Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Kelionė į Ukrainą. Poilsis Karpatų kalnuose 5d.

 • Įkopkite į Makovicos viršūnę ir pažvelkite į aukščiausias Karpatų viršunes Goverlą ir Petrosą.
 • Keliaukite tarp uolų pirštų, siaurais praėjimais besigrožint sukurtais gamtos tvariniais.
 • Sudalyvaukite vakaronėje, degustuokite nacionalinius patiekalus ir klausykitės guculų dainų.
 • Pasivaikščiokite po Lvovo senamiestį, užeikite į vieną iš jaukių jo kavinukių išgerti puodelį kavos, suvalgyti obuolių pyrago.

 

Karpatai – Žaliasis Ukrainos perlas. Nepaprastas kalnų grožis, apvalainos viršūnės, keteras dengiančios alpinės pievos, kuriose klajojantys piemenys nuo senų senovės gano gyvulius. Daugybė gamtos ir istorijos paminklų, mineralinių vandenų šaltiniai, jaunas Karpatų vynas, avių pieno sūriai, gardūs nacionaliniai patiekalai.

 • Kelionė autobusu,
 • 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose (iš jų 3 nakvynės kalnų kurorte, 1 nakvynė Lvove),
 • grupės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 45 EUR.
 • Papildoma vieta autobuse nuo 90 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 50 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas prie Lenkijos – Ukrainos sienos (išorinės ES sienos kirtimas gali užtrukti 3-4 val). Kelionė per Ukrainą. Vėlai vakare atvykimas į Karpatų kalnų kurortą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Poilsis Karpatų kalnuose. Kelionė į Jeremčios kalnų kurortą – vadinamą „Karpatų perlu“. Vienas nuostabiausių Karpatų kampelių, įsikūręs 525-560 m aukštyje, Pruto upės slėnyje. Pažintis su kurortu: medinės architektūros šedevras – Jono Krikštytojo cerkvė, statyta 1663 m. ir restoranas „Guculščina“, didžiausias Karpatuose suvenyrų turgelis, kuriame galima susipažinti su guculų liaudies menu. Pruto upės slėnis, kur šniokščia vienas vandeningiausių „Proboi“ krioklių. Užburiantis didžiojo krioklio grožis. Kelionė pėsčiomis prie gamtos paminklo – Dovbušo *uolų. Dovbušas – ukrainiečių Robinas Hudas (1700 – 1745 m.), Karpatų kalnuose subūręs kovotojų už laisvę būrį. Keliaujate apžvalgos taku tarp uolų pirštų, siaurais praėjimais, besigrožint prieš 70 milijonų metų sukurtais gamtos tvariniais. Dovbušo uolos, tai lyg gamtos sukurta akmeninė tvirtovė su atskiromis skirtingos paskirties uolomis. Kai kuriose, kadaise gyveno vienuoliai. Žygis iki „Makovicos“ viršūnės (984 m), nuo kurios galima pamatyti ir aukščiausias Karpatų viršūnes Goverlą (2061 m), Petrosą (2020 m). Svaiginanti kalnų panorama. Esant galimybei piemenų trobelės lankymas. Sūrio „brinzos“ ir žolelių arbatos ragavimas. Vakare, pageidaujantiems siūlome guculišką *vakaronę – skambant guculiškai muzikai, su dainomis ir šokiais, ragaujant nacionalinių patiekalų. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Poilsis Karpatų kalnuose. Kelionė į sporto bazę Zarosliak iš kur pradėsite dienos žygį (truks apie 7 val.) Karpatų *nacionaliniame parke iki Požiževska (1822 m) viršukalnės. Grožėsitės nepakartojamais kalnų ir slėnių kraštovaizdžiais, sustosite prie vieno aukščiausiai 1750 m. aukštyje, Karpatų kalnuose esančio  ežero  Nesamovyte. Karpatų kalnai, dar vadinami Žaliuoju Ukrainos perlu, žavės savo natūraliu grožiu, miškais, alpinėmis pievomis. Piknikas* kalnuose. Nepageidaujantys eiti į žygį gali likti kalnų kurorte poilsiui. Po žygio kelionė į vieną didžiausių Užkarpatės kalnų kurortų – Bukovelį, vakarietišką oazę Ukrainoje. Pageidaujantys galės aplankyti vandens parką „Voda day&night“. Čia galima pasimėgauti pirtimis, baseinais, sūkurinėmis voniomis, vandens čiuožyklomis ir daugeliu kitų pramogų. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Kelionė į Lvovą. Pažintis su didingu ant kalvų išsidėsčiusiu Ukrainos miestu – Lvovu. Jį 1256 m. įkūrė Volynės kunigaikščio Danilos sūnus Levas. Ekskursija pėsčiomis „Senasis Lvovas“, kurios metu susipažinsime su XIV – XXa. Lvovo architektūra: Šv.Petro ir Povilo jėzuitų *bažnyčia, turgaus aikšte ir ją supančiais pastatais, rotušė su bokštais, katedra, seniausia Lvove armėnų *bažnyčia, kurios interjere persipynę įvairūs architektūriniai stiliai, paminklai Ukrainos karaliui Danilai ir poetui A.Mickevičiui; baroko šedevras – Šv.Juro *katedra su Šv.Anufrijaus grota. Laisvės ir Ševčenkos prospektai, Operos rūmai, Bernardinų vienuolynas, Parako bokštas, Domininkonų bažnyčia ir vienuolynas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti jaukias kavines. Išgerti legendiniu būdu pateiktos kavos „Lvovo kavos šahtoje“, pasimėgauti šokoladu – šokolado manufaktūroje, paragauti obuolių štrudelio ir stebėti jo gamybą vienoje iš cukrainių, pajusti tikrą ukrainietišką skonį viename iš gausybės Lvovo restoranų: „Kumpel“, „Mėsa ir tiesa“, „Masonų ložė“, „Legendų namas“, „Kriivka“...  Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Išvykimas iš Lvovo. Kelionė per Ukrainą. Atvykimas prie Ukrainos – Lenkijos sienos (išorinės ES sienos kirtimas gali užtrukti 3-4 val). Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare (naktį) grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama  ~ 2200 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina