Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

ĮVAIRIAPUSIS PERU IR POILSIS TUMBESO KURORTE 13D./12N.

1 diena: Skrydis į Limą
Skrydis į Limą. Pasitikimas ir pervežimas iš oro uosto į viešbutį, apgyvendinimas. Nakvynė viešbutyje.
2 diena: Lima
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Limą: San Francisco vienuolynas ir bažnyčia, Didžioji aikštė, Katedra. Lankomas Huaca Pucllana kompleksas, ceremonijų centras, kuriame galėjo lankytis tik religinis elitas. Pravažiuojami elitiniai Limos rajonai: Miraflores ir San Isidra, lankomas romantiškas Meilės parkas, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas į Ramųjį vandenyną. Pietūs. Toliau vykstama į garsųjį Aukso muziejų, kuriame eksponuojama senųjų Peru kultūrų aukso kolekcija: auskarai, pončo išsiuvinėti aukso siūlais, ritualiniai kardai, taip pat gaminiai iš smaragdo, perlų ir mėlynojo akmens lazurito. Nakvynė viešbutyje.
3 diena: Lima - Kusko
Pusryčiai. Išvykimas į oro uostą, skrydis į Kusko, pasitikimas ir pervežimas į viešbutį. Ekskursija po Kusko miestą: Saulės šventykla, kurioje senovės inkai švęsdavo savo pagrindinę religinę žiemos saulėgrįžos šventę, Kenko šventykla, Puka-Pukara tvirtovė, vandens šventykla Tambomačai bei architektūrinis kompleksas – Saksaiuman tvirtovė. Vakarienė restorane su folklorine programa. Nakvynė viešbutyje.
4 diena: Kusko - Maču Pikču - Kusko
Pusryčiai. Išvykimas į Maču Pikču – „dingusį inkų miestą“, kurio gyventojai XVI a. paslaptingai išnyko. Miestą 1911 m. atrado amerikiečių tyrinėtojas H. Binghamas ir pavadino jį Maču Pikču, kas kečujų kalba reiškia „senasis kalnas“. Dabar tai UNESCO kultūrinio paveldo objektas. Aplankoma nuostabi citadelė: Centrinė aikštė, Trijų vėjų tvirtovė, apvalūs bokštai, šventasis Saulės laikrodis ir laidojimo vietos. Pietūs. Grįžimas į Kusko. Nakvynė viešbutyje.
5 diena: Kusko
Pusryčiai. Laisva diena. Pageidaujantiems (už papildomą mokestį ~ 200 USD/asm.)siūloma ekskursija į Šventąjį Inkų slėnį aplankant archeologinį Ollantaytambo kompleksą. Nakvynė viešbutyje.
6 diena: Kusko - Puno
Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio link Puno. Pakeliui lankoma San Pedro bažnyčia, geriau žinoma kaip Amerikų Siksto koplyčia, Andahuaylillas mieste, apžiūrimi Rakči (Raqchi šventyklos, skirtos inkų dievui Virakočai, griuvėsiai. Pietūs. Trumpas sustojimas La Raya apžvalgos aikštelėje (4400 m virš jūros lygio) bei prie Pukaro, ankstyvosios inkų kultūros centro. Atvykimas į Puno. Nakvynė viešbutyje.
7 diena: Puno - Titikakos ežeras - Lima
Pusryčiai. Išvykimas prie Titikakos, antro pagal dydį Pietų Amerikoje, ežero. Lankomos plaukiojančios Uros salos (pintos iš nendrių, vadinamų “totora”), kuriose gyvena indėnai, iki šių dienų išsaugoję savo tradicijas, tikėjimą, nacionalinius drabužius. Grįžimas į Puno, ekskursija į Čiulpas Siliustani (senovės laidojimo bokštai). Išvykimas į oro uostą. Skrydis į Limą. Pasitikimas oro uoste ir nuvežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
8 diena: Lima
Pusryčiai. Laisva diena Limoje. Pageidaujantiems (už papildomą mokestį ~ 570 USD/asm.) siūloma ekskursija į Balestas salas ir Naską. Nakvynė viešbutyje.
9 diena: Lima - Tumbesas
Po pusryčių laukia pervežimas į Limos oro uostą ir skrydis į Tumbesą – miestą Peru šiaurės rytuose, ypatingai mėgiamą turistų dėl čia esančių paplūdimių. Pervežimas poilsiui į Punta Sal kurortą. Nakvynė viešbutyje.
10 - 12 dienos: Tumbesas
Pusryčiai. Poilsis prie vandenyno. Laisvas laikas. Yra galimybė užsisakyti papildomas pramogas. Nakvynė viešbutyje.
13 diena: Lima - grįžimas į Lietuvą.
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą skrydžiui į Limą. Antroje dienos pusėje skrydis iš Limos link Lietuvos.

Kelionės kaina nuo:  2581 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• visų vietinių skrydžių bilietai,
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 12 nakvynių 3* viešbučiuose su pusryčiais,
• maitinimas pagal programą,
• ekskursinė programa,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai,
• išvykimo iš Limos mokesčiai ~ 40 USD,
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• papildomos ekskursijos, neįtrauktos į kelionės programą,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
• garantuotas išvykimas esant bent 2 asmenims,
• turistai Peru prijungiami prie rusakalbės grupės,
• kelionės metu galima rinktis aukštesnės kategorijos viešbučius – kaina pagal
užklausimą,
• už papildomą mokestį galima pratęsti poilsį prie vandenyno Tumbese – kaina pagal užklausimą,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams.

Svarbu:
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,
• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina