Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

INDIJA: AUKSINIS TRIKAMPIS, AMŽINASIS VARANASIS 9D./7N.

1 diena: Skrydis į Delį
Skrydis į Delį.
2 diena: Delis
Atvykimas į Delio oro uostą, pasitikimas ir nuvežimas į viešbutį. Po pusryčių apžvalginė ekskursija po Delį. Delis – Indijos sostinė ir pagrindiniai vartai į šalį. Lankomi objektai: Raudonasis fortas – taip pavadintas dėl statyboje naudotų raudonų plytų – tai vieni didingiausių rūmų pasaulyje. Jama Masjid – didžiausia mečetė Indijoje. Chandi Chowk (Sidabro gatvė) – pagrindinė gatvė, spalvingas rytietiškas turgus. Raj Ghat – šioje vietoje buvo kremuotas Mahatma Gandhi. Pageidaujantiems vakare siūloma aplankyti Akshardham šventyklą – tai naujausia Delio šventykla, tikras architektūros šedevras (už papildomą mokestį ~ 15 JAV dolerių). Nakvynė viešbutyje.
3 diena: Delis – Jaipur
Pusryčiai. Tęsiama ekskursija po Delį: Qutab Minar – plytinis minaretas. Humayun kapavietė – vienas žymiausių statinių Indijos sostinėje. Tai persiško stiliaus statinys, apsuptas simetriškai suplanuotų Mogolų sodų, primenantis garsųjį Taj Mahalo statinį. Indijos vartai – paminklas žuvusiems kariams per Pirmąjį pasaulinį karą. Prezidento ir Parlamento rūmai. Connaught – vienas didžiausių finansinių, komercinių ir verslo centrų Naująjame Delyje. Išvykimas į Jaipur. Atvykus apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.
4 diena: Jaipur
Pusryčiai. Išvykimas džipais į Amber fortą – tai XVI amžiaus induistinės ir islamiškos architektūros statinys, iškilęs gražioje vietoje ant kalvos. Apsilankymas didingame radžų sukurtame komplekse. Vėliau lankoma Observatorija Jantar Mantar, kurią 18 a. pastatė Macharadža Jai Singh, Hawa Mahal – žymūs „Vėjų rūmai“, Maharadžos rūmai – rezidencija. Šiame komplekse, kurio dalis skirta turistams, įrengtas muziejus, jame eksponuojami reti rankraščiai, meno kūriniai, maharadžų papuošalai, ginklai, rūbai. Pageidaujant vakare galite apsilankyti vietinių gyventojų namuose ir kartu pavakarieniauti (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje.
5 diena: Jaipur – Fatehpur Sikri – Agra
Pusryčiai. Išvykimas į Fatehpur Sikri. Fatehpur Sikri įsikūręs pačioje kalvos viršūnėje, 37 km į pietus nuo Agros. Fatehpur Sikri įkurtas prieš daugiau nei keturis šimtus metų. Šį indoislamiško stiliaus miestą suplanavo ir pastatė imperatorius Akbaras. Išvykimas į Agrą. Atvykus apgyvendinimas viešbutyje. Pageidaujantiems vakare siūlomas „Mohabbat-the-Taj“ pasirodymas (už papildomą mokestį ~ 35 JAV doleriai). Nakvynė viešbutyje.
6 diena: Agra – Varanasis
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Agrą. Lankomas Agros Fortas – yra XVI amžiaus statinių kompleksas. 1983 metais paskelbtas UNESCO pasaulio paveldo objektu. Forto, supamo 21 m aukščio sienos, perimetras yra lygus 2,4 km. Ši vieta labai reikšminga architektūros istorijai. Taj Mahalas – jį 1631-1653 m. statė apie 20000 žmonių. Mogolų imperatorius Shah Jahan jį pastatydino kaip mauzoliejų savo žmonos Mumtaz Mahal, garbei. Taj Mahalas laikomas įspūdingiausiu Mogolų imperijos statiniu, jame susipynę persų, indų, turkų bei islamo architektūros elementai. Žinomiausia Taj Mahalo vieta yra balto marmuro mauzoliejus, nors visą statinį sudaro ir daug kitų architektūros elementų. 1983 m. Taj Mahalas įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Išvykimas į Agros traukinių stotį. Išvykimas į Varanasį. Nakvynė traukinyje.
7 diena: Varanasis
Atvykimas į Varanasį ir pervežimas į viešbutį. Vakare Aarti ceremonijos stebėjimas. Nakvynė viešbutyje.
8 diena: Varanasis – Delis
Labai anksti ryte plaukimas Gango upe. Gangas yra Indijos švenčiausia upė, o Varanasis su 6 km pakrantės šventyklų bei rūmų – jos švenčiausias miestas, tikima, kad ten miręs nueisi tiesiai į dangų. Po pusryčių išvykimas į Sarnath – vieną iš pagrindinių budizmo centrų Indijoje, kur Buda sakė savo pirmąjį pamokslą. Apžvalginė ekskursija po Varanasį – Kashi Vishwanath šventykla – skirta Šyvai, dar kitaip vadinama Auksine šventykla, dėl savo paauksuotos 15,5 metrų aukščio stogo smailės. Viena svarbiausių Varanasio šventyklų – Durga šventykla, kurioje gyvena beždžionės, Sankat Mochan šventykla, skirta dievui-beždžionei Hanuman, Tulsi Manas – balto marmuro šventykla, manoma, kad ji pastatyta toje vietoje, kur Tulsidas parašė žymųjį epą – Ramcharitamanasa bei Bharat Mata šventykla, pastatyta Motinai Indijai, vietoj įprastų dievų ir deivių, ant sienų išpaišytas Indijos reljefas: kalnai, lygumos, vandenynas. Išvykimas į Varanasio oro uostą. Skrydis į Delį. Atvykus į Delio oro uostą sutikimas ir pervežimas į viešbutį. Nakvynės viešbutyje.
9 diena: Skrydis į Vilnių
Pervežimas į oro uostą, skrydis iš Delio. Grįžimas į Lietuvą.

Kelionės kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje:
nuo 780 Eur

Pageidaujant galima pratęsti kelionę poilsiu Goa.

Garantuotas išvykimas jūsų pasirinktomis datomis.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimai oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 5 nakvynės 4* viešbučiuose su pusryčiais pažintinio turo metu,
• 1 nakvynė traukinyje Agra – Varanasis,
• 1 nakvynė 3*/4* viešbutyje Delyje prieš skrydį į Lietuvą,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos pažintinio turo metu,
• ekskursinė programa,
• išvyka drambliais arba džipais į Amber fortą Jaipure,
• plaukimas Gango upe Varanasyje,
• Aarti ceremonija Varanasyje.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai,
• vietinio skrydžio Varanasis - Delis bilietai (nuo 150 USD),
• Indijos viza ~ 75 Eur/asm.,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus ~ 75 JAV dolerius,
• vakarinis Akshardham šventyklos lankymas ~ 20 JAV dolerių,
• vakarinis „Mohabbat-the-Taj“ pasirodymas ~ 40 JAV doleriai,
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
• garantuotas išvykimas esant bent 2 asmenims,
• Raudonasis Fortas Delyje uždarytas pirmadieniais,
• Chandi Chowk (Sidabro gatvė) Delyje uždaryta sekmadieniais,
• Taj Mahalas Agroje uždarytas penktadieniais,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams.

Svarbu:
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,
• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina