Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

JAV - du vandenynai 19d.

 • Išvykimas garantuotas net vienam keliautojui.
 • Žaviausi JAV miestai: Niujorkas, Bostonas, Vašingtonas, Los Andželas, San Diegas, Las Vegasas, San Fransiskas.
 • JAV vakarų pakrantės topai: Didysis kanjonas, Braiso kanjonas, Zaiono ir Josemičio nacionaliniai parkai.
 • Kelionė prie didingųjų Niagaros krioklių.
 • Patikimi ir patikrinti JAV partneriai.

Kelionės aukso fondas

 • Kosmopolitiškas, magiškas, įvairus, neoficialia pasaulio sostine laikomas Niujorkas ir jo reprezentacinė kortelė – garsusis Manhatanas.
 • Bostonas  - liberaliausias Jungtinių Valstijų miestas, vadinamas Laisvės lopšiu ir Amerikos Atėnais.
 • Europietiškiausias Valstijų miestas, šalies sostinė – Vašingtonas, kuriame nemokamai galima aplankyti gausybę muziejų. Prezidento Dž. Kenedžio kapas Arlingtono nacionalinėse kapinėse.
 • Stebinantys savo didybe, žymiausi visame pasaulyje Niagaros kriokliai. Pageidaujantiems, plaukimas laivu krioklio kaskados apačioje grožintis galingojo krioklio jėga. 
 • Kalifornijos valstijos metropolis Los Andželas – pasaulio kino industrijos sostinė.
 • Didysis kanjonas - Kolorado upės slėnis - vienas didžiausių gamtos sukurtų pasaulio stebuklų - UNESCO saugomas gamtos paveldas.
 • Netikėčiausių formų ir spalvų uolų stulpai, milžiniški amfiteatrai Braiso kanjono nacionaliniame parke.
 • "Dievų namai" - gilios bedugnės, grėsmingi kupolai ir uolų bokštai visame pasaulyje garsiame Zaiono nacionaliniame parke.
 • Las Vegasas – žaižaruojančio naktinio gyvenimo ir pasaulio azartinių žaidimų sostinė.
 • Josemičio nacionalinis parkas – nuostabus gamtos kampelis, kur nuo masyvių granito uolų žemyn neria didingi kriokliai. Šiame parke yra net keletas aukščiausių Šiaurės Amerikos krioklių.
 • Vienas gražiausių JAV miestų – Vakarų milžinas -  San Fransiskas, įsikūręs Ramiojo vandenyno įlankoje ir jo vizitinė kortelė Auksinių vartų tiltas

 

 • Kelionė patogiu autobusu su oro kondicionieriumi pagal programą;
 • 17 nakvynių turistinės klasės viešbučiuose su kontinentiniais pusryčiais;
 • Vietinis skrydis Niujorkas – Los Andželas;
 • Ekskursinė programa pagal kelionės aprašymą;
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą;
 • Vietinių gidų bei gidų - vairuotojų paslaugos rusų kalba.

 • Tarptautinių skrydžių lėktuvų bilietai su oro uosto mokesčiais – nuo 650 - 899 EUR  (kaina priklauso nuo aviakompanijų, jų vykdomų akcijų, bilieto pirkimo dienos, sezoniškumo);
 • Pasitikimas Niujorko oro uoste ir pervežimas iki viešbučio turo pradžioje; nuvežimas iš San Fransisko viešbučio iki oro uosto turo pabaigoje;
 • Bagažas vietinio skrydžio metu 25 USD į vieną pusę, mokama vietoje oro uoste;
 • Privalomas elektroninis leidimas keliauti į JAV (ESTA) - 15 EUR;
 • Sveikatos draudimas kelionės metu (BŪTINAS!);
 • Neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas (rekomenduojame);
 • Gėrimai, arbatpinigiai vietiniams gidams (apie 3-5 USD per dieną) ir vairuotojams (apie 1-2 USD per dieną), asmeninės išlaidos; P.S. Arbatpinigiai JAV privalomi.
 • Viešbučių personalo paslaugos (kambarinės, portje).
 • Ekskursijos su prierašu "už papildomą mokestį" ir objektai su „*“ bei kitos nepaminėtos ekskursijos: IMAX kino teatras – 20 USD; kruizas prie Niagaros krioklių -  30 USD; skrydis sraigtasparniu virš Didžiojo kanjono – apie 250 USD; šou Las Vegaso kazino – nuo 100 USD.

diena. VILNIUS – NIUJORKAS.

Skrydis: Vilnius – Europos miestas – Niujorkas. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, savarankiškai vyksite į viešbutį arba Jūsų patogumui organizuosime pervežimą (už papildomą mokestį). Esant galimybei, laisvas laikas mieste. Nakvynė viešbutyje.

diena. NIUJORKAS - BOSTONAS.

Pusryčiai. Šiandien vyksite į Bostoną, įsikūrusį JAV šiaurės rytuose prie Atlanto vandenyno. 1630 metais puritonų kolonistų iš Anglijos įkurtas miestas turi gausybę epitetų: Amerikos Atėnai, Laisvės lopšys, Visatos stebulė. Miestą išgarsino vadinamoji Bostono arbatėlė – tokį pavadinimą gavo kova prieš Didžiosios Britanijos valdžios sprendimą leisti Rytų Indijos bendrovei be muitų įvežti arbatą į Šiaurės Ameriką. Tuo itin pasipiktino vietos pirkliai, kurie 1773 metais gruodžio 16 dieną į jūrą išpylė 342 dėžes arbatžolių, kainavusių 18000 svarų sterlingų. Šiandien Bostonas laikomas vienu liberaliausių Jungtinių Amerikos Valstijų miestų, demokratų partijos tvirtove. Bostonas turistams prisistato kaip vienas lengviausiai pėsčiomis apžiūrimų miestų valstijose. Tačiau tai nereiškia, kad nereikia žemėlapio – pasakojama, kad Bostono gatvės prasidėjo nuo karvių išmindžiotų takų – jos tai sukasi, tai dingsta, tai keičia kryptį ir pavadinimą. Atvykę pradėsite pažintį su Bostonu. Mieste išlikę nemažai neoklasicizmo ir neoromaninės architektūros pastatų: Karališkoji bažnyčia, Valstijos rūmai, Švč. Trejybės bažnyčia, Bostono viešoji biblioteka. Mieste gausų įvairių muziejų. Lankysitės Kembridžo miestelyje, kuriame susipažinsite su garsiausiu ne tik Valstijose, bet ir visame pasaulyje Harvardo universitetu. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.


 

diena. BOSTONAS.

Pusryčiai. Tęsite pažintį su Bostono įžymybėmis. Aplankysite Salemo raganų muziejų, kuriame susipažinsite su  raganų istorijomis ir jų teismais. Vėliau vyksite į Plimuto miestelį, kuris vaidina svarbų vaidmenį Jungtinių Amerikos Valstijų istorijoje. Atvykę į Naująją Angliją garsiuoju MayFlower laivu, pirmieji europiečiai 1620 metais įkūrė Plimuto kolonijos gyvenvietę. Plimutas garsus ir tuo, jog jame pradėta švęsti Padėkos diena, kurią Dž. Vašingtonas 1789 metais paskelbė nacionaline švente. Trumpa ekskursija po Plimutą. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

 

diena. KELIONĖ Į VAŠINGTONĄ. VAŠINGTONAS.

Pusryčiai. Šiandien keliausite į Vašingtoną. Pakeliui pravažiuosite daugybę provincijos miestukų, kol pasieksite Jungtinių Amerikos Valstijų sostinę Vašingtoną. Miestas įsikūręs ne valstijoje, bet specialų statusą turinčiame administraciniame vienete – Kolumbijos apygardoje. Vietą prie Potomako upės išrinko pirmasis JAV prezidentas Dž. Vašingtonas, o Virdžinijos ir Merilando valstijos atidavė dalį savo žemės, kad sostinė būtų visiškai savarankiška ir nepriklausytų nė vienai valstijai. Pirmojo prezidento vardu pavadinta sostinė skiriasi nuo kitų Jungtinių Amerikos Valstijų miestų ir tuo, kad joje nėra nė vieno dangoraižio. Miesto valdžia šventai laikosi daugiaaukštės statybos principo – namai negali būti aukštesni už kongreso špilį (92 m). Vašingtone gyvena ir dirba daugiausiai išsilavinusių žmonių – pareigūnų, politikų, senatorių, kongresmenų, užsienio diplomatų. Atvykus Jūsų lauks vakarinė ekskursija po miestą, aplankant Dž. Kenedžio memorialą ir Menų centrą. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

diena. VAŠINGTONAS.

Pusryčiai. Visa diena Vašingtone. Tęsite pažintį su sostine. Pamatysite pačią populiariausią vietą Vašingtone – Baltuosius rūmus – oficialią JAV prezidento rezidenciją. Apsilankysite Arlingtono nacionalinėse kapinėse – tai garsiausios Amerikos karių kapinės. Čia taip pat ilsisi žuvę astronautai, prezidentas Dž. Kenedis bei daug kitų Jungtinėms Amerikos Valstijoms nusipelniusių žmonių. Laisvas laikas mieste arba muziejų, kurių dauguma yra nemokami, lankymas. Ypač rekomenduojame apžiūrėti Oreivystės ir Aeronautikos muziejų, Nacionalinę paveikslų galeriją. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

 

diena. KELIONĖ PRIE NIAGAROS KRIOKLIŲ. NIAGAROS KRIOKLIAI.

Pusryčiai. Šią dieną Jūsų lauks kelionė prie kvapą gniaužiančių Niagaros krioklių, krintančių 7000 tonų per sekundę vandens jėga. „Niagara“ reiškia „griaustinio vanduo“, o tokį pavadinimą kriokliams, neįprastai žymintiems Kanados ir Jungtinių Amerikos Valstijų sieną, davė šiose vietose gyvenę indėnai. Niagaros krioklius sudaro apie 792 m pločio ir 48 m aukščio „Pasagos“ krioklys, apie 323 m pločio ir 51 m aukščio „Amerikos“ krioklys ir apie 15 m pločio ir 24 m aukščio „Jaunosios nuometo“ krioklys. Niagaros kriokliai susidarė paskutinio ledynmečio pabaigoje - prieš 25 tūkst. metų. Metai iš metų kriokliai pamažu traukiasi upės aukštupio link – per metus pasislinkdami apie 1,2 m. Laisvas vakaras prie Niagaros krioklių. Gėrėsitės įspūdinga krioklių panorama nuo apžvalgos aikštelių ar pasikėlę į apžvalgos bokštą. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje. 

diena. NIAGAROS KRIOKLIAI – KELIONĖ Į NIUJORKĄ.

Pusryčiai. Ryte gerėsitės nuostabiais Niagaros krioklių ir upės vaizdais iš Ožio salos, kuri krioklį dalina į dvi dalis.   Norintieji (už papildomą mokestį) galės plaukti laivu krioklio kaskados apačioje, grožėdamiesi galingojo krioklio jėga. Vėliau keliausite vaizdingu maršrutu per Niujorko valstiją, gerėdamiesi kalvomis, lygumomis, upėmis ir ežerais... Atvykimus į Niujorką, išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.


diena. NIUJORKAS.

Pusryčiai. Visa diena Niujorke. Pažintį pradėsite nuo pasaulio sostinės širdies – Manhatano. Susipažinsite su verslo ir finansų centru – žemutiniu Manhatanu. Aplankysite 9/11 memorialą* ir „Ground Zero“, kur ankščiau stovėjo Pasaulio prekybos centro dangoraižiai – dvyniai. Dabar čia iškilo naujas, aukščiausias Niujorke dangoraižis. Jo aukštis siekiantis net 1776 pėdas (541 metrus) yra parinktas simboliškai - jis asocijuojasi su 1776 metais Jungtinėse Valstijose paskelbta Nepriklausomybės deklaracija. Baterijos parkas su daugybe įdomių objektų: memorialas žuvusiems Antrojo pasaulinio karo metu, keltų krantinė, iš kur galima nuplaukti iki JAV simbolio – Laisvės statulos.Garsusis finansų rajonas Wall Street - kur įsikūrę dešimtys bankų, Niujorko akcijų birža. Svarbiausias šios gatvės simbolis – iš ketaus nulietas jautis, kurio ragus stengiasi pačiupinėti kiekvienas miesto svečias.

  

Toliau vyksite prie rytinio jūrų uosto, iš kur atsiveria Bruklino ir kitų tiltų panorama. Pravažiuosite centrinį Manhataną su įspūdingais dangoraižiais: Trampo, Rokfelerio centro, Empire State Building. Aplankysite garsiausią Manhatano gatvę – Penktąją aveniu, kurioje yra Metropoliteno, Gugenheimo, Niujorko miesto muziejai; Times ir Medisono aikštes, Linkolno centrą, Columbus Circle aikštę, gotikinę Šv. Patriko bažnyčią, Šv. Jono Pranašo katedrą.Lankomiausias visose Jungtinėse Valstijose Centrinis parkas – miesto gyventojų ir svečių „žaidimų aikštelė“, žalieji Niujorko plaučiai. Pravažiuosite Brodvėjaus gatve, pagrindine ir seniausia Manhatane, kertančia salą iš šiaurės į pietus, bei garsią dėl čia įsikūrusių gausybės teatrų. Ekskursijos po Niujorką trukmė 6-7 val. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.


Facebook
(8-5) 273 13 37 vilnius@litaura.lt Žalgirio g. 88, Vilnius, LT-09303
2022 © LITAURA. Visos teisės saugomos.