Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Kalėdinės mugės Vokietijoje 4d.

 • Viduramžiai, aludės, druska ir gyvenimo džiaugsmas – Liuneburgas
 • Miesto muzikantai ir vinimis paženklintas Brėmeno senamiestis
 • Hamburgas – jaukus Europos didmiestis prie Alsterio ir Elbės upių

 

Skanūs kvapai, šventiškas spindesys, kalėdinės melodijos ir kulinariniai skanėstai

 • Kelionė autobusu,
 • 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia)kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos.
 • MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 25-30 EUR.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo  35  EUR.

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Vokietiją. Kelionė į * Liuneburgą. Tai buvęs vienas turtingiausių miestų Vokietijoje, apie kurį sakoma, kas jis pastatytas ant druskos. Pažintis su miestu, išlaikiusiu viduramžišką dvasią: senasis uostas su pirklių namais, stintų turgus, Šv. Mykolo bažnyčia, vertingiausias miesto paminklas – Rotušė, įdomi savo turtingu interjeru. Išvykimas iš Liuneburgo į laisvąjį Hanzos miestą - * Brėmeną. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: viduramžiška pagrindinė Brėmeno turgaus aikštė, riterio Rolando skulptūra, simbolizuojanti Brėmeno laisvę, XVa. gotikinė Brėmeno rotušė su renesanso stiliaus fasadu, Brėmeno muzikantų skulptūra, Katedra, Dievo Motinos bažnyčia, Medvilnės birža. Šnūro kvartalas – istorinis XV- XVIIIa. statytų mažų namų rajonas, Bretcherštrase – šioje gatvelėje kadaise gyveno kubiliai, o 1926m. ji buvo rekonstruota Art Deco stiliumi.

Kalėdų laikotarpio nuotaika Brėmene - viena žaviausių visoje Vokietijoje. Mugė Jūsų laukia nuo lapkričio pabaigos iki pačių Kūčių. Miesto aikštėje, Rolando statulos fone, virš 170 ypač puošnių romantiškais Kalėdų žiburiais dekoruotų prekystalių sutraukia vis daugiau lankytojų. Kita Kalėdinės Brėmeno traukos paslaptis – magiška upės Weser krantinė, kurioje, lyg ypatingame Advento kalendoriuje, kiekvieną dieną atidaromos vis kitos mažos durelės, slepiančios po staigmeną. Net žymioji Brėmeno muzikantų skulptūra šypsosi, matydama tiek daug laimingų veidų. Smagu tiesiog vaikščioti gatvėmis, uosti imbierinių sausainiukų kvapą, gerti tradicinį karštą vyną, prisėsti lauko kavinėje ir mėgautis ore tvyrančia užburiančia šventine nuotaika. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Išvykimas iš Bremeno. Kelionė į vieną didžiausių ir svarbiausių Hanzos miestų – * Hamburgą. Pasivaikščiojimas po senajį miestą: čia rasite Čilės namą, kuriame būdavo sudaromi geriausi arbatos, kavos ir prieskonių pardavimo sandoriai, apžiūrėsite renesansinę Rotušę ir Šv.Petro bažnyčią – seniausius maldos namus Hamburge, Alsterio pavilijoną. Šv. Mykolo bažnyčia – viena labiausiai mylimų ir lankomų Hamburgo bažnyčių. Ji laikoma miesto simboliu, pasididžiavimu ir tvirtybe. Pakilus į 120m aukščio bažnyčios varpinės bokštą atsiveria nuotabi panorama į Hamburgo senamiestį, Elbės upę ir jos kanalus. Taip pat užsukite į Deich gatvę, garsią ne tik XVII – XIX amžiaus pastatais, bet ir prašmatniausiais restoranais. Vaikštinėdami po senamiestį, nusikelsite į senus laikus, kurie buvo tikras rojus prekybininkams. Lankantis Hamburge, negalima praleisti progos stabtelti Speicherstadt sandėlių kvartale ir pajusti dvasią, kuri čia tvyrojo laivybos klestėjimo laikais. Hamburgo DOM mugės lankymas. DOM mugė yra vienintelis tokio masto renginys šiaurinėje Vokietijoje. Jos metu lankytojai kviečiami pasivaikščioti beveik trijų kilometrų ilgio taku, kur siūloma įsigyti įvairiausių kalėdinių dovanų, suvenyrų, paragauti vietinio maisto, atsigerti čia pat šildomo vyno. Kol vieni dairosi dovanų, kiti gali smagiai leisti laiką atrakcionuose. Išvykimas iš Hamburgo. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2800 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina