Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

KLASIKINĖ ARGENTINA 12D./9N.

1 diena: Skrydis į Buenos Aires
Skrydis į Buenos Aires su persėdimu Europos/Azijos mieste.
2 diena: Buenos Airės
Atvyksite į Buenos Airių tarptautinį oro uostą, kur jus pasitiks mūsų partnerių atstovas. Individualus pervežimas į jūsų pasirinktos kategorijos viešbutį. Poilsis po kelionės. Antroje dienos pusėje prasidės jūsų pažintis su šiuo nuostabiu miestu. Apžvalginė ekskursija po Buenos Aires su rusakalbiu gidu. Lankomi objektai: pagrindinė miesto aikštė Plaza de Mayo, Vyriausybės rūmai (Casa Rosada), Rotušė (Cabildo), Katedra. Toliau vykstama į vieną populiariausių rajonų San Telmo, garsėjantį La Boca gatve, kurioje dėmesį prikausto itin spalvingi namai. Recoleto – žymiausių Argentinos žmonių kapinės, čia palaidota ir garsioji Evita Peron. Palermo kvartalo sodai ir parkai. Galėsite pasimėgauti Argentinos vynu, paragauti vietinio barbekiu,  pasiklausyti folklorinių dainų, stebėti šokius ir Kreolų šou. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
3 diena: Buenos Airės
Pusryčiai. Išvyka į rančą, kur jūsų lauks "Fiesta Gaučo". Tai užmiesčio ranča, kurioje galėsite susipažinti su gaučo tradicijomis. Gaučo – tai drąsūs ir ištvermingi Argentinos kaubojai. Pirmieji gaučo atsirado po mišrių indėnių bei ispanų santuokų.  Pradžioje gaučo klajojo, laikui bėgant apsigyveno sėsliai ir pradėjo verstis žemės ūkiu bei gyvulininkyste. Nedaugelis iš likusių šalyje šiuolaikių gaučų visiems norintiems demonstruoja savo įstabius arklių valdymo įgūdžius. Jie išsiskiria gebėjimais mėtyti boleadorą (bandymas metant virvę su surištais trimis akmenimis sugauti karves), naudotis peiliu bei lasso, sūdyti geriausią pasaulyje mėsą. Vakare grįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
4 diena: Buenos Airės - Ušuaja
Pusryčiai. Būsite pervežti į oro uostą skrydžiui į Ušuaja. Atvykus pervežimas į pasirinktos kategorijos viešbutį. Laisvas laikas. Ušuaja (isp. Ushuaia) – miestas Ugnies Žemėje. Pirmieji gyventojai šioje teritorijoje įsikūrė maždaug prieš 10 000 metų. XIX a. II pusėje pakrantėje išsilaipinę britų misionieriai buvo pirmieji čia apsilankę europiečiai. Jie ir įkūrė šią gyvenvietę. Miesto pavadinimas indėnų kalba reiškia „gili įlanka“. Antroje dienos pusėje apžvalginė ekskursija kateriu Biglio kanalu iki „Pasaulio krašto“ švyturio ir salų, kuriose gyvena jūrų liūtai ir baklanai. Portugalų jūrų keliautojas Ferdinandas Magelanas atrado Ugninės žemės archipelagą 1520 metais. Čia apsilankiusiam Čarlzui Darvinui didžiausią įspūdį paliko vietinė gamta ir rūstus vietos indėnų gyvenimo būdas. Vakare siūloma pasivaikščioti centrine San Martino gatve ir pasivaišinti vietiniu delikatesu – gigantišku jūros krabu! Nakvynė viešbutyje.
5 diena: Ušuaja
Pusryčiai. Išvyksite į už keliolikos kilometrų nuo miesto esantį Ugnies Žemės nacionalinį parką, kuriame galima aplankyti Pasaulio Krašto muziejų (Museo del Fin del Mundo) ir pasigrožėti puikiais gamtovaizdžiais. Nepaprastas parko peizažas, kuriame dera kalnai, vandenynas ir subarktiniai miškai, daro jį tikrai unikaliu. Nakvynė viešbutyje.
6 diena: Ušuaja - Kalafatė
Pusryčiai. Nustatytu laiku išvykimas į oro uostą skrydžiui į El Kalafatė – „ledynų sostinę“. Skrydis, pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Rekomenduojame pasivaikščioti po apylinkes ir prie Nimes ežero, kur galėsite pasigrožėti daugiau kaip 20 rūšių paukščių, tarp jų kaukenais, rožiniais flamingais ir juodakaklėmis gulbėmis. Nakvynė viešbutyje.
7 diena: Kalafatė
Pusryčiai. Po pusryčių vyksite iki žinomiausio Argentinos ledyno – Perito Moreno. Jo populiarumą lemia tai, kad čia galima prieiti prie ledyno gana arti. Beje, šis ledynas – vienas iš nedaugelio, kuris ne mažėja, o auga... Perito Moreno yra net 30 km ilgio ir 5 km pločio, jo aukštis – apie 60 m. Ledyno skilinėjimo garsas ir į ežerą krentantys didžiuliai ledo gabalai prikaustys mūsų dėmesį ir dar ilgai nenorėsite palikti šio nuostabaus žemės kampelio. Į šią išvyką įskaičiuotas ir plaukimas laivu iki Perito Moreno ledyno. Norintys galės pasirinkti papildomą ekskursiją – pasivaikščiojimą virš *ledyno (su specialia įranga ir praėjus apmokymus). Grįždami į El Kalafatę, užsuksite į ledo muziejų – čia sužinosite, kaip susiformuoja nuostabaus, akinančio žydrumo ledynai ir kaip jie nuolat lyg upės teka žemyn nuo kalno šlaitų, suformuodami apačioje tyvuliuojančius pieniško žydrumo ežerus. Vakare rekomenduojame apsilankyti patagoniškoje rančoje "Galpón del Glaciar", kur pamatysite folklorinį pasirodymą, pasivaišinsite patagoniško ėriuko kepsniais bei puikiais vynais. Nakvynė viešbutyje.
8 diena: Kalafatė – Buenos Airės – Igvasa
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą skrydžiui į Igvasą su persėdimu Buenos Airėse. Atvykus pervežimas į pasirinktą viešbutį. Laisvas laikas. Rekomenduojame apsilankyti „paukščių parke“, kur galėsite pamatyti daugybę egzotiškų paukščių ir gyvūnų. Nakvynė viešbutyje.
9 diena: Igvasa kriokliai (Argentinos pusė)
Pusryčiai. Po pusryčių išvyksite į ekskursiją po Igvasu krioklius (Argentinos pusė). Igvasu – „Didysis vanduo“ – septintas pasaulio stebuklas.  Egzotiškiausias pasaulyje paminklas sukurtas pačios gamtos, tai vieta, kur susitinka trys valstybės Argentina, Brazilija ir Paragvajus. Igvasu upė pradeda savo kelią atlantinėje Brazilijos pakrantėje ir teka gilyn į žemyną 1320 km. Upės plotis siekia 4 km. 275 atskiri kriokliai krenta iš didingo aukščio ir pats įspūdingiausias „Velnio gerklė“ sutekantys iš 14 atskirų 100 m pločio srovių krenta į patį dugną esantį 82 metrais žemiau. Specialiu tilteliu galėsite prieiti prie pat šio krioklio. Pageidaujantys sustiprinti įspūdį gali rinktis turą *„Didysis nuotykis“ ir pripučiama valtimi praplaukti po kriokliais. Atgal grįšite sunkvežimiais keliu, einančiu per džiungles, kur galėsite pamatyti, išgirsti ir pajusti tikrą džiunglių gyvenimą. Šie įspūdžiai nepaliks jūsų niekada. Nakvynė viešbutyje.
10 diena: Igvasa kriokliai (Brazilijos pusė) – Buenos Airės
Pusryčiai. Išvykimas į Igvasu nacionalinį parką, didžiausią pietų Brazilijoje. Išvyka pėsčiomis subtropikų mišku link Igvasu upės, priešais atsivers nuostabus panoraminis vaizas į krioklius tiek iš Argentinos, tiek iš Brazilijos pusės. Antroje dienos pusėje pervežimas į oro uostą ir skrydis į Buenos Aires. Įsikursite viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
11 diena: Buenos Airės
Nustatytu laiku pervežimas į tarptautinį oro uostą. Skrydis į Lietuvą.
12 diena. Atvykimas į Lietuvą
Persėdimas Europos/Azijos mieste. Atvykimas į Lietuvą.

Kelionės kaina: nuo 1246 EUR

Galimas išvykimas jūsų pasirinktomis datomis

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 9 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais turo metu,
• maitinimas nurodytas programoje,
• visos ekskursijos nurodytos programoje,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos Buenos Airėse,
• anglakalbio kelionės vadovo paslaugos turo metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinio skrydžio bilietai (nuo 868 EUR),
• vietinių skrydžių bilietai Buenos Airės – Ušuaja – El Kalafatė - Igvasa – Buenos Airės (nuo 533 Eur),
• papildomos ekskursijos pasirinktinai,
• įėjimo bilietai į nacionalinius parkus,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos turo metu,
• maitinimas nenurodytas programoje,
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
• kaina nurodyta 1 asm. gyvenant dviviečiame kambaryje,
• papildomos ekskursijos – kaina pagal užklausimą,
• informacija apie skiepus http://www.saugikelione.lt/.

Svarbu:
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis,
• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.


Informuojame, kad Vilniaus oro uostas bus uždarytas nuo 2017.07.14 iki 2017.08.18 dienos, tad šiuo laikotarpiu skrydžiai bus vykdomi iš / į kitų oro uostų. 

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina