus, centrine miesto alėja, vadinama Prado, pasieksite Chose Marti vardu pavadintą parką, kur ir buvo įkurtas miestas. Pasigrožėsite Triumfo arka, Vyriausybės rūmais. Pietūs vietos restorane. Tęsite savo kelionę į Trinidado miestą. Atvykus įsikursite viešbutyje su maitinimu viskas įskaičiuota. Vakarienė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
5 diena: Trinidadas – Ankokno pusiasalis – Trinidadas
Pusryčiai. Išvyksite į ekskursiją – Seafari į Cayo Las Iguanas salą. Atvykus poilsis ir maudynės bei prabangūs pietūs ragaujant langustą. Sugrįšite į Trinidadą. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.
6 diena: Trinidadas – Topes de Kojantes
Pusryčiai. Išvyksite į Valle de los Ingenios (Cukraus malūnų slėnis). Tęsite pažintį su Trinidado miestu. Trinidado miestas įkurtas 1514 metais ir UNESCO pripažintas Pasaulio kultūriniu paveldu. Aplankysite miesto muziejų, kurio eksponatai atskleidžia gyvenimo kolonijiniu periodu smulkmenas. Seniausiame miesto pastate, La Canchanchara bare galite paragauti kokteilio, vietinių gyventojų pavadinto tuo pačiu pavadinimu ir pasimėgauti gyva kubietiška muzika. Pietūs restorane. Rekonstruoti namai, didingos bažnyčios, siauros akmenimis grįstos gatvės dvelkia kolonijiniu periodu. Išvyksite į Topes de Kojantes. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
7 diena: Topes de Kojantes
Pusryčiai. Po pusryčių jūsų lauks ekskursija į nacionalinį Guanajaros parką (Parque Guanayara), esantį vos 15 km nuo Trinidado. Kelionės metu susipažinsite su įvairia augalija ir gyvūnija, randama tik šiuose regionuose. Vaikščiodami įspūdingų džiunglių apsuptu taku, einančiu palei gražų ežerą, pastebėsite didžiulių kavos plantacijų, įspūdingų urvų, o galiausiai prieisite ir kvapą gniaužiantį Rasos krioklį (Salto el Rocio Falls). Nedidelis, 20 m aukščio krioklys baigiasi mažučiu baseinu, į kurio skaidrų vandenį galėsime įmerkti kojas. Tradiciniai kreoliški pietūs vietos restorane. Apsilankysite kavos namuose. Sugrįžus vakarienė restorane. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
8 diena: Topes de Kojantes – Santa Klara – Kajo Santa Marija
Pusryčiai. Išvyksite į Santa Klara miestelį, kur susipažinsite su istoriniu senamiesčiu ir vieno iš Kubos revoliucijos vadų Che Guevara memorialu. Pietūs restorane. Išvyksite link Kajo Santa Marija. Pakeliui aplankysite Remedijos kaimelį, kur aplankysite cukrašvendrių perdirbimo gamyklą ir senovinių garvežių depą – muziejų. Atvykus į Kajo Santa Mariją įsikursite viešbutyje su maitinimu viskas įskaičiuota. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
9 – 10 dienos: Kajo Santa Marija
Poilsis pajūryje su maitinimu viskas įskaičiuota.
11 diena: Kajo Santa Marija
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Atsisveikiname su Kuba.
12 diena: Skrydis į Lietuvą.
Skrydis į Lietuvą su persėdimu Europos mieste.

Kelionės kaina: nuo 1648 EUR

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

• visi pervežimai pagal programą (išskyrus oro uostas – viešbutis – oro uostas),

• 7 nakvynės 3*(4*,5*) viešbučiuose su pusryčiais turo metu,

• 3 nakvynės 3*(4*,5*) viešbutyje Kajo Santa Marija su "viskas įskaičiuota",

• maitinimas turo metu pagal programą,

• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

• tarptautinio skrydžio bilietai (nuo 578 EUR) ,

• Kubos išvykimo mokestis 25 USD (mokama vietoje),

• Kubos turistinė kortelė – 43 EUR,

• sveikatos draudimas kelionės metu,

• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

 

Pastabos:

• kaina nurodyta 1 asm. gyvenant dviviečiame kambaryje,

• galima pratęsti poilsį kurorte – kaina pagal užklausimą,

• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams.  

 

Svarbu:

• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui ar pasirinkus aukštesnės kategorijos viešbutį, kelionės kaina gali keistis,

• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,

• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.


Informuojame, kad Vilniaus oro uostas bus uždarytas nuo 2017.07.14 iki 2017.08.18 dienos, tad šiuo laikotarpiu skrydžiai bus vykdomi iš / į kitų oro uostų.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina