Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

KAMČIATKOS UGNIKALNIAI 12D./10N.

1 diena: Vilnius - Maskva - Petropavlovskas Kamčiatsky
Skrydis: Vilnius – Maskva – Petropavlovskas Kamčiatsky.

2 diena: Petropavlovskas Kamčiatsky
Atvykimas į Petropavlovską Kamčiatsky. Pervežimas ir įsikūrimas viešbutyje. Laisvas laikas. Pasivaikščiojimas po miestą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Petropavlovskas Kamčiatsky - Geizerių slėnis - Petropavlovskas Kamčiatsky - Avačinskij papėdė 
Pusryčiai. **Ekskursija sraigtasparniu į Geizerių slėnį ir Uzon kalderą, apskrendant Karimskij (1486 m), Malyj Semiačik (1560 m) ugnikalnius. (Ekskursija gali neįvykti, esant nepalankioms oro sąlygoms). Nusileidus ekskursija pėsčiomis po Geizerių slėnį. Niekas negali prilygti Geizerių slėnio grožiui – tai vienas įspūdingiausių pasaulio stebuklų. Slėnyje yra daugiau nei 20 geizerių. Trykštančio vandens fontanai kalnų ir žalių pievų aplinkoje sukuria nepakartojamą reginį. Maudynės „Županovskyje“ terminiuose šaltiniuose. Pietūs. Vakare išvykimas į Avačinskij papėdėje esantį turistinį kompleksą, esantį vaizdingoje vietoje tarp Avačinskij ir Koriakskij ugnikalnių. Vakarienė. Nakvynė turistiniuose nameliuose.

4 diena: Avačinskij ugnikalnis
Pusryčiai. Kopimas į Avačinskij ugnikalnį (2749 m). Kopimas užtrunka apie 6–8 val, nusileidimas – apie 2–3 val. Pietūs. Pasivaikščiojimas aplink veikiančio ugnikalnio kraterį, nuo kurio atsiveria kerintys vaizdai. Sugrįžimas į turistinę bazę. Vakarienė. Nakvynė turistiniuose nameliuose.

5 diena: Avačinskij ugnikalnis - Petropavlovskas Kamčiatsky
Pusryčiai. Žygis Koriakskij ugnikalnio (3456 m) šlaitais ir į „Kupranugario“ kalną (2-3 val.). Pietūs. Išvykimas į Petropavlovską Kamčiatsky. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Petropavlovskas Kamčiatsky - Bistraja upė (120 km)
Pusryčiai. Išvykimas prie Bistraja upės. Plaukimas (raftingas) pripučiamais plaustais Bistraja upe. Tai viena srauniausių Kamčiatkos upių. Plaukiama nepaprasto grožio, kalnų apsuptomis, žmonių negyvenamomis vietovėmis, įveikiant kelis slenksčius. Pietūs. Sustojimų metu galima žvejoti, grybauti, uogauti. Stovyklavietės įkūrimas. Vakarienė. Nakvynė palapinėse.

7 diena: Bistraja upė
Pusryčiai. Plaukimas Bistraja upe įveikiant kelis slenksčius. Apylinkėse galima pamatyti meškų, jūrinių erelių bei kitų šio krašto gyvūnų. Sustojimų metu galima žvejoti, grybauti, uogauti. Pietūs. Stovyklavietės įkūrimas. Vakarienė. Nakvynė palapinėse.

8 diena: Bistraja upė - Petropavlovskas Kamčiatsky (180 km)
Pusryčiai. Įveikiamas vienas upės slenkstis. Plaukimo Bistraja upe pabaiga. Pietūs. Išvykimas į Petropavlovską Kamčiatsky. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

9 diena: Ramusis vandenynas - Mutnovskyj ugnikalnio papėdė (90 km)
Pusryčiai. **Iškyla kateriu į Ramųjį vandenyną (5–6 val.). Plaukimas Avačinskaja įlanka link „Tri brata“ ir „Staričkov„ salų. Jūrinių paukščių perėjimo vietų apžvalga saloje „Babuškin kamen“. Pietūs. Grįžimas į žemyną. Išvykimas prie Mutnovskyj ugnikalnio. Stovyklavietės įkūrimas. Vakarienė. Nakvynė palapinėse.

10 diena: Mutnovskyj ugnikalnis
Pusryčiai. Kopimas į Mutnovskyj ugnikalnį (2323 m). Kopimo metu grožimasi nepakartojamais ugnikalnių vaizdais, veikiančiomis fumarolėmis, purvo sifonais ir kalnų ežeru. Ugnikalnio kraterio apžiūrėjimas. Mutnovskyj krateris – vienas įspūdingiausių visoje Kamčiatkoje. Kopimo trukmė – apie 8 val. Pietūs ir vakarienė. Nakvynė palapinėse.

11 diena: Gorelyj ugnikalnis - Paratunka
Pusryčiai. Kopimas į Gorelyj ugnikalnį (1829 m). Kopimas įspūdingais lavos laukais. Ugnikalnio kraterių apžiūrėjimas su juose esančiais ežerais. Kopimo trukmė – apie 6 val. Išvykimas į kurortinę zoną Paratunka. Maudymasis terminiuose gydomuosiuose baseinuose. Pietūs ir vakarienė. Nakvynė poilsio bazėje.

12 diena: Paratunka - Petropavlovskas Kamčiatsky (50 km) - Maskva - Vilnius 
Pusryčiai. Žuvies turgaus lankymas ir suvenyrų pirkimas. Išvykimas į oro uostą. Skrydis: Petropavlovskas Kamčiatsky – Maskva – Vilnius. Sugrįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• 4 nakvynės viešbučiuose/poilsio bazėse, 4 nakvynės palapinėse, 2 nakvynės turistiniuose nameliuose,
• maitinimas: 10 pusryčių, 9, pietūs, 10 vakarienių,
• visi pervežimai pagal programą,
• ekskursinė programa,
• palapinės, plaukimo plaustais įranga,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos Kamčiatkoje.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai (su persėdimu): nuo 730 EUR,
• Rusijos viza (~ 80 EUR),
• (**) pažymėtos ekskursijos (apie 37000 RUB):
    - ekskursija malūnsparniu į Geizerių slėnį ir Uzon kalderą (apie 39000 RUB asmeniui),
    - iškyla kateriu į Ramųjį vandenyną (apie 4000 RUB asmeniui),
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
• garantuotas išvykimas esant bent 2 asmenims,
• informacija apie skiepus http://wwwulac.lt/keliautojams,
• žygių metu pietums duodami – pietų paketai,
• rekomenduojama turėti savo miegmaišį ir kilimėlį arba nuomotis vietoje (200 RUB į dieną).

Svarbu:
• keičiantis paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis,
• ekskursinė programa gali keistis esant nepalankioms oro sąlygoms.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina