Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Kelionė į Suomiją. Trolių mumių slėnis ir Sarkaniemi parkas 5d.

 • Heureka – viską išbandyk ir padaryk pats! Važiuok dviračiu 6 metrų aukštyje ištemptu lynu, viena ranka pakelk automobilį, prigulk vinių lovoje!
 • Tuvės Janson pasaulis – pasakiška kelionė į Trolių Mumių slėnį.
 • Piktųjų paukščių („Angry Birds“) šalis  ir linksmieji kalneliai atrakcionų parke Sarkaniemi.
 • Vaikas iki 13m. keliauja su 30% nuolaida! Nurodyta kaina vaikui pateikta jau su 30 proc. nuolaida.
 • Kelionė autobusu,
 • 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
 • 1 nakvynė keturvietėse kelto kajutėse,
 • kelto Talinas-Helsinkis–Talinas bilietai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
 • Laivų kuro mokestis – 12 eur/asm. (pridedamas automatiškai kelionės užsakymo metu).
 • Papildoma vieta autobuse nuo 150 EUR.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo  129 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 120-150 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Latviją, Estiją. Atvykimas į Taliną. Apžvalginė ekskursija po Talino senamiestį: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja“, miesto rotušė, „bandelių“ skersgatvis, amatininkų ir „juodagalvių“ gildijų pastatai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios, „Storosios Margaritos“ bokštas. Laisvas laikas arba grupės pageidavimu „Hidrolėktuvų uosto“* muziejaus lankymas. Tai interaktyvus unikalios koncepsijos jūrų muziejus, supažindinantis lankytojus su senąja vandens ir oro technika. Daugelis muziejaus eksponatų – interaktyvūs, papildyti kompiuterine grafika, vaizdo ir audio medžiaga. Čia pamatysite seniausią pasaulyje povandeninį laivą „Lembit“, pavaikščiosite laivo deniu, pasižvalgysite po jo patalpas... Įtaigiai ir įdomiai pažinti jūrą „keliaujant“ aplink pasaulį leis kino sale virtęs geltonasis submarinas.  Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė keltu į Helsinkį. Pažintis su baltuoju šiaurės miestu: Uspenskio soboras, jachtų prieplauka. Senato aikštė: senatas, universitetas, universiteto biblioteka, miesto katedra, paminklas imperatoriui Aleksandrui II, Rotušė, prezidento rūmai; Esplanada. Maršalo Manerheimo prospektas su žymiais pastatais: Suomijos parlamento rūmai, Kiasmos meno muziejus, garsaus XXa. Suomių architekto Alvaro Alto sukurti „Finliandijos“ rūmai, Operos rūmai, unikali granitinėje uoloje iškalta Tempeliaukio bažnyčia. Interaktyvaus mokslo ir žinių centro *“Heureka” lankymas. Čia sumaniai ir žaismingai pateikiami eksponatai įdomūs ir mažam, ir suaugusiam lankytojui; svarbiausia, didžiąją dalį eksponatų galima paliesti, pačiam atlikti daugybę eksperimentų bei testų. Pusdienis, praleistas centre, palieka neišdildomus įspūdžius. Čia galima išbandyti važiavimą dviračiu 6m aukštyje nutiestu lynu, šaudymą oro banga į palubėje kabančias medžiagos skiautes, viena ranka kelti automobilį, tarsi dykumoje pustyti smėlį... Pageidaujantys, vietoje „Heurekos“ centro gali lankyti *Linnamaki atrakcionų parką, kuriame šeimos pramogauja jau nuo 1950 m. Parke gausu atrakcionų tiek adrenalino ištroškusiems, tiek ir nuosaikesniems pramogautojams.. Išvykimas iš Helsinkio. Nakvynė viešbutyje.

 
 
 

3 diena

Pusryčiai. Kelionė į Naantali – Trolių Mumių šalį. Tai vieta, kur iš viso pasaulio skuba mėgstantys Tuvės Janson knygas apie paslaptingas būtybes – trolius mumius. Šiame nedideliame Suomijos miestelyje, mažoje saloje yra *Trolių Mumių slėnis, kuriame atgyja pasaka! Čia viskas kaip knygoje – namai, po salą bėgiojantis kaukas, kurį vejasi policininkai, mumių mama ir tėtis, besikalbantys su vaikais, po salą vaikštinėjantis susimastęs Snusmumrikas. Galima užeiti ir į keturių aukštų namą, kuriame gyvena visa šeima, pasižiūrėti, kaip muminukai miega, gamina valgyti ir t.t. Prie durų sėdi Filipjonka, mezga ir draugiškai su visais bendrauja. Čia pamatysite ir baisiąją Morą, užeisite į Hemulio namelį, pažiūrėsite į hatifnatus, vaikščiosite po laivą, išeisite iš labirinto ir išvysite, kaip raganos verda savo viralą, o per žiūroną, pastatytą ant paukštininko, pamatysite Suomijos prezidento rezidenciją. Trolių mumių name ir jų slėnyje nuostabi atmosfera. Jūs čia labai laukiami!!!

Pageidaujantiems aktyvesnių pramogų šią dieną siūlome praleisti visai netoli esančioje *Vaski nuotykių saloje, kuri priverčia pajudinti ir raumenis, ir smegenis. Saloje – penki nuotykių pasauliai: galite dalyvauti piratų laivo užgrobime, šliuožti virve, Atsiskyrėlio trobelėje plauti auksą, Medžiotojų stovykloje šaudyti iš lanko arba ieškoti kitų jaudinančių nuotykių! Vakare kupini įspūdžių išvyksite į Tamperę. Nakvynė viešbutyje.

 
 
 

4 diena

Pusryčiai. Trumpa pažintis su Tamperės miestu, įsikūrusiu ežerų apsuptyje: romaninio stiliaus katedra, kurios vidų puošia simbolisto Hugo Simbergo freskos, Tamerkoski kanalas su kriokliu, Finlayson pastatų kompleksas. *Sarkaniemi atrakcionų parko lankymas. Parke yra daugiau nei 30 atrakcionų, nuo visai paprastų iki ekstremaliausių Tornado kalnelių. Čia ne tik pasivažinėsite linksmaisiais kalneliais, bet ir užkilsite į apžvalgos bokštą, pabuvosite delfinariume, planetariume, apžiūrėsite akvariumą, aplankysite pačią tikriausią „piktųjų paukščių“ (Angry Birds) šalį. Akvariume išvysite daugiau nei 200 žuvų bei kitų vandens gyventojų, kurie atkeliavo iš įvairių pasaulio vandenų. Delfinariume galėsite susipažinti su delfinais – Veera, Nasi, Delfi, Leevi ir Eevertti, kurie jums parodys savo šou programą. Planetariume turėsite progą iš arčiau susipažinti su dangaus kūnais. Apžvalgos bokšte, pakilę į 168 metrų aukštį, apžiūrėsite visą Tamperės panoramą bei galėsite užkąsti bokšto viršūnėje esančioje kavinėje. Išvykimas iš Tamperės, kelionė per Suomiją. Atvykimas į Helsinkį, plaukimas keltu į Taliną. Nakvynė kelto kajutėse.

 
 
 

5 diena

Atplauksite į Taliną. Kelionė per Estiją, Latviją. Atvykimas į Rygą. *automobilių muziejaus lankymas. Čia rasite didžiausią ir įvairiausią senųjų motorinių transporto priemonių kolekciją, išgirsite daug įdomių pasakojimų ir istorijų. Muziejaus ekspozicija sukurta kaip pasakojimas apie unikalias motorines priemones, garsias asmenybes ir automobilių pasaulio įvykius. Muziejuje yra gausybė interaktyvių elementų, neleidžiančių nuobodžiauti.  Trumpa ekskursija po Rygos senamiestį.  Išvykimas iš Rygos. Kelionė per Latviją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1800 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina