Kalėdinis Talinas 2d.

Nepraleiskite galimybės gruodžio mėnesį apsilankyti Talino Rotušės aikštėje, kur aplink žaliaskarę eglę šurmuliuos didžiulė Kalėdinė mugė. Čia rasite amatininkų darbų, sniego skulptūrų, daugybę pasakų herojų - tikrų gyvūnėlių, kuriuos vaikai galės apžiūrėti iš arčiau ir net pamaitinti (triušių, ožkų, ėriukų, ponių ir žąsų). Kultūrinė programa vyks kiekvieną savaitgalį, pasirodys šokių grupės, dainuos chorai, atvykę iš įvairių Estijos kampelių.Tegul diena mugėje paseks Jums stebuklingą Kalėdinę pasaką!

  • Kelionė autobusu,
  • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos.  
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 35 EUR
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~30 EUR.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją vaizdinga Baltijos jūros pakrante vadinama “Saulėtu krantu”. Atvykimas į Duntės dvarą, kuriame gyveno visiems gerai žinomas baronas Fridrichas Jeronimas fon Miunhauzenas. Pažintis su fantazijų karaliaus pasauliu: didžiulis burlaivis, tuzinas ančių, kurias vienu šūviu nušovė baronas, medžioklės trofėjai, ragai, durklai, ginklai ir paties Miunchauzeno vaškinė figūra. Išvykimas į Estijos sostinę Taliną. Apžvalginė ekskursija po Taliną autobusu: Tompea, Kadriorgo parkas ir rūmai, Dainų slėnis, Piritos buriavimo centras, Šv.Brigitos vienuolyno griuvėsiai. Tarptautinis jūrų uostas. Apžvalginės ekskursijos tęsinys pėsčiomis po vakaro šviesose paskendusį senamiestį: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja“, miesto rotušė, „bandelių“ skersgatvis, miesto amatininkų ir „juodagalvių“ gildijos pastatai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios, „Storosios Margaritos“ bokštas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome apsilankyti viduramžių užeigoje „Trečiasis drakonas“. Ši užeiga įsikūrusi Talino rotušėje. Miesto gyventojai ir svečiai į „Trečiąjį drakoną“ užsuka paragauti legendinės briedienos sriubos ar pagal senąsias tradicijas kepamų bandelių su morkomis, obuoliais, kopūstais, briediena ar šerniena. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Pažinties su Talinu tęsinys. Eksursija į paslaptingąjį *Dominikonų vienuolyną. Įeinant Jus pasitiks vienuolis, kuris išdalins degančius fakelus, nes vienuolyno rūsiuose tvyro tamsa. Skambant grigaliniams choralams, apgaubti blankios žvakių šviesos, keliausite vienuolyno tuneliais, pamatysite viduramžių meistrų – akmens raižytojų – darbus, prie „Norų šulinio" degustuosite vienuolių gyvybės eliksyrą, išgirsite apie vienuolių gyvenimą, regulos taisykles, legendą apie prapuolusias dominikonų vienuolių brangenybes. O tas, kuris vienuoliams pasirodys pats dvasingiausias, gaus brolių kaldintą laimės monetą... Laisvas laikas Talino Rotušės aikštėje, kurioje šurmuliuoja kalėdinė mugė. Išvykimas iš Talino. Kelionė į Lietuvą. Pakeliui trumpas sustojimas prie Turisalu skardžio, čia Estijos pakrantė stačiu šlaitu krinta į Suomijos įlankos vandenis. Nepakartojamas vaizdas į neaprėpiamos Baltijos jūros vandenis ir Estijos salas. Atvykimas prie įspūdingų Keila Joa krioklių bei Meilės tilto. Kelionė per Estiją, Latviją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~1300 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina