Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

KLASIKINĖ ITALIJA 8D./7N.

Užsakant internetu taikome 2% nuolaidą


1 diena: Vilnius – Roma (2350 km)
Skrydis į Romą. Pervežimas į viešbutį atskrendant/išskrendant tarp 12.00–21.00 val. į Fumicino oro uostą arba ***individualus pervežimas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Roma
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Romą pradedama nuo žavingosios Navonos aikštės, Panteonas – II a. romėnų inžinerijos stebuklas su milžinišku kupolu, Venecijos aikštė, kuria pradėjo važinėti pirmieji arklių traukiami autobusai, iš išorės apžiūrimas Romėnų forumas – didžiulis architektūrinis ansamblis, išsidėstęs tarp Palatino ir Kapitolijaus kalvų, Konstantino Arka, Kapitolijaus kalva – viena iš septynių kalvų, ant kurių buvo įkurta Roma. Toliau iš išorės apžiūrimas bene žymiausias Romos statinys – Koliziejus. Tai seniausias pasaulyje amfiteatras, menantis legendines gladiatorių ir laukinių žvėrių kovas. Pageidaujantiems – *vakarienė itališkų tradicijų teatre-restorane. Vakarienės metu stebimas spektaklis su operos solistais ir aktoriais. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Roma – Bolonija (373 km)
Pusryčiai. Ekskursija į **Vatikano muziejų, kur sukaupta viena iš didžiausių pasaulyje dailės kolekcijų bei aplankoma Siksto koplyčia, kurioje bus galima pasigėrėti Mikelandželo sukurtu šedevru. Laisvas laikas. Pervežimas į Boloniją. Pakeliui sustojama triufelių ir alyvuogių aliejaus degustacijai. Nakvynė viešbutyje Bolonijos apylinkėse.

4 diena: Bolonija –  Venecija (160 km) – Riminis (240 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Veneciją. Plaukimas laivu į Veneciją. Apžvalginė ekskursija po Veneciją, miestą, pastatytą ant 117 salų: Šv. Morkaus bazilika ir aikštė, „Atodūsių“ tiltas, Dožų rūmai, papuošti XVI a. Venecijos dailininkų šedevrais. Laisvas laikas arba **ekskursija į Dožų rūmus – galios centrą, iš kurio net 1000 metų buvo valdoma Venecija. Išvykimas link Riminio. Nakvynė viešbutyje Riminio apylinkėse.

5 diena: Riminis – San Marinas ( 88 km)
Pusryčiai. Ekskursija į seniausią ir mažiausią pasaulyje respubliką – San Mariną. Apžvalginė ekskursija nykštukinės valstybės ant Titano kalno, San Marino sostinėje: Valstybės rūmai, Laisvės aikštė, Valstybės katedra, gynybinės tvirtovės, suvenyrų krautuvėlės. Nakvynė viešbutyje Riminio apylinkėse.

6 diena: Riminis – Florencija (230 km) – Teračina ( 376 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Florenciją. Atvykus į Florenciją, ekskursija po renesanso kultūros lopšį: gotikinė Santa Marija del Fiorė katedra, Džoto varpinė, Sinjorijos aikštė, miesto simbolis – Pontė Vekijo tiltas, garsėjantis auksakalių dirbtuvėlėmis. Pageidaujantiems papildomai siūloma ekskursija į Uficių galeriją. Nakvynė viešbutyje Teračinos apylinkėse.

7 diena: Teračina – Neapolis (187 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas arba **ekskursija į Neapolį ir Pompėją. Apžvalginė ekskursija Neapolyje – mieste, įsikūrusiame Vezuvijaus ugnikalnio papėdėje: Karališkieji rūmai, Andžoino Maskju rūmai, Plebiscitų aikštė, Umberto I-ojo galerija, San Karlo teatras. Pietūs. Ekskursija tęsiama antikiniame mieste–muziejuje – Pompėjoje. Tai istorinis miestas, 79 m. palaidotas po išsiveržusio ugnikalnio Vezuvijaus lava. Sugrįžimas į Teračiną. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Roma – Vilnius (2350 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į Romos oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pervežimas: Fiumičino oro uostas-viešbutis-Fiumičino oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 12.00–21.00 val.),
• 7 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais,
• kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu Italijoje,
rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
ekskursijos pagal programą rusų kalba,
• itališkų produktų degustacija.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
skrydžio bilietai: nuo 100 EUR,
• (***) individualus pervežimas (1–3 asm.): Campino oro uostas – viešbutis – Campino oro uostas – 150 EUR į vieną pusę,
• (*) pažymėti objektai:
- vakarienė itališkų tradicijų teatre-restorane – apie 40 EUR,
• (**) pažymėtos ekskursijos:
- ekskursija į Vatikano muziejų (įėjimo bilietai įskaičiuoti) –  apie 75 EUR,
- ekskursija į Neapolį ir Pompėją (įėjimo bilietai į Pompėją įskaičiuoti) – apie 85 EUR,
- ekskursija į Uficių galeriją  (įėjimo bilietai  įskaičiuoti) – apie 40 EUR,
- ekskursija į Dožų rūmus (įėjimo bilietai įskaičiuoti) – apie 40 EUR,
• atvykus viešbučiuose mokamas miesto mokestis (apie 2–6 EUR asm./d.),
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
galima užsakyti 7 vakarienes Italijoje – 140 EUR,
• už papildomą mokestį galima užsakyti apgyvendinimą aukštesnės kategorijos viešbutyje,
• ekskursijų vykdymo tvarka ir ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims,
• vykstama su rusakalbe grupe,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina