Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

JAPONIJA - ryto saulės, technikos naujovių, šventyklų ir sakurų kraštas

Kelionės aukso fondas

 • Pribloškianti Osakos panorama iš 173 m aukščio.
 • Elnių palyda senojoje Japonijos sostinėje Naroje gėrintis Kasuga šventykla.
 • Didžiausia Japonijoje bronzinė Budos statula (Nara, Todaji šventykla).
 • Neregėta senojo ir naujojo miesto ‚simbiozė‘ Kyoto mieste: šalti stiklo ir plieno daugiaaukščiai jaukių, dvasingų šventyklų sodų kaimynystėje.
 • Kyote ypatingai daug nuostabių šventyklų, dauguma jų - UNESCO paveldo objektai: Ryoanji, Kinkakuji šventyklos, bene įspūdingiausios visoje Japonijoje.
 • Kyoto Menų sodas - moderniojo Japonijos meno muziejus.
 • Unikalioji arbatos gėrimo ceremonija Kyoto mieste.
 • Garsusis geišų kvartalas Kyoto Giono rajone – laimingiausieji gali išvysti tikrą geišą arba mokinę – maiko.
 • Programos ‚vinis‘ modernaus meno mylėtojams - unikali galimybė susipažinti su Japonijos menininkų darbais Naoshima saloje, nenuobodžiai pateiktais natūraliame gamtiniame fone arba originaliuose statiniuose.
 • Hiroshima – miestas ‚feniksas‘, atsigavęs ir prisikėlęs naujam gyvenimui po siaubingo suniokojimo.
 • Miyajima sala - atgaiva sielai. Tyla, taika, ramybė – nei transporto triukšmo, nei išmetamųjų dujų kvapo, tik jūros ošimas, švelnus sūrių jūržolių dvelksmas, ošiantys medžiai, mieli elniukai gatvėse.
 • Originalus potyris – nakvynė ryokane. Vakarieniausime ir miegosime ne taip, kaip esame įpratę, o japonišku stiliumi ir pasipuošę nacionaliniais apdarais.
 • Greitasis „JR Shinkansen“ – ar esate ‚lėkę‘ 300 km/val. greičiu??? Ar esate įveikę žemės transportu 1000 km per 4 val?
 • Gražioji Japonijos ‚kepurė‘ – vienas šalies simbolių – garsusis Fuji kalnas.
 • Karštųjų versmių kurorto malonumai Hakonės viešbučio SPA.
 • Ashi – ežeras ugnikalnio krateryje, įkvepiančios erdvės ir visur lydinti Fuji kalno panorama.
 • *Įspūdingas šventyklų kompleksas Nikko mieste (UNESCO paveldas).
 • Tokyo - betono, stiklo, plieno, estakadų, autostradų, požeminio, antžeminio, netgi pakabinto miesto-giganto ‚džiunglės‘. Su priemiesčiais Tokijuje gyvena apie 26 mln. gyventojų, sugebančių išlaikyti mieste tvarką, švarą, kruopščiai prižiūrėti šventyklų sodus ir visada maloniai šypsotis.
 • Nacionalinės vakarienės: ragausite suši, Okonomiyaki, shabu shabu ir dar daug kitų nacionalinių patiekalų.

 

Kas šypsosi, užuot tūžęs, tas visada stipresnis [Japonų patarlė]

 • tarptautiniai lėktuvų bilietai;
 • kelionė autobusu, vietiniais traukiniais, greituoju traukiniu ir laivais-keltais pagal programą;
 • 9 nakvynės 3-3,5* viešbučiuose su pusryčiais Japonijoje (nakvynės vietos gali skirtis nuo nurodytų programoje);
 • 1 nakvynė su pusryčiais ir vakariene japoniško stiliaus viešbutyje „ryokan“;
 • 6 vakarienės pagal programą (už gėrimus reikia mokėti papildomai);
 • įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą Japonijoje;
 • vietinio gido paslaugos;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.
 • oro uostų ir išvykimo mokesčiai 333 EUR;
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • gėrimai vakarienių metu;
 • papildomos ekskursijos ir pramogos, užsakomos esant galimybei pagal grupės pageidavimą: Maiko šokis ~ 120 EUR, išvyka į Nikko ~ 150 EUR;
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos, kitos nepaminėtos išlaidos.

diena. Skrydis į Japoniją.

Skrydis: Vilnius – Helsinkis – Osaka.

diena. Osaka - Nara - Kyoto.

Atvykimas į tarptautinį Osakos Kansai oro uostą. Atvykimo į šalį formalumai. Osaka – vakarų Japonijos komercijos ir pramonės centras, Yodo upės žiotyse įsikūręs miestas, išraizgytas kanalų tinklo. Ekskursija po Osaką: Umeda Sky dangoraižyje esanti taip vadinama „plaukiojančio sodo“ observatorija, iš kurios atsiveria įspūdinga miesto panorama (Umeda Sky - 173 metrų aukščio pastatas, susidedantis iš dviejų bokštų, trisdešimt devintajame aukšte sujungtų unikalia observatorija), 1586 m. statyta Osakos pilis.

Išvyka į Narą – japonų kultūros ir politikos lopšį, klestėjusį 710 – 794 metais. Šis senovinis miestas su savo miškingomis kalvomis, šventyklų parkais, vienais seniausių pasaulyje mediniais pastatais ir dabar išlieka ramybės simboliu. Dauguma miesto įžymybių yra 660 hektarų plotą užimančiame Naros, vadinamajame Elnių, parke. Čia ganosi apie 1200 prijaukintų elnių, Kasuga šventyklos saugotojų. Į ryškiai raudona spalva lakuotą Kasuga šventyklą kelią nušviečia daugybė žibintų. Garsiausia Naros Todaiji šventykla garsėja milžiniškais vartais ir didžiausia Japonijoje bronzine Budos statula. Išvykimas į Kyoto. Suši vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

diena. Kyoto.

Pusryčiai. Ekskursija po Kyoto – daugiau kaip 1000 metų klestėjusią imperatoriškąją sostinę, vieną gražiausių pasaulio miestų, kuris traukia savo harmonija, subtiliu senųjų tradicijų ir modernaus gyvenimo deriniu, Shinto šventyklų, miniatiūrinių sodų ir dangoraižių bei daugiaaukščių autostradų architektūra, iki šiol populiaria Zen meditacija, ilga arbatos gėrimo ceremonija ir labai galinga modernia technika. Kyoto yra bene vienintelis miestas Japonijoje, puikiai atskleidžiantis japonų dvasią. Jis dar vadinamas šventyklų miestu. Ekskursijos metu aplankysite Nijo pilį - šiogūno Tokugawa Ieyasu rezidenciją, garsėjančią Tan’yu Kano ir jo mokinių piešiniais; UNESCO pasaulio paveldo sąraše esančią Ryoanji (Taikaus drakono) šventyklą ir jos įžymųjį sodą, Kinkakuji šventyklą, kitaip vadinamą Auksiniu paviljonu (UNESCO pasaulio paveldas), nukeliančią į Muromači valdymo laikus (1336 – 1573), Menų sodą – modernų muziejų po atviru dangumi (arch. Tadao Ando, 1994). Vakare - arbatos gėrimo ceremonija. Nakvynė viešbutyje.

diena. Kyoto - Okayama.

Pusryčiai. Ekskursijos po Kyoto tęsinys. Aplankysite neįkainojamą tautos vertybę - Sanjusangendo induizmo šventyklą, garsėjančią 1001 paauksuota medine Kannon (gailestingumo deivės) statula bei dar 30 dievų statulų ir statulėlių; ši šventykla - ilgiausias pasaulyje medinis pastatas. Kiyomizu – viena seniausių Kyoto šventyklų, įspūdingiausias Hein laikotarpio architektūros šedevras. Nuo verandos viršuje įrengtos terasos atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama, apsupta trijų kalnagūbrių, pavasarį paskendusi vyšnių žieduose, o rudenį – auksiniuose medžių lapuose. Esant galimybei, Giono rajone esančiame senamiesčio kvartale grožimės „maiko“ – geišų mokinių šokiu (už papildomą mokestį). Išvykimas į Okayamą. Vakarienė japoniškoje smuklėje. Nakvynė viešbutyje.

diena. Okayama - Naoshima - Okayama.

Pusryčiai. Pervežimas į uostą. Iš Uno plaukimas laivu į Miyanoura uostą Naoshima saloje. Salą naujam gyvenimui prikėlė 1992 metais ant jūros kranto nuostabios gamtos apsuptyje atidaryta šiuolaikinio meno galerija ir viešbutis „Benesse House“ (arch. Tadao Ando). Čia buvo įgyvendintas garsus meno projektas Benesse Art Site Naoshima, remiant leidybos kompanijai Benesse Corporation. Šalia garsių menininkų savo kūrinius eksponuoti pradėjo ir jauni Japonijos talentai. Iš 17 skulptūrų po atviru dangumi išsiskiria salos ikona vadinama „Pumpkin“ („Moliūgas“). Kai Benesse korporacijos prezidentas nusprendė pastatyti galeriją, kad galėtų joje eksponuoti keturis Claude Monet darbus, jis vėl pakvietė žymųjį architektą. 2004 metais Tadao Ando suprojektavo Chichu meno muziejų (Chichu Art Museum), tarsi vietą žmogaus ryšiui su gamta apmąstyti. Muziejuje eksponuojamos Walter De Maria instaliacijos, James Turrell „Žaidimas su šviesa“.

Ambicingiausia Benesse Art Site Naoshima projekto dalis – „Art House Project“ – žaviame Honmuros žvejų kaimelyje, nutolusiame tik tris kilometrus nuo muziejaus. Keli seni mediniai namai ir šventykla buvo paversti meno kūriniais ir atidaryti visuomenei. Grįžę į uostą, apžiūrime Miyanoura laivų terminalą, kurį projektavo SANAA vardu pasivadinęs architektų Kazuyo Sejima ir Ryue Nishizawa duetas. Plaukimas laivu iš Naoshima salos į Uno uostą, pervežimas į Okayama. Nakvynė viešbutyje.

diena. Okayama - Hiroshima.

Pusryčiai. Išvykimas iš Okayama. Kelionė į Hiroshima (apie 3 val.). Ekskursija po Hiroshimos Taikos Memorialinį parką, kuriame aplankysite Atominės bombos muziejų, skirtą atminti miesto išgyventą atominį košmarą. Vakarienė mieste - originalieji japoniški „blynai“ Okonomiyaki (kepami ant stalų įtaisytose kepimo skardose iš kiaušinių, makaronų ir pasirenkamų produktų (krevetės, kumpis ir t.t.). Nakvynė viešbutyje.

diena. Hiroshima - Miyajima.

Pusryčiai. Pervežimas JR vietiniu traukiniu į Miyajimaguchi uostą. Plaukimas į vieną gražiausių visoje Japonijoje Miyajima salą. Tai šventoji sala, kurioje, pasak legendų, negalima nei gimti, nei mirti, kurioje auga tik jauni medžiai, čiulba paukščiai ir ganosi elniai. Vaikštome pėsčiomis po Miyajima salą: apžiūrime Japonijos valstybine vertybe laikomą įspūdingą Itsukushima šventyklą, į kurią kelią atveria jūroje pastatyti vartai. Šventykla įtraukta į Unesco kultūros paveldo sąrašą. Daisho-in šventykla. Laisvas laikas ir poilsis rojaus kampelyje. Pageidaujantys savarankiškai gali aplankyti Senjokaku šventyklą, Momijidani parką. Pėsčiomis einame iki nakvynės vietos – japoniško stiliaus viešbučio „ryokan“. Vakarienė, nakvynė tradiciniame japoniškame kambaryje (nakvynė gali būti Hiroshimos viešbutyje).

P.S. Iš Hiroshimos bagažas išvežamas atskiru transportu; pristatomas į viešbutį Hakonėje. Išvykstant iš Hiroshimos į Miyajimą reikia turėti kuprinėlę, į kurią tilptų būtiniausi daiktai dviems dienoms.

diena. Miyajima – Hiroshima – Fudzijama – Hakone.

 

Po japoniškų pusryčių ryokane einame į uostą, plaukimas laivu atgal į Miyajimaguchi uostą, kelionė JR vietiniu traukiniu į Hiroshimą. Iš čia greituoju „JR Shinkansen“ traukiniu išvykstame į Nagoya, iš ten – į Mishimą. Po 4 valandų kelionės atvykę į Mishimą, autobusu vykstame link aukščiausio Japonijos Fuji kalno. Tai – Japonijos simbolis, kaip ir sakuros žiedas. Šis vulkaninės kilmės milžinas (3770 m) miega nuo 1707 metų. Esant palankioms oro sąlygoms autobusu pakilsime į 5-ąją Fudji kalno aikštelę, stabtelėsime kalno lankytojų centre. Pasigrožėję vaizdais leidžiamės į kalno papėdėje įsikūrusį karštųjų versmių kurortą – Hakone. Atpalaiduojantis vakaras viešbučio karštųjų versmių SPA. Japoniško meniu vakarienė ir nakvynė viešbutyje Hakonėje arba netoli jos.

diena. Hakone – Tokyo.

Po pusryčių esant palankioms oro sąlygoms lyno keltuvais keliamės virš Owakudani – geizerių šlaito (arba važiuojame autobusu), susidariusio išsiveržus Hakonės ugnikalniui prieš 3000 metų. Plaukimas laivu vaizdingu Ashi ežeru (723 m virš jūros lygio), susiformavusiu išsiveržusio ugnikalnio vietoje. Išvykimas į Tokyo. Pažintį su milžinišku miestu pradėsime nuo „Tokyo Metropolitan Government Office building“. Vėliau pagal galimybę vyksite į Honda saloną, kur pamatysite ASIMO robotuko demonstraciją. Vėliau užvažiuosite į jaunimo pamėgtą Harajuku rajoną. Čia pamatysite daug jaunų žmonių, kurie stengiasi atrodyti kuo originaliau ir išsiskirti iš minios. Tai tarsi varžybos, kuriose laimi efektingiausiai atrodantys jaunuoliai, susikūrę netradicinį įvaizdį. Žinoma, išvysti galima ir itin nemažai prabangos demonstravimo – pasivaikštinėjimas tikrai nenuvils. Pageidaujantys gali savarankiškai praleisti vakarą diskotekų, barų, restoranų ir karaoke klubų rajone Roppongi arba Akihabara elektronikos rajone. Vakarienė (švediškas stalas) ir nakvynė viešbutyje.

diena. Tokyo.

Apžvalginė ekskursija po Tokyo – dinamišką, modernų miestą, naujausių pasaulio technologijų sostinę, kurioje tobulai dera senovinės šventyklos ir šiuolaikiniai dangoraižiai. Ekskursijos metu lankome Tokyo Tower, Imperatoriaus rūmų sodus, žymiąją prekybinę gatvę Ginza – Tokyo „Eliziejaus laukus“. Aplankome seniausią ir įspūdingiausią Tokijuje Asakusa Kannon šventyklą, kurios pagrindinė salė pastatyta 645 metais; joje saugoma auksinė gailestingumo deivės Kannon statula. Pasivaikštome netoliese esančia Nakamise prekybos alėja. Pravažiuojame Omotesando gatve iš išorės apžiūrėdami įžymių japonų architektų sukurtus pastatus visame pasaulyje garsių firmų parduotuvėms: One Omotesando (Fendi), (arch. Kengo Kuma, 2003), PRADA shop (arch. Herzog de Meuron, 2004), TOD'S (arch. Toyo Ito, 2005). Vykstame į Odaiba rajoną - Naująjį Tokiją, garsėjantį Vaivorykštės tiltu ir Vandens miestu. Fuji TV pastatas ir parduotuvių kompleksas. Shabu shabu vakarienė vietiniame restorane. Nakvynė viešbutyje.

diena. Tokyo arba pasirenkama ekskursija Tokyo - Nikko - Tokyo.

Laisva diena Tokyo arba išvykimas traukiniu į Nikko (pageidaujantiems, už papildomą mokestį), miestą kalnuotoje vietovėje netoli Tokijo. Nikko kaimas pradėjo kurtis po to, kai 766 metais budistų vienuolis Shodo Shonin šiose vietose įkūrė Rinnoji šventyklą, o 784 metais – Chuzenji-ko. 1617 metais buvo pastatyta Toshogu šintoistinė šventykla kartu su mauzoliejumi šiogūnui Tokugava Iejasu. Miestas iki šiol garsėja išlikusiais senoviniais pastatais. Ekskursija po Nikko - stulbinančio grožio šventyklų kompleksą, spindintį nebūdingu japonų architektūrai turtingumu, saugomą UNESCO. Aplankote Toshogu šventyklą – Tokugawos šiogūnato įkūrėjo mauzoliejų, Rinnoji šventyklą. Įžymieji statiniai ištisus metus į Nikko pritraukia daugybę turistų. Grįžimas traukiniu į Tokyo. Nakvynė viešbutyje.

diena. Skrydis į Lietuvą.

Pusryčiai. Pervežimas į Naritos tarptautinį oro uostą. Skrydis: Tokyo – Helsinkis – Vilnius.

 

Kelionės kaina asmeniui 2-čiame kambaryje: nuo  3 546 Eur  – 3 368 Eur - speciali kaina pastoviems GRŪDOS keliautojams.

Kelionės kaina asmeniui 2-čiame kambaryje: nuo  3 651 Eur – 3 468 Eur

Priemoka už vienvietį kambarį nuo 600 Eur

 

Išvykstant į kelionę 2018 03 29d. Aukščiausias pavasario sezonas!!!:

Kelionės kaina asmeniui 2-čiame kambaryje: nuo  3 703 Eur  – 3 518 Eur - speciali kaina pastoviems GRŪDOS keliautojams.

Kelionės kaina asmeniui 2-čiame kambaryje: nuo  3 808 Eur – 3 618 Eur

Priemoka už vienvietį kambarį nuo 600 Eur

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina