Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

INDIJA – AUKSINIS TRIKAMPIS IR POILSIS GOA su vadovu iš Lietuvos 13D./11N.Kelionės vadovė - Eglė Gurčytė
1 diena: Vilnius – Delis
Skrydis į Delį.
2 diena: Delis
Atvykimas į Delio oro uostą, pasitikimas ir nuvežimas į viešbutį. Laikas poilsiui po skrydžio. Po pietų apžvalginė ekskursija po Delį. Delis – Indijos sostinė ir pagrindiniai vartai į šalį. Aplankysime Raudonajį fortą, taip pavadintą dėl statyboje naudotų raudonų plytų.  Tai vieni didingiausių rūmų pasaulyje. Jama Masjid – didžiausia mečetė Indijoje. Raj Ghat – šioje vietoje buvo kremuotas Mahatma Gandhi. Chandi Chowk (Sidabro gatvė) – pagrindinė gatvė, spalvingas rytietiškas turgus. Nakvynė viešbutyje.
3 diena: Delis – Džaipūras
Pusryčiai. Pratęsite pažintį su Deliu. Didingasis Kutub Minaras – įvairių epochų istorijos paminklų kompleksas Delyje, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo objektų sąrašą. Kutbo minaretas – pasaulyje aukščiausias plytų mūro minaretas, afganų architektūros šedevras, pastatytas 1199 m. Mogolų imperatoriaus Humayun kapavietė – vienas žymiausių statinių Indijos sostinėje. Tai persiško stiliaus statinys, apsuptas simetriškai suplanuotų sodų, primenantis garsųjį Tadžmahalo statinį. Indijos vartai – paminklas žuvusiems kariams per Pirmąjį pasaulinį karą. Prezidento ir Parlamento rūmai. Connaught – vienas didžiausių finansinių, komercinių ir verslo centrų Naująjame Delyje. Išvykimas į Džaipūrą. Nakvynė viešbutyje.
4 diena: Džaipūras
Pusryčiai. Vyksite džipais į Amber fortą – tai įspūdingas XVI amžiaus induistinės ir islamiškos architektūros statinys, iškilęs gražioje vietoje ant kalvos, vienas lankomiausių Indijoje architektūros statinių. Apsilankymas didingame radžų sukurtame komplekse. Vėliau lankoma Observatorija Jantar Mantar, kurią XVIII a. pastatė Maharadža Jai Singh. Čia didžiuliai prietaisai vaizduoja saulės ir planetų judėjimą. Pagrindinis observatorijos objektas, manoma, išrastas paties Jai Singo, – dangaus žemėlapis. Šiaurės ašigalis ir pusiaujas. Ant vielos kabantis saulės atvaizdas meta šešėlį ant planetų apačioje. Hawa Mahal – nepaprastai gražūs ir subtilūs „Vėjų rūmai“ yra turbūt žinomiausi Džaipūro lankytinų objektų saraše. Maharadžos rūmai – šiame komplekse, kurio dalis skirta turistams, įrengtas muziejus, jame eksponuojami reti rankraščiai, meno kūriniai, maharadžų papuošalai, ginklai, rūbai. Nakvynė viešbutyje.
5 diena: Džaipūras – Fatehpur Sikri – Agra
Pusryčiai. Išvyksite į Fatehpur Sikri (Pergalės miestas) – fantastišką miestą „vaiduoklį“, pastatytą XVI a. pačioje kalvos viršūnėje, 37 km į pietus nuo Agros, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Fatehpur Sikri, indoislamiško stiliaus miestą, suplanavo ir pastatė imperatorius Akbaras. Vykstama į Agrą. Siūloma aplankyti **vakarinį Mohabatein Taj Show, pasakojantį romantiškąją Tadžmahalo istoriją (pasirodymo kaina – 35 USD). Nakvynė viešbutyje.
6 diena: Agra (Agros Fortas, Tadžmahalas)
Pusryčiai. Lankomas Agros Fortas – XVI amžiaus statinių kompleksas, 1983 m. paskelbtas UNESCO Pasaulio paveldo objektu. Forto, supamo 21 m aukščio sienos, perimetras yra lygus 2,4 km. Ši vieta labai reikšminga architektūros istorijai. Tadžmahalas (Tajmahal) – turbūt didingiausias pasaulyje statinys, pastatytas mylimai moteriai. ”Ženk dar žingsnį – ir į pasaką įeisi. Tartum pienė – baltas, lengvas ir gražus...“(V.Reimeris). Šį užburiantį kompleksą 1631-1653 m. statė apie 20000 žmonių. Mogolų imperatorius Shah Jahan jį pastatydino kaip mauzoliejų savo žmonos Mumtaz Mahal, garbei. Tadžmahalas laikomas įspūdingiausiu Mogolų imperijos statiniu, jame susipynę persų, indų, turkų bei islamo architektūros elementai. Žinomiausia Tadžmahalo vieta yra balto marmuro mauzoliejus, nors visą statinį sudaro ir daug kitų architektūros elementų. 1983 m. Tadžmahalas įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.
7 diena: Agra – Delis 
Pusryčiai. Pervežimas į Delį. Vietinis skrydis į Goa. Pervežimas į viešbutį. Įsikūrimas. Poilsis prie Indijos vandenyno.
8 – 11 dienos: Goa
Poilsis Goa. Laivas laikas. Siūlomos ekskursijos už papildomą mokestį. Maitinimas – pusryčiai arba pusryčiai ir vakarienės.
12 diena: Goa – Delis
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Vietinis skrydis į Delį. Pervežimas į viešbutį Delyje. Laisvas laikas. Nakvynė.
13 diena: Delis – Vilnius
Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių. Sugrįžimas į Vilniaus oro uostą.


Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimai oro uoste ir visi pervežimai  pagal programą,
• 5 nakvynės 4* viešbučiuose su pusryčiais pažintinio turo metu,
• 5 nakvynės 4* viešbutyje Goa su pusryčiais,
• 1 nakvynė 3* viešbutyje Delyje prieš skrydį į Lietuvą (be pusryčių),
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos pažintinio turo metu,
• vadovo iš Lietuvos paslaugos visos kelionės metu,
• ekskursinė programa,
• išvyka drambliais arba džipais į Amber fortą Džaipūre.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai (nuo 520 EUR),
• vietinis skrydis Delis – Goa – Delis (nuo 150 EUR, registruotas bagažas – 15 kg),
• Indijos viza – 75 EUR,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus – ~ 70 JAV dolerių,
• Mohabatein Taj Show – 35 USD,
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
• Goa viešbutyje galima užsisakyti vakarienes. Priemoka – 110 EUR 
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams.

Svarbu:
kelionė vykdoma susirinkus ne mažesnei kaip 10 asmenų grupei,
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,
• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• lankomų objektų eiliškumas ir lankymo laikas gali keistis.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina