Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Italija. Riminis - Adrijos jūros perlas 9d.

 • San Marinas - viena mažiausių ir seniausių valstybių Europoje.
 • Riminis - auksinių paplūdimių kurortas prie Adrijos jūros, gimtasis Federiko Felinio miestas.
 • Umbrija  - žalioji Italijos širdis, paslaptingųjų etruskų žemė.
 • Urbinas - renesanso genijaus Rafaelio Santi gimtinė.
 • Poilsis prie Adrijos jūros ir pažintis su paslaptingąja Umbrija.
 • 5 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis Riminio Rivjeros kurorte prie Adrijos jūros.
 • Kelionė autobusu,
 • 8 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose dviviečiuose/dviviečuose su pristatoma lova kambariuose (5 iš jų Riminio Rivjeros kurorte prie Adrijos jūros),
 • 5 vakarienės Italijoje,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių lankytinų objektų ir vietovių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, įvažiavimo į miestus mokesčiai, ausinukų nuoma, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu, kurorto mokestis – 9 EUR asmeniui.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 120 EUR.
 • Papildoma vieta autobuse nuo 150 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 70 EUR.
 • **Mokama visos dienos išvyka į Asyžių, Perudžą ir Gubijų – 50 EUR.
 • **Mokama visos dienos išvyka į Urbiną ir vietinių sūrių bei vynų degustacija – 45 EUR.
 • AKCIJA! pirkdami dvi išvykas sutaupysite 15 EUR. Dviejų išvykų kaina – 80 EUR 95 EUR. Kaina galioja tik perkant iš anksto kelionių agentūroje.
 • **MOKAMOS EKSKURSIJOS vyksta susirinkus ne mažesnei kaip 15 asmenų grupei (sezono metu kaina gali kisti).
 • Už priemoką galite pasirinkti apgyvendinimą 4* viešbutyje Italijos kurorte (priemoka nuo 250 EUR asmeniui).

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Vokietiją, Austriją. Atvykimas į Tirolio sostinę *Insbruką, menininkų ir laikrodininkų miestą, o taip pat vieną iš legendinių šalies slidinėjimo kurortų. Visame pasaulyje žiemos sporto sostine vadinamas miestas slidininkus traukia puikiai paruoštomis trąsomis, o žingeidžius keliautojus  - įspūdingu kultūriniu paveldu. Ekskursija po Alpių papėdėje įsikūrusį spalvingą miestą: Imperatoriaus rūmai, XVI a. rūmų katedra *Hofkirche, kurios kriptoje ilsisi imperatoriaus Maksimiliano I-ojo palaikai, senoji rotušė iš kurios bokšto atsiveria įspūdinga panorama, vienas iš Insbruko simbolių - „Auksinio stogelio“ namas, kurį puošia daugiau nei 2000 paauksuotų čerpių. Esant galimybei, *pasikėlimas funikulieriumi į Olimpinio stadiono apžvalgos aikštelę, iš paukščio skrydžio atveriančią Insbruko ir jį supančių kalnų vaizdą. Išvykimas iš Insbruko. Kelionė per Alpių kalnus į Italiją.  Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per kalnus grožintis aukščiausiomis Dolomitinių Alpių viršukalnėmis. Atvykimas į vieną garsiausių pasaulyje Italijos slidinėjimo kurortą Kortina d‘Ampeco. Tarp Alpių įsispraudęs kurortas vadinamas itališkuoju Monaku. Laisvas laikas kurorte arba, esant galimybei, *kėlimasis keltuvu į Tolfana Di Mezzo viršūnę (3244 m.), nuo kurios atsiveria vaizdas į uolėtus Alpių šlaitus, didingas viršukalnes, šlaituose boluojančius sniego lopinėlius, žydinčias alpines pievas, miškingus slėnius. Išvykimas iš kalnų kurorto. Kelionė į vieną iš Riminio Rivjeros kurortų. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba visos dienos dienos išvyka į San Marino respubliką ir Riminio kurortą (įskaičiuota į kainą).  Lankysite vieną seniausių ir mažiausių valstybių Europoje  San Marino respubliką (UNESCO kultūros paveldas), įsikūrusią ant vaizdingo Titano kalno. Šią nykštukinę valstybę sudaro sostinė San Marinas ir aštuoni ant atskirų kalnų įsikūrę miesteliai. Apžvalginė ekskursija po San Marino miestą: Valstybės rūmai, Laisvės aikštė, katedra, tvirtovės gynybiniai bokštai, siaurų gatvelių labirintas. Laisvu laiku pasivaikščiosite viduramžiškomis gatvelėmis, kuriose gausų įvairių parduotuvėlių, restoranų. Pageidaujantys galės paragauti san mariniečių nacionalinio patiekalo „piadinos“ – suktinuko su sūriu, džiovinta mėsa ir daržovėmis. Išvykimas iš San Marino. Ekskursija po vieną garsiausių Italijos kurortų prie Adrijos jūros Riminį, gimtąjį Federiko Felinio miestą, vadinamą Adrijos jūros perlu. Ilgi smėlio paplūdimiai, nuostabus klimatas, skanus maistas, draugiška atmosfera į šį Italijos kurortą kasmet privilioja tūkstančius turistų. Riminis išaugo iš nedidelės Romėnų gyvenvietės Ariminum, įkurtos 268m.pr.Kr. ir išsaugojo iki mūsų dienų daugybę senovės Romos ir viduramžių paminklų. Ekskursijos metu apžiūrėsite pagrindinį miesto simbolį ir seniausią statinį mieste – Augusto Triumfo arką, pastatytą dar 27 m.pr.Kr, imperatoriaus Tiberijaus tiltą, Malatestos šventyklą, valdžios rūmus, istorinį miesto centrą su pagrindine Kavuro aikšte, garsiojo režisieriaus Federiko Felinio namą. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba **mokama visos dienos išvyka po paslaptingąją Umbriją:  Asyžius, Perudža ir Gubijus. Atvykimas į Asyžių – viduramžius menantį nedidelį miestą, tikrą ramybės uostą, apsuptą ilgaamžių alyvmedžių sodų. Gražųjį Asyžių (UNESCO pasaulio paveldas) bene labiausiai išgarsino  pranciškonų ordino įkūrėjo Šv.Pranciškaus Asyžiečio asmenybė ir jam pastatyta bazilika.  1181m. Asyžiuje gimęs šventasis  laikomas visos Italijos globėju. Aplankysite didingąją Džoto ir kitų garsiausių to meto menininkų kūriniais išpuoštą baziliką, kuri, kaip Šv. Pranciškaus palaidojimo vieta, buvo pradėta statyti 1228 m. praėjus dvejiems metams po jo mirties. Asyžius taip pat ir Šv. Klaros miestas. Šventoji klarisių ordino steigėja palaidota jos vardo Bazilikoje. Išvykimas į Umbrijos regiono, kuris dar vadinamas žaliąja Italijos širdimi, sostinę – Perudžą. Ant kalvos įsikūrusi Perudža kadaise buvo vienas svarbiausių etruskų miestų. Dabar jis gali pasigirti dailiu senamiesčiu, todėl pasivaikščioti siauromis grįstomis gatvelėmis yra tiesiog būtina, norint pajusti Perudžos viduramžišką žavesį. Perudža garsėja šokoladu bei kasmet spalio mėnesį vykstančiu šokolado festivaliu.  Mieste apžiūrėsite: Rotušę, XV a. Katedrą,  didžiausią Umbrijoje  Šv. Dominyko gotikinę bažnyčią. Laisvas laikas, kurio metu  galėsite paragauti garsiojo šokolado, esant galimybei apsilankyti *Nacionalinėje galerijoje ar vienuolyne įkurtame archeologijos *muziejuje, kuriame eksponuojami etruskų ir romėnų dirbiniai. Kelionė į miškingais Apeninų kalnais apsuptą Gubijų, kuris dėl viduramžiškiausio srities miesto titulo varžosi net su Asyžiumi. Mieste galybė vingiuotų gatvelių, kurias puošia terakotinėmis čerpėmis dengti namai. Pažintis su Gubijumi: XIII a. Katedra, išsiskirianti cilindriniu skliautu, kurio grakščios arkos simbolizuoja maldai sudėtas rankas, to paties laikmečio rūstūs Bardželo rūmai, netoli rūmų legendomis apgaubtas „Pamišėlių fontanas“, Šv.Pranciškaus bažnyčia, miesto rūmai, kunigaikščių rūmai su renesansiniu kiemu. Grįžimas į kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba

 • pageidaujantys miesto *transportu galės nuvykti į *vandens pramogų parką „Aquafun“. Tai vandens pramogų ir saulės karalystė po atviru dangumi: baseinai, įvairūs nusileidimo kalneliai, vandens kaskados, kriokliukai ir baseinai mažiesiems bei daug kitų pramogų, kurios paliks neišdildomus prisiminimus.
 • Nepageidaujantys vykti į vandens parką miesto *transportu galės nuvažiuoti į bizantinio meno miestą *Raveną, garsėjantį Šv. Vito katedra ir di Galla Placidia šeimos mauzoliejumi, išpuoštu bizantinėmis mozaikomis, paminklu Dantei ir poeto kapu. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba **mokama visos dienos išvyka į Urbiną ir vietinių sūrių bei vynų degustacija. Kelionė į renesansinį Urbino miestą, įsikūrusį ant dviejų kalvų – Metauro ir Foljo. Apžiūrėsite įspūdingą Urbino istorinį centrą, įtrauktą į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą ir netoliese esančią Duomo bažnyčią, kurią puošia Federiko Baročio paveikslas „Paskutinė vakarienė“. Garsiausias Urbino paminklas – Dukalės rūmai (XV a.), pastatyti hercogui Federikui III da Montefeltro. Rūmus projektavo garsus to meto architektas Lučianas Laurana. Šiandien čia įsikūrusi Nacionalinė Markės galerija – vienas iš reikšmingiausių Italijos renesanso meno muziejų (P. della Frančeskos, L. Lauranos, Rafaelio darbai). Urbino miestas didžiuojasi čia gimusiu tapytoju bei architektu, Renesanso genijumi  Rafaeliu Santi. Mieste galima aplankyti Rafaelio *namą ir Nacionalinę *galeriją, kurioje saugomos retos šio meistro drobės. Išvykimas į vieną iš regiono ūkių. *Vietinių sūrių ir vynų degustacija. Vakare grįžimas į kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

8 diena

Pusryčiai. Išvykimas iš kurorto. Kelionė per Italiją, Austriją. Atvykimas prie Viorterio ežero, kur pastatytas  *Pyramidenkogel apžvalgos bokštas. Tai viena aukščiausių  medinių konstrukcijų pasaulyje. Bokšto aukštis 100 m., nuo  jūros lygio 851 m..  Greitaeigiu liftu pakilus į panoraminę aikštelę  atsiveria vaizdas į nuostabius Karintijos ežerus, aukščiausią Alpių kalnų grandinę Aukštutinį Tauerną.  Pageidaujantys iš bokšto gali nusileisti ilgiausia Europoje viduje įrengta *šliuožykla, skriejant 25km/h greičiu ir 120 metrų žemyn. Kelionė per Austriją, Čekiją. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

9 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 5150 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina