Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Krokuva – Macochos urvai - Viena 5d.

 • Nusileisite į stebuklingą požemių pasaulį Veličkos druskų kasyklose.
 • Sužinokite karalių paslaptis Krokuvos Vavelio pilyje.
 • Paklaidžiokite po Punkva urvuoss – vienuoss gražiausių ir unikaliausių Čekijos požeminių labirintų.
 • Išgerkite kavos Vienoje,  imperatoriškos prabangos, elegancijos ir romantikos mieste.
 • Kelionė autobusu,
 • 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais viešbučiuose dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus. Miestų turistiniai mokesčiai – 6 EUR.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 79 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 60 EUR. 

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į Veličką. Aplankome jau 700 metų veikiančią Veličkos druskų kasyklą. Ekskursija druskų kasyklų požemiuose (iš druskos sukurtos skulptūros, koplyčios ir bažnyčia 135m gylyje). Dviejų kilometrų turistinė trasa veda kalnakasių iškirstais požemiais, vandens išplautomis olomis, pro požeminius ežerus į garsiąją Kingos bažnyčią. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Pažintis su Krokuva, senąją Lenkijos sostine. Ekskursija į Vavelio kalvą, kurią puošia didingi rūmai – Lenkijos – Lietuvos karalių rezidencija, *Vavelio katedra (karaliaus Žygimanto varpas, jo koplyčia, S. Batoro, Jogailos, jo žmonos Jadvygos ir kitų karalių kapai, poeto A. Mickevičiaus palaikai). Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį: paminklas Žalgirio mūšio 500 – osioms metinėms, Barbakanas (artilerijos bastionas), centriniai senojo miesto vartai, Floriono gatvė, kurioje gyveno garsusis dailininkas J. Mateika, Centrinė turgaus aikštė, *Šv. Marijos bažnyčia, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Jogailos universiteto kiemeliai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis ar pasėdėti vienoje iš kavinukių Sukenicų aikštėje. Išvykimas iš Krokuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė po Moravijos regioną. Išvykimas į Moravijos Karstą – unikalią pasaulinio garso požeminių urvų ir karstinių įdubų karaliją. Šiame rajone daugiau kaip tūkstantis urvų. Ekskursija į *Macochos urvus – vieną iš unikaliausių, gražiausių ir labiausiai lankomų urvų Čekijoje, kur kiekvieno keliautojo širdį pakerės požemio karalystės grožis: įvairaus dydžio ir ilgio galerijos, salės bei labirintai, požeminės upės ir ežerai. Kylame keltuvu, keliaujame pėsčiomis urvų labirintais, plaukiame valtimis požemine Punkvos upe. Pageidaujantys galės palypėti iki apžvalgos aikštelės, nuo kurios atsiveria kalnų ir gilios įdubos panorama. Atvykimas į Brno. Pažintis su antruoju pagal dydį Čekijos miestu Brno - Šv. Petro ir Povilo katedra, pastatyta ant kalvos, nuo kurios atsiveria senamiesčio ir kalvotų apylinkių panorama, turgaus aikštė su Parnaso fontanu centre, Laisvės aikštė, kurią puošia renesansiniai Lipos ponų rūmai, vienas gražiausių pastatų mieste - vėlyvosios gotikos stiliaus senoji rotušė, naujoji miesto rotušė. Vakarą siūlome praleisti vienoje iš jaukių senamiesčio kavinių, paragauti čekiško alaus bei nacionalinių patiekalų. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Kelionė į Austriją. Atvykimas į Vieną, imperatoriškosios prabangos, elegancijos ir romantikos miestą. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: Marijos Teresės aikštė, Hofburgas – didingas Habsburgų dinastijos rūmų kompleksas, liudijantis svarbiausius senosios ir XX a. Austrijos bei Europos įvykius, Maro kolona – paminklas 75 tūkstančiams maro aukų, gotikos šedevras – šv. Stepono katedra, tapusi svarbiausiu miesto simboliu; garsioji Vienos opera, paminklas genialiajam Mocartui – viena iš pagrindinių kompozitoriaus pagerbimo vietų, antikinę šventovę primenantis parlamentas ir miesto valdžios rezidencija – rotušė. Laisvas laikas. Rekomenduojame aplankyti nuostabų Habsburgų vasaros rezidencijos Šionbruno rūmų parką arba Praterio atrakcionų parką (pagal pageidavimą už papildomą mokestį). Tai įvairūs atrakcionai, mirties kilpos, laiveliai, siaubo kambariai ir garsusis Vienos apžvalgos ratas. Išvykimas iš Vienos. Kelionė per Austriją, Čekiją (Slovakiją). Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 3000 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina