Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Kenija. Su poilsiu prie Indijos vandenyno 9d. (16d.)

Kelionės pratęsimas

 • Pasitikimoas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • Nakvynės 3-4žv. (pagal šalies kategoriją) lodžijose (nameliuose);
 • Dviejų kartų maitinimas (pagal programą);
 • Ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus nacionalinius parkus;
 • Vietinio angliškai kalbančio vairuotojo/gido paslaugos;
 • Profesionalaus kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Valstybiniai mokesčiai.
 • Tarptautinių skrydžių bilietai su oro uostų mokesčiais nuo ~750 Eur;
 • Vietinis skrydis į Mombasą nuo 175 Eur;
 • 3 nakvynės 4* viešbutyje (pagal šalies kategoriją) Mombasoje (pageidaujantiems galime užsakyti aukštesnės kategorijos viešbutį) nuo ~ 300 Eur;
 • Kenijos viza ~50 USD;
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą);
 • Mineralinis vanduo ir kiti gėrimai, arbatpinigiai (privalomi), asmeninės išlaidos, kitos nepaminėtos išlaidos;
 • P.S. už leidimą fotografuoti ir filmuoti tam tikrose objektuose mokama papildomai;
 • Skrydis oro balionu nuo ~495 USD (esant galimybei);
 • (*) – pažymėtos papildomos pramogos.

diena. Skrydis į Nairobį (Kenija).

Atskridę į Kenijos sostinę Nairobį ir oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Nairobyje.

Kenijos žemėlapis

diena. Nairobis - Nakuru ežeras (Kenija).

Iš ryto paliksite Nairobį ir vyksite prie Nakuru ežero. Šis seklus vandens telkinys, apsuptas pelkių, miško bei pievų, skalauja ketvirtojo pagal dydį Kenijos miesto Nakuru krantus ir yra nutolęs apie 160 km nuo Nairobio.

Ežerą maitina trys pagrindinės upės: Njoro, Makalia, Enderit ir keletas šaltinių. Seniau Nakuru ežeras buvo vadinamas „paukščių šventykla“, vėliau- 1968m. jis gavo nacionalinio parko statusą ir tapo vienu lankomiausių Kenijos nacionalinių parkų ir viena nuostabiausių laukinės gamtos vietų pasaulyje. Šis parkas yra garsus vandens paukščių, mintančių ežero augmenija ir žuvimis, įvairove. Čia galėsite pamatyti geriausią ornitologijos spektaklį žemėje - kai matai pulkus rožinių flamingų, tarp jų tingiai vaikštinėjančius pelikanus, kormoranus ir debesis kitų spalvingų, egzotiškų paukščių, jautiesi tarsi kine. Nakuru gyvena 450 rūšių paukščių, tarp jų ir didieji rožiniai flamingai.

Esant geroms oro sąlygoms čia susirenka nuo 1 iki 2 mln. šių karališkų paukščių ir ežero pakrantės iš tolo atrodo tarsi rausvai nudažytos. Kiekvieną atvykusį pribloškia gausybė paukščių, tiesiog dengiančių ežerą. Šioje vietoje yra neabejotinai didžiausia pasaulyje rožinių flamingų populiacija. Kenija – tikras ornitologų rojus, čia gyvena 1137 paukščių rūšys. Parke taip pat gyvena apie 56 rūšys žinduolių. Jeigu lydės sėkmė, pamatysite juoduosius (itin retus) ir baltuosius raganosius (jiems apsaugoti ir buvo įkurtas parkas), žirafas, antilopes, buivolus, zebrus, šernus, liūtus ir kitus gyvūnus.

Maitinimas: pusryčiai, vakarienė. Nakvynė lodžijose.

dienos. Nakuru ežeras – Masai Mara (Kenija).

Palikę Nakuru ežerą, vyksite į masajų žemę. Kelkraščiuose dažnai galima pamatyti piemenis, ganančius savo bandas. Šių dviejų dienų tikslas- populiariausias Kenijoje Masai Mara nacionalinis parkas ir žvėrių stebėjimas jame. Masai Mara (Kenija) su Serengečio parku (Tanzanija) sudaro vieną ekologinį vienetą. Parkas buvo įkurtas 1948 metais, jo plotas apie 1700 km2. Dėl ypatingos geografinės padėties kalvotame ir pakankamai drėgmės gaunančiame Masai Maros nacionaliniame parke galima pamatyti daugelį Afrikos savanose gyvenančių gyvūnų rūšių- tai tikra laukinių žvėrių karalystė. Čia veisiasi visi Rytų Afrikoje sutinkami gyvūnai. Neatsibosta stebėti antilopes gnu, gazeles, zebrus, raganosius. Įspūdingai atrodo milžiniškos buivolų kaimenės, nudažančios savo juoda spalva savanos platybes. Masai Maroje gausu maisto stambiesiems žinduoliams, tokiems kaip žirafos ir drambliai.

Ko tik nepamatysi! Hienos, šakalai, leopardai, liūtai ir daugybė kitų Afrikos gyvūnų. Dauguma jų gyvena kaimenėmis, vieni kitus saugo. Taip pat šiame parke tekančiose vandeningose Maros ir Talek upėse ištisus metus knibžda gausybė begemotų ir krokodilų, laukiančių grobio. Stebėdamas gyvūnų gyvenimą geriau supranti, ką reiškia išlikti laukinėje gamtoje, ką reiškia kova už būvį. Viskas natūralu- gyvenimas ir mirtis čia yra greta... Masai Mara įspūdinga savo peizažų įvairove- tai ir kalvos, ir atskiri kalnai, ir vešliais miškais pasipuošę upių krantai, užleidžiantys vietą toliau nuo upės augantiems krūmynams ir savanoms. Masai Maroje didžioji baltabarzdžių antilopių gnu, gazelių, zebrų migracija dažniausiai prasideda tarp rugpjūčio ir rugsėjo mėnesių ir tęsiasi iki spalio, lapkričio mėnesių.

Zebrai Kenijoje

Tarp lapkričio ir sausio mėnesių palaipsniui prasideda šių gyvūnų migracija atgal į Serengetį. Nuilsę gyvūnai susiburia prie Maros upės krantų ir laukia savo eilės, kada galės keltis į kitą krantą. Šį nepaprastą gamtos reginį kai kurie turistai stebi ir skriedami oro balionu. P.S Esant galimybei bus pasiūlytas safaris oro balionu (už papildomą mokestį).

Maitinimas: 2 pusryčiai, 2 vakarienės. 2 nakvynės lodžijose.

diena. Masai Mara – Nairobis - Mombasa.

Šiandien palikę Masai Marą, vyksite į Nairobio oro uostą. Skrydis į Mombasą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas į viešbutį.

Maitinimas: pusryčiai, vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

dienos. Mombasa.

3 dienos skirtos pažintinei – poilsio ir pramoginei programai.

Maitinimas: 3 pusryčiai, 3 vakarienės. Nakvynės viešbutyje.

diena. Skrydis į Lietuvą.

Pageidaujantiems, galimas kelionės *pratęsimas:

 1. Kenijos kurorte Mombasoje,
 2. Zanzibaro saloje (Tanzanija),
 3. Seišelių salose (viešbutyje arba plaukimas burlaiviu aplink salas),
 4. Mauricijuje ir Reunjone (galima rinktis vien Mauricijų).

Keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis!

Lėktuvo bilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami.

Minimalus keliautojų skaičius - 15

Kelialapio kaina (1 asmeniui) - 1699 Eur;

230 Eur- priemoka už 1-tį kambarį.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina