Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Kelionė į Pietų Čekiją. Moravijos ir Bohemijos pilys 5d.

 • Susipažinsite su pietų Bohemija, jos stebuklingomis pilimis ir mažais miesteliais, išsibarsčiusiais tarp kaimo vietovių ir Šumavos kalnų tankių miškų
 • Keliausite po Moraviją, lankysite jos brangakmenius – Telčo ir Kromerižo miestelius
 • Vaišinsitės nacionaliniais patiekalais, degustuosite čekišką alų.
 • Kelionė autobusu,
 • 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais dviviečiuose/ dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 79 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 60 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Moravijos renesanso brangakmenį *Telčą, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Po 1530 m. gaisro italų meistrai pilį ir visus senamiesčio pastatus perstatė renesanso stiliumi, suteikdami miestui architektūrinės harmonijos, kuri išliko iki šių dienų. Ekskursija po nuostabų Telčo senamiestį. Kelionė į vieną gražiausių Pietų Bohemijos miestelių Jindrichuv Hradecą, įsikūrusį tarp viduramžių tvenkinių, kuriuose augintos žuvys. Lankysite vakarinėje senamiesčio pusėje stūksančią renesansinę *pilį – Hradeco feodalų rezidenciją. XVI a. pilies kieme Antonio Cometa įrengė unikalumu žavinčias triaukštes renesansines arkadas. Ekskursija po senamiestį, apžiūrint Mergelės Marijos bažnyčią, Jono Baptisto bažnyčią, *Kryzovy jeslicky – didžiausią kilnojamą Betliejų, eksponuojamą Jezuitų seminarijos muziejuje. Išvykimas į Česky Krumlov. Laisvas laikas senamiestyje – siūlome užsukti į vieną iš jaukių kavinukių, kurioje galėsite paragauti vietinio “Budvar” alaus, tradicinių patiekalų: kiaulienos su raugintais kopūstais ir kniedlikais, karkos, kepto sūrio. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Pažintis su Česky Krumlov, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Šis pietų Bohemijos miestas yra tikras viduramžių architektūros šedevras, įsikūręs vingiuojančios Vltavos upės kilpose. Virš miesto iškyla įspūdinga viduramžių pilis, kurią sudaro 5 kiemai. Aplink – gynybiniai bokštai, rūmai, galerijos. Apačioje, prie pilies kalno, prigludęs žavus senamiestis: Šv. Jono bažnyčia, puošni miesto rotušė ir miestelėnų namai, kiekvienas originaliai dekoruotas. Česky Krumlov *pilies lankymas. Kelionė į vieną gražiausių Čekijos pilių *Hluboką, pastatytą XIIIa. ir laikomą garsiosios Vindzoro pilies kopija. Romantiška balto mūro pilis kadaise priklausė seniausiai Čekijos valdovų Pršemislų dinastijai, vėliau – Švarcenbergų giminei, kurių pageidavimu gotikinė pilis buvo rekonstruota neoromaniniu stiliumi. Pažintis su romantiškąja Hlubokos pilimi, garsia turtingu interjeru ir meno kolekcijomis, angliško stiliaus parku. Išvykimas iš Hlubokos. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Vyksite į pietų Moravijos miestelį Kromerižą. Pagrindinė miesto aikštė pastaruosius metus buvo kruopščiai restauruojama ir tapo viena gražiausių Moravijoje. Svarbiausia įžymybė – tai didingi, į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą įtraukti Olomouco vyskupų rūmai. *Ekskursija rūmuose. Lankysite vietinių vynų parduotuvę; esant galimybei, *degustacija vyno rūsiuose. Kelionė į Šiaurinėje Moravijoje XIV a. įkurtą *Bouzovo pilį. Pilis yra priklausiusi Podebradų giminei, Teutonų ordinui, SS štabui, dabar ji – viena populiariausių Čekijos istorinių įžymybių. Pilyje vyksta koncertai, rodomi spektakliai, filmuojami istoriniai filmai, rengiamos vestuvės. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~3300 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina