Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Ispaniška baladė 10d.

 • Siesta, fiesta ir basta – taip ispanai apibūdina savo gyvenimo ritmą.
 • Mėgaukitės tradiciniais ispaniškais patiekalais, užkandžiais „tapas“ ir vynu.
 • Susipažinkite su UNESCO kultūros paveldu Tolede, Eskoriale, Kordoboje, Sevilijoje, Granadoje, Barselonoje...
 • Pasigrožėkite ispaniškuoju flamenku – tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas ir liūdesys. Virtuoziški gitaros akordai, ritmingas batelių kaukšėjimas ir hipnotizuojantis kastanječių skambesys...
 • 9 nakvynės viešbučiuose (iš jų 3 nakvynės Kosta Bravos kurorte).
 • Skrydis Vilnius – Barselona – Vilnius,
 • rankinis orlaivio bagažas (vienam keliautojui - 1 vienetas, 10kg.),
 • kelionė autobusu,
 • 9 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais (iš jų 3 nakvynės Kosta Bravos pakrantės kurorte),
 • 7 vakarienės (arba pietūs),
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa su vietiniu gidu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, registruojamo bagažo mokestis, bilietai į mokamus objektus, miestų turistiniai mokesčiai, pietūs, vakarienės, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, papildomos pramogos, paslaugos.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: nuo ~150 Eur
 • **Alhambros rūmai (įėjimo bilietas, ekskursija su vietiniu gidu) ~ 40 Eur.  UŽSISAKYTI IR APMOKĖTI UŽ ALHAMBROS RŪMUS - KELIONĖS REZERVAVIMO (SUTARTIES SUDARYMO) METU, SAVO AGENTŪROJE
 • ***Išvyka į Montseratą ~40 Eur (organizuojama susirinkus ne mažesnei kaip 20 žmonių grupei; nesusirinkus grupei turistams siūlomos vietinės Ispanijos turizmo agentūros paslaugos).

1 diena

Skrydis Vilnius – Barselona. Atvykę į Barselonos oro uostą išvyksite link Madrido pakeliui aplankant Saragosą. Apžiūrėsite įspūdingą De Nuestra Senora del Pilar baziliką, rotušę, gotikinę prekių biržą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Madridą. Apžvalginė ekskursija po Ispanijos sostinę – vieną įspūdingiausių Europos miestų, kurio istorijos šaknys glūdi dar Xa.: Kolumbo ir Ispanijos aikštės, Paseo Prado alėja – nuo XVIIIa. mėgiamiausia vieta pasivaikščiojimams, Gran Via alėja – viena iš svarbiausių miestiečių apsipirkimo ir pramogų vietų, Atoča stotis. „Saulės vartai“, kurių viduryje stovi Karolio III statula ir žymioji statula – lokys prie žemuoginio medžio – Madrido simbolis. Jis simbolizuoja, kad Madridas – Ispanijos širdis. Lankysite Karalių *rūmus – Ispanijos karalių rezidenciją nuo Karlo III iki Alfonso XIII laikų. Ekskursijos po miestą tęsinys pėsčiomis: senasis miestas, tipiškas Lotynų kvartalas. Centrinė Plaza Mayor aikštė, kurioje vyko daugybė istoriškai svarbių įvykių: egzekucijos, bulių kautynės, inkvizicijos teismai, turgūs, kaukių baliai. Aplankysite *Prado paveikslų galeriją. Čia saugoma didžiausia Ispanijos tapybos kolekcija pasaulyje, kurios eksponatai apima XII–XIX a. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Toledą (UNESCO kultūros paveldas) – vieną svarbiausių istorinių ir kultūrinių Ispanijos centrų. Kadaise būtent šis miestas buvo senoji Ispanijos karalystės sostinė. Ekskursija po miestą, aplankant didingąją Toledo *katedrą, kurios interjere ir eksterjere susipina skirtingi architektūros stiliai. Toliau lankysite *Šv.Tomo bažnyčią, kurioje saugomas El Greko šedevras „Grafo Orgaso laidotuvės“ bei žydų rajoną Chuderiją. Seniausia Europoje Baltoji Šv. Mergelės Marijos bažnyčia ir Del Transito sinagoga, pastatyta XIIa., žavinti išskirtiniu interjeru. Kelionė į Eskorialą, Ispanijos karalių Panteoną (UNESCO kultūros paveldas).  Karalius Pilypas II šį įspūdingą kompleksą įsakė pradėti statyti 1563 m. Jį sudaro vienuolynas, bažnyčia ir didžiuliai rūmai. Pastatą puošia kankinio Šv. Lauryno ženklas – grotelės. Vienuolynas buvo pastatytas šio šventojo garbei. Šiame rūmų ir vienuolyno komplekse dera prabanga ir kuklumas – ypač puošni bazilika, o joje sukaupti turtai byloja apie stiprų religijos ir monarchijos ryšį. Bazilikos centre yra karaliaus kenotafas bei Pilypą II vaizduojanti statula. Lankysite Žuvusiųjų *slėnį (Ispanijos pilietinio karo aukų atminimo memorialas). Vakare grįšite į Madridą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Išvykimas į mauriškąją Kordobą (UNESCO kultūros paveldas). Kordoba buvo maurų, Ispanijos žydų sefardų ir krikščionių miestas, kuriame taikiai sugyveno islamas, judaizmas ir krikščionybė. Jei galima įsivaizduoti tobulą paminklą aukščiausiai religinei tolerancijai ir politinei išminčiai, tai neabejotinai būtų Kordobos La Mezquita – kerinčio grožio katedra, kuri buvo pastatyta kaip mečetė, vėliau perkurta kaip Romos katalikų bažnyčia negriaunant mečetės, o tik pridedant krikščioniškos šventovės atributiką. Tai vienintelė veikianti šventovė pasaulyje, kurioje krikščionybė susitinka akis į akį su islamu. Ekskursija po senamiestį aplankant *katedrą – mečetę, Alcazar rūmų griuvėsius, 16 arkų tiltą, pastatytą romėnų ir rekonstruotą maurų, senąją sinagogą. Laisvas laikas Kordobos senamiestyje. Kelionė į Andalūzijos sostinę Seviliją. Vakare, esant galimybei, siūlome pasigrožėti ispaniškuoju *flamenku. Ispaniškasis flamenko - tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas ir liūdesys. Virtuoziški gitaros akordai, ritmingas batelių kaukšėjimas ir hipnotizuojantis kastanječių skambesys... Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Ekskursija po Seviliją – Andalūzijos provincijos sostinę. Pažintis su miestu: maurų palikimas gotikinė *Sevilijos katedra (UNESCO kultūros paveldas) – viena didžiausių bažnyčių Europoje. Šioje, trečioje pagal dydį krikščionių katedroje pasaulyje, palaidotas keliautojas Kristupas Kolumbas. Maurų stiliaus La Giralda varpinė. *Alkasaras – buvę maurų valdovų rūmai su sodais, Gailestingumo ligoninė, Aukso bokštas, Gvadalkivyro upės krantinė, iš kur į Naująjį pasaulį plaukė Kolumbo karavelės, čia parplaukdavo Sevilijos laivai iš kolonijų. Bulių kautynių arena, kurioje šlovės viršūnę yra pasiekęs ne vienas garsiausias Ispanijos toreodoras. Romantiškiausia Sevilijos vieta – Santa Kruz kvartalas su siaurų baltų gatvelių ir kiemų labirintu, Ispanijos ir Amerikos aikštės... Laisvas laikas. Išvykimas iš Sevilijos. Kelionė į Granadą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Lankysite šalia Granados įsikūrusią maurų šventovę Alhambrą (UNESCO kultūros paveldas). **Alhambra – buvęs maurų valdovų rūmų kompleksas ir Nasridų karalių užmiesčio dvaras – Generalifės sodai. Žinoma, jog kompleksą sudarė rūmai, mečetės, pirtys, mokyklos ir sodai, apjuosti gynybine siena. Čia Nasridų dinastijos kalifai kūrė visagalės valdžios įvaizdį ir taip įgyvendino savo žemiškojo rojaus idėją. Yra išlikę citadelės bokštai, išorinės sienos, pylimai, taip pat Alhambros valdovų rūmai, aukštutinė Alhambra ir valdovų sodai. Puošnios Valdovų rūmų reprezentacinės salės bei gyvenamosios patalpos išdėstytos aplink Mirtų ir Liūtų kiemus. Alhambra yra laikoma maurų architektūros ir meno šedevru, gausiai dekoruota arabeskomis, freskomis, medžio drožiniais, daug ornamentacijos; sukurtas subtilus vandens ir šviesos žaismas, gausu fontanų, vandens latakų, tvenkinių, įrengtos pirtys. Aplink apsodintos kiparisų alėjos, apelsinmedžiai, žydintys gėlynai... Išvykimas į Valensiją. Ekskursija pėsčiomis po Valensijos istorinį miesto centrą aplankant *katedrą, apžiūrint senąją šilko biržą (UNESCO kultūros paveldas), centrinį turgų, centrinę stotį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Barseloną. Ekskursija po vieną judriausių Viduržemio jūros uostų – Barseloną. Architekto A. Gaudi šedevrai: vienas įspūdingiausių Katalonijos sostinės pastatų – pradėta, bet nebaigta statyti „Šventosios šeimynos“ bažnyčia, spalvingasis *Guelio parkas. Montžuiko kalnas, nuo kurio atsiveria miesto panorama, Olimpinis stadionas, Ispanijos ir Katalonijos aikštės, judrioji La Rambla gatvė, apie kurią sakoma, kad būtent čia galima pajusti Barselonos charakterį. Paminklas Kolumbui. Gotikinis kvartalas su žymiąja Barselonos katedra ir senoviniais karalių rūmais. Citadelės parkas, ispaniškasis molas, Camp Nove stadionas, J.Miro industrinis rajonas, Muzikos rūmai, spalvingasis kvapnusis Barselonos turgus, Batillo namas, La Pedrera. Laisvas laikas. Išvykimas į Kosta Bravos pakrantės kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena

Pusryčiai. Poilsis prie Viduržemio jūros Kosta Bravos pakrantės kurorte arba išvyka į ***Montseratą. Montseratas – tai didžiulis vienuolyno kompleksas, jau beveik tūkstantį metų priklausantis Benediktinų ordinui, skirtas tamsiaveidei Montserato Madonai – Dievo Motinai, kurios medinė romaninio stiliaus statulėlė – brangiausia vienuolyno relikvija. Vienuolynas įsikūręs ant įspūdingo Montserato kalno ir prigludęs prie 1235m aukščio fantastiškų uolų, kurių forma ir ritmika įkvėpė ne vieną menininką. Vienuolynas garsus berniukų choru ir įspūdingai jo atliekamu bažnytiniu himnu. Po pietų grįžimas į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 diena

Pusryčiai. Poilsis Kosta Bravos pakrantės kurorte prie Viduržemio jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

10 diena

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Barselona – Vilnius.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2700 km.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina