Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

HIKING‘as – žygiai kalnuose

HIKING‘as – žygiai kalnuose arba važinėjimas kalnų dviračiais

  Žygeivių rojus Šiaurės Reine - Vestfalijoje

Pagal Vokietijos žygeivių asociacijos „Wanderbares Deutschland“ programą net 7 maršrutai Šiaurės Reine - Vestfalijoje yra įvertinti, apdovanoti ir jiems suteiktas „aukščiausios kokybės pėsčiųjų  trasos“ statusas.

Programa tinkanti komandos formavimo išvykoms („Team building“), draugų kompanijoms, šeimoms, ir, tiems, kam patinka aktyvus ir sportiškas laisvalaikis.

  WINTERBERG‘as  (Šiaurės Reinas-Vestfalija)

„SnowPlaza“ puslapis teigia: čia atvažiuoti tikrai verta. Winterbergo miestą supa 10 slidinėjimo ir vaikščiojimo kalnais kurortų, o tai yra 80 nusileidimo trasų, kurių ilgis 60 km. Pastaraisiais metais daug investuota į aštuonviečius pakilimo liftus, kurie sumažino laukiančiųjų pakilti eiles. Ši vieta tobula pradedantiesiems, bet tinka ir profesionalams, ir sakoma, labai mėgstama olandų.

Kalnų trasos pagal ilgį ir sudėtingumą tinkamos tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems žygeiviams arba kalnų dviračių sporto mėgėjams ir profesionalams. Trasų ilgis siekia nuo 3km iki 229km.

  Kelionės data: pagal pageidavimą (4 dienos/3 naktys), trukmę galime ilginti pagal turistų pageidavimą. Kelionės transportas: lėktuvas, pervežimas autobusu. Apgyvendinimas:

Apgyvendinimas puikiuose, gerai  vertinamuose apartamentuose  su virtuvėlėmis, dušais, tualetais, terasomis, iš kurių atsiveria nuostabūs vaizdai į kalnus, nemokamu Wi-fi, labai geroje lokacijoje - 1 km. atstumu iki  trasų.

Kelionės  kaina:   411 Eur / 1 asm.

*kaina  priklauso nuo keliaujančių skaičiaus

  Į kelionės kainą įskaičiuota:

Avia bilietai su rankiniu bagažu į lėktuvo saloną.

Apgyvendinimas  apartamentuose be maitinimo.

Pervežimas oro uostas - apartamentai - oro uostas.

 

* Programos yra organizuojamos konkrečioms grupėms todėl aktyvaus laisvalaikio formos gali skirtis atsižvelgiant į dalyvių poreikius.  *Programa yra autorinė, kopijuoti draudžiama.

  Kelionių organizatorius „Litaura“ Žalgirio 88-403, Vilnius 85 27313387, vilnius@litaura.lt
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina