Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Kalėdinė mugė Lvove 3d.

  • Svetingumas Lvove – legendiniu būdu pateikta kava "Lvovo kavos šachtoje", tikras ukrainietiškas skonis restorane "Kumpel", mėsos patiekalų mėgėjams "Mėsa ir tiesa", įspūdingoji ir įperkama "Masonų ložė", muziejumi pramintas "Legendų namas", ieškantiems įdomaus alaus "Alaus teatras", o norintiems nematyto paragauti "Lašinių teatras“.
  • Kelionė autobusu,
  • 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
  • grupės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus.
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 45 EUR.
  • *Mokamiems objektams turėti ~ 35 EUR.

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į Liubliną. Liublinas – vienas iš seniausių Lenkijos karaliaus Kazimiero Didžiojo statytų miestų. Pasivaikščiosime po Liublino senamiestį, apžiūrėsime gynybinę sieną, Karališkojo tribunolo rūmus ir pagrindinę miesto aikštę, Šv.Stanislovo Dominikonų bažnyčią (XIVa.), Karališkuosius vartus, paminklą Liublino unijai Lietuvos aikštėje, Bernardinų bažnyčią. Esant galimybei aplankysite Šv.Trejybės gotikinę koplyčią*, kurioje 1569 m. buvo pasirašyta garsioji Liublino unija bei įkurta Lietuvos ir Lenkijos Abiejų Tautų respublika. Išvykimas iš Liublino. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į Lenkijos – Ukrainos pasienį (pasienio formalumų sutvarkymas, išorinės ES sienos kirtimas (gali užtrukti iki 3-4 val.)). Vėlai vakare atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Pažintis su didingu ant kalvų išsidėsčiusia istorine Galicijos sostine– Lvovu. Tai miestas – muziejus po atviru dangumi. Suklestėjęs vėlyvaisiais viduramžiais ir buvęs prekybos bei amatų centru iki šių dienų išlaikė nepakitusį, autentišką senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Ekskursija autobusu: baroko šedevras – Šv.Jurgio *katedra su Šv.Anufrijaus grota. Architektas Bogdanas Meretinas sukūrė tikrą rokoko architektūros šedevrą. Katedros fasadas papuoštas vieno talentingiausių XVIII a. Europos skulptorių, neretai Ukrainos Mikelandželu vadinamo meistro Johano Pinzelio skulptūromis. Lvovo žymių žmonių panteonas Ličiakovo *kapinės: unikalūs XVIII – XXa. paminklai, su išgraviruotais užrašais ukrainiečių, vokiečių, lenkų, armėnų ir net lotynų kalbomis byloja apie įvairiapusišką Lvovo istoriją... *Bernardinų ordino vienuolynas su Visų šventųjų bažnyčia, seniausia Lvovo Šv.Jono krikštytojo *bažnytėle. Laisvės prospektas – viena iš gražiausių ir prabangiausių Lvovo gatvių, paminklai poetams T.Ševčenkai ir A.Mickevičiui, Ivano Franko universitetas, *Mokslininkų namai. Ekskursija pėsčiomis po senąjį Lvovą, kurios metu susipažinsime su XIV – XXa. Lvovo architektūra: turgaus aikštė ir ją supantys renesanso stiliaus pastatai, rotušė, Boimų šeimos koplyčia, Šv.Petro ir Povilo jėzuitų *bažnyčia, lotynų *katedra, armėnų kvartalas su seniausia Lvovo *bažnyčia, „Auksinės rožės“ sinagogos griuvėsiai. Laisvas laikas šventiškai pasipuošusiame mieste, kurio metu siūlome aplankyti jaukias kavines. Išgerti legendiniu būdu pateiktos kavos „Lvovo kavos šachtoje“, pasimėgauti šokoladu – šokolado manufaktūroje, paragauti obuolių štrudelio ir stebėti jo gamybą vienoje iš cukrainių, pajusti tikrą ukrainietišką skonį viename iš gausybės Lvovo restoranų: „Kumpel“, „Mėsa ir tiesa“, „Masonų ložė“, „Legendų namas“, „Kriivka“... Arba senamiestyje, kuriame veikia spalvinga Kalėdinė mugė. Centrinių gatvių langai mugės metu tampa tam tikru lauko muziejumi. Kiekvienas iš jų yra Naujųjų Metų ar Kalėdų istorija, sukurta su ypatingu išradingumu. Mugė Lvove trunka ilgiau nei mėnesį: prasideda gruodžio pradžioje ir baigiasi sausio viduryje. Čia galima įsigyti amatininkų dirbinių, įdomių suvenyrų ir tiesiog linksmai praleisti laiką. Pageidaujantys (esant galimybei) galės aplankyti Lvovo operos teatrą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Išvykimas iš Lvovo. Kelionė per Ukrainą. Atvykimas į Ukrainos – Lenkijos pasienį (pasienio formalumų sutvarkymas, išorinės ES sienos kirtimas (gali užtrukti iki 3-4 val.)). Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į Zamostės mietelį įkurtą žymaus lenkų didiko Jono Zamoiskio 1580 metais. Miestas buvo suprojektuotas pagal italo architekto Bernardo Mordano „idealaus miesto“ koncepciją, todėl dar vadinamas Lenkijos renesanso perlu. Pažintis su senamiesčiu: turgaus aikštė, kurią supa buvę pirklių namai, rotušė, tvirtovės liekanos, Šv.Tomo bažnyčia, kurios kriptoje palaidoti didikai Zamoiskiai. Išvykimas iš Zamostės. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Zamostė

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1600 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina