Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

JORDANIJA – RYTŲ PASAKŲ ŠALIS 8d./7n.

Užsakant internetu taikome 4% nuolaidą1 diena: Vilnius – Amanas (2730 km)
Skrydis į Amaną. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Amanas – Džarašas (54 km) – Adžluno pilis (25 km)– Um Kaisas (64 km) – Amanas (120 km)
Pusryčiai. Išvyka į Džarašą – seną romėnų miestą šiaurinėje Jordanijoje, vadinamą Rytų Pompėja. Antikiniais laikais miestas vadintas Gerasa, ypač suklestėjo I a. antroje pusėje, kai Trajanas nutiesė kelius į miestą ir imperatoriaus Adriano apsilankymo garbei buvo pastatyta triumfo arka. Vaikščiojant puikiai išlikusiomis antikinėmis gatvėmis, užeinant į įspūdingos architektūros statinius, apžiūrint įrengtas vandentiekio sistemas, kanalizaciją ir puikiai suprojektuotas šildymo bei vėdinimo sistemas, galima pajusti Romos imperijos didybę. Vėliau apsilankymas Adžluno pilyje, kuri Kryžiaus karų laikais atliko tvirtovės vaidmenį. Tai vienas iš islamiškos gynybinės architektūros pavyzdžių. Dienos pabaigoje apsilankymas Um Kaiso miestelyje, kuris garsėja išlikusiu antikinės architektektūros paveldu: amfiteatru, šventyklomis, įtvitinimo griuvėsiais bei kapavietėmis. Sugrįžimas į Amaną. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Amanas – Kasr al Kharanah (65 km) – Kasr Amra (16 km) – Negyvoji jūra (150 km) – Amanas (55 km)
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Amaną – dėl savo šviesių pastatų dažnai vadinamu „Baltuoju miestu“. Aplankomos VIII a. statytos „dykumos pilys“: Kasr Al Kharanah, garsausia, labiausiai lankoma „dykumos pilis“, kurios paskirtis nėra išsiaiškinta iki šiol.  Kasr Amra – senovės kalifų rezidencija. Tvirtovė laikoma viena iš svarbiausių ankstyvojo islamo meno ir architektūros pavyzdžių.  Išvykimas prie Negyvosios jūros. Negyvoji jūra yra 400 m žemiau jūros lygio, tai pats žemiausias mūsų planetos taškas. Negyvojoje jūroje gausu druskų, įvairių mineralų ir mikroelementų. Maudynės joje ne tik naudingos visam žmogaus organizmui, bet ir suteikia su niekuo nepalyginamą jausmą. Sugrįžimas į Amaną. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Amanas – Madaba (33 km) – Nebo kalnas (10 km) – El Karak (120 km) – Petra (140 km)
Pusryčiai. Vykstama Biblijoje aprašytais keliais. Lankoma Šv. Jurgio bažnyčia Madaboje – „mozaikų mieste“. Čia saugomas garsusis Šventosios žemės žemėlapis. Pakilimas į Nebo kalną, nuo kurio Mozė savo tautai rodė pažadėtąją žemę. Aplankoma El Karako tvirtovė, kurią pastatė kryžiuočiai, norint apginti užimtas žemes Kryžiaus žygių metu, XII a. Atvykimas į Petrą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Petra
Pusryčiai. Ekskursija po Petrą – vieną iš septynių naujųjų pasaulio stebuklų. Tai kadaise egzistavusi nabatėjų karalystės sostinė. Petra įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo objektų sąrašą, dar vadinama „raudonąja dykumų rože“. Apžvalginė ekskursija po Petrą: šimtai išskaptuotų kapaviečių, „Faraono dukters rūmai“, šventyklos, didžiulis vienuolynas, 3000 vietų romėnų teatras. Laisvas laikas. *Pageidaujantiems ekskursija – „Naktinė Petra“ (apie 25 USD). Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Petra – Vadi Rumo dykuma (106 km)
Pusryčiai. Vykstama į Vadi Rumo dykumą, kuri dar vadinama „Mėnulio slėniu“. Tai raudonos spalvos smėlio kopos bei smiltainio kalnai, kurie žadą atima ne vienam tai pamačiusių. Išvyka džipais, kurios metu vykstama Al Khazali kalnų link pasigrožėti raižiniais uolose, išlikusiais nuo antikos laikų, Vakarienė. Nakvynė beduinų stovyklavietėjė.

7 diena: Vadi Rum dykuma – Akaba (64 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Akabą. Laisvas laikas kurorte prie Raudonosios jūros. Akaboje gausu prieskonių, juvelyrinių dirbinių, Negyvosios bei Raudonosios jūros kosmetikos parduotuvių, kuriose galima įsigyti lauktuvių artimiesiems ir suvenyrų sau. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Akaba – Amanas (336 km) – Vilnius (2730 km)
Pusryčių. Išvykimas į Amano oro uostą. Skrydis į Lietuvą.
 
Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas,
• 6 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais,
• 1 nakvynė beduinų stovyklavietėje,
• 1 vakarienė beduinų stovyklavietėje,
• kelionė turistinės klasės automobiliu/minivenu/mikroautobusu (priklausomai nuo grupės dydžio),
• ekskursinė programa,
• rusakalbio gido paslaugos ekskursijų metu,
• įėjimo bilietai į lankomus objektus,
• 2 valandų išvyka džipu po Vadi Rumo dykumą,
• Jordanijos viza (įforminama atvykus)

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• skrydžių bilietai: nuo 80 EUR,
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
minimalus keliaujančių skaičius – 2 asm.,
• yra galimybė užsakyti apgyvendinimą aukštesnės kategorijos viešbučiuose,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamč atstumą, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.   

Svarbu:
reikalingas pasas, kurio galiojimo laikas ne trumpesnis kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina