Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

INDIJA: AUKSINIS TRIKAMPIS 8D./6N.

1 diena: Skrydis į Delį
Skrydis į Delį. 

2 diena: Delis
Atvykimas į Delio oro uostą, pasitikimas ir nuvežimas į viešbutį. Apžvalginė ekskursija po Delį. Delis – Indijos sostinė ir pagrindiniai vartai į šalį. Lankomi objektai: Raudonasis fortas – taip pavadintas dėl statyboje naudotų raudonų plytų – tai vieni didingiausių rūmų pasaulyje. Jama Masjid – didžiausia mečetė Indijoje. Raj Ghat – šioje vietoje buvo kremuotas Mahatma Gandhi. Chandi Chowk (Sidabro gatvė) – pagrindinė gatvė, spalvingas rytietiškas turgus. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Delis - Džaipūras
Pusryčiai. Pratęsite pažintį su Deliu. Qutab Minar – plytinis minaretas. Humayun kapavietė – vienas žymiausių statinių Indijos sostinėje. Tai persiško stiliaus statinys, apsuptas simetriškai suplanuotų Mogolų sodų, primenantis garsųjį Taj Mahalo statinį. Indijos vartai – paminklas žuvusiems kariams per Pirmąjį pasaulinį karą. Prezidento ir Parlamento rūmai. Connaught – vienas didžiausių finansinių, komercinių ir verslo centrų Naująjame Delyje. Išvykimas į Džaipūrą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Džaipūras
Pusryčiai. Išvykimas džipais į Amber fortą – tai XVI amžiaus induistinės ir islamiškos architektūros statinys, iškilęs gražioje vietoje ant kalvos. Apsilankymas didingame radžų sukurtame komplekse. Vėliau lankoma Observatorija Jantar Mantar, kurią 18 a. pastatė Macharadža Jai Singh, Hawa Mahal – žymūs „Vėjų rūmai“, Maharadžos rūmai – rezidencija. Šiame komplekse, kurio dalis skirta turistams, įrengtas muziejus, jame eksponuojami reti rankraščiai, meno kūriniai, maharadžų papuošalai, ginklai, rūbai. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Džaipūras – Fatehpur Sikri - Agra
Pusryčiai. Išvykimas į Fatehpur Sikri. Fatehpur Sikri įsikūręs pačioje kalvos viršūnėje, 37 km į pietus nuo Agros. Fatehpur Sikri įkurtas prieš daugiau nei keturis šimtus metų. Šį indoislamiško stiliaus miestą suplanavo ir pastatė imperatorius Akbaras. Atvykimas į Agrą. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Agra
Pusryčiai.  Lankomas Agros Fortas – yra XVI amžiaus statinių kompleksas. 1983 metais paskelbtas UNESCO pasaulio paveldo objektu. Forto, supamo 21 m aukščio sienos, perimetras yra lygus 2,4 km. Ši vieta labai reikšminga architektūros istorijai. Taj Mahalas – jį 1631-1653 m. statė apie 20000 žmonių. Mogolų imperatorius Shah Jahan jį pastatydino kaip mauzoliejų savo žmonos Mumtaz Mahal, garbei. Taj Mahalas laikomas įspūdingiausiu Mogolų imperijos statiniu, jame susipynę persų, indų, turkų bei islamo architektūros elementai. Žinomiausia Taj Mahalo vieta yra balto marmuro mauzoliejus, nors visą statinį sudaro ir daug kitų architektūros elementų. 1983 m. Taj Mahalas įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Agra – Delis
Pusryčiai. Pervežimas į Delį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Išvykimas iš Delio
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą, skrydis iš Delio. Grįžimas į Lietuvą.


Kelionės kaina 1 asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje: nuo 499 Eur

Pageidaujant galima pratęsti kelionę poilsiu Goa.

Garantuotas išvykimas jūsų pasirinktomis datomis.

 

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimai oro uoste ir visi pervežimai  pagal programą,
• 5 nakvynės 4* viešbučiuose su pusryčiais pažintinio turo metu,
• 1 nakvynė 3*/4* viešbutyje su pusryčiais Delyje prieš skrydį į Lietuvą,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos pažintinio turo metu,
• ekskursinė programa,
• išvyka drambliais arba džipais į Amber fortą Jaipure.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai,
• Indijos viza ~ 102 Eur/asm. (daroma ~ 3–4 savaites),
• įėjimo bilietai į mokamus objektus ~ 75 JAV dolerius,
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
• garantuotas išvykimas esant bent 2 asmenims,
• Raudonasis Fortas Delyje uždarytas pirmadieniais,
• Chandi Chowk (Sidabro gatvė) Delyje uždaryta sekmadieniais,
• Taj Mahalas Agroje uždarytas penktadieniais,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams.

Svarbu:
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,
• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.


Informuojame, kad Vilniaus oro uostas bus uždarytas nuo 2017.07.14 iki 2017.08.18 dienos, tad šiuo laikotarpiu skrydžiai bus vykdomi iš / į kitų oro uostų.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina