Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Jūrmala - miestas ant bangos 2d.

 • Jaunpilio pilies paslaptys.
 • Jūrmala – Latvijos rivjera.
 • Kemerių nacionalinis parkas – samanų, akivarų, tamsių ežerėlių ir pelkinių gailių karalystė.
 • Kelionė autobusu,
 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų tvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miesto turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 65 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI ~ 30 EUR.

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Atvykimas į viduramžius menančią Livonijos ordino pilį Jaunpilį. Šią gražuolę statė Livonijos ordino magistras Gotfrydas von Roga XIV a. *Teatralizuotos ekskursijos metu išgirsite paslaptingą pilies istoriją, įsivaizduosite riterių gyvenimą viduramžiais. Po ekskursijos Jūsų lauks pramoga – tikra viduramžiška puota* su gausiomis vaišėmis nukrautais stalais. Nepamirškite, viduramžiais net ir puotose peilio ir šakutės niekas nenaudojo. Išvykimas į „Šiaurės rivjera“ vadinamą Jūrmalą. Šiandien Jūrmala yra viena iš nedaugelio oazių, kur vis dar galima pasimėgauti reta prabanga tapusia harmonija tarp gamtos ir miesto. Jūra, vėjas ir didingos pušys harmoningai dera kartu su aktyviu kultūriniu gyvenimu. Ekskursija po Jūrmalą. Viena didžiausių kurorto vertybių – daug XIX-XXa. sandūros medinių pastatų, kurių architektūroje dera klasicizmas, art nouveau, nacionalinis romantizmas ir funkcionalizmas. Apžiūrėsite Kriztapo ir Augustės Morbergs vasarnamius, Aspazijos namą – muziejų, Dzintari koncertų salę, Melužų vasaros estradą. Pasivaikščiosite Jūrmalos širdimi vadinama Jomas gatve. Čia įsikūrę madingiausi miesto butikai, populiariausios kavinės ir restoranai. Vakarą malonu praleisti Baltijos jūros pakrantėje besigrožint saulėlydžiu. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba Jūrmalos centre. Kelionė į Kemerių nacionalinį parką*. Pasivaikščiojimas Didžiuoju Kemerių raisto taku*, vienu populiariausių apžvalgos objektų, esančių parke. Juo eidami apžiūrėsite 8000 metų senumo pelkę ir jos gyventojus. Tako tiltas nuves į samanų, pušelių, akivarų, tamsių ežerėlių ir pelkinių gailių karalystę. Nuo apžvalgos bokštelio puikiai atsivers vaizdas į pelkę. Pelkės tylą pagyvina paukščių čiulbėjimas. Kelionė į Jelgavos kraštą. Atvykimas į Latvijos sūrių “magnatų” Makalnų šeimos ūkį* “Blūdzi”. Čia susitiksite su malonia, lietuviškai kalbančia šeimininke ponia Inara. Esant geram orui ir norui, apžiūrėsite jos ūkį. Ponia Inara pakvies į trobą, kur ant balta staltiese dengto stalo bus paruoštos vaišės – sūriai (o jų rūšių ir skonių tikrai daug), konservuotos daržovės, arbata. Pasiklausę pasakojimo, degustuosite sūrius, daržovių salotas. Turėsite galimybę nusipirkti patikusių produktų. Vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 850 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina