Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

GRUZIJA kitaip – su knygos „Klajūno užrašai- Gruzija“ autoriumi Mariumi Abramavičiumi

GRUZIJA kitaip – su knygos „Klajūno užrašai- Gruzija“ autoriumi Mariumi Abramavičiumi

Šį  kartą  pažinsime Svanetiją  ir svanus

IMG_2590

Kelionės programa:

1 diena

Kutaisis, Prometėjo požeminiai urvai, plauksime valtimi požemine upe, Motsametos vienuolynas ant kvapą gniaužiančios uolos, kur vienuoliai laiko didžiulius tarsi meškas Kaukazo aviganius, neseniai  restauruota Bagrati katedra, tiltas per Rioni upę, kuria, manoma, kadaise Jasonas atplaukė ieškoti aukso vilnos, kur Medėjos legenda sklando erdvėje.

Turgus su skaniausiais  džiovintais vaisiais čia pat. Vakaras Kutaisyje – kadaise buvusiame Gruzijos kišenvagių mieste. Nakvynė prie Bagrati katedros  virš miesto.

IMG_2345IMG_2343

2 diena

Kelionė  į Svanetiją, su sustojimais, pasifotografavimais tarp snieguotų kalnų ir galingos upės tarpeklyje, kuria draudžiama plaukti kanojomis, nes, mirtinai pavojinga.

Sustosime prie kelio išgerti kavos ir pajusti visai kitokią svanų pasaulėjautą. Jie lėti, užsispyrę, turintys aiškią, neginčijamą savo nuomonę. Ir mes  nesiginčijame. Nakvynė pas svanus.

Svanų vaišės ir pasakojimai.

IMG_2566IMG_2445

3 diena

Rytinis  pasivaikščiojimas po Mulachi kaimelį šalia kalnų upės, paskui važiuojam aukštyn prie slidžių trasų ir įspūdingo Tetnuldi kalno.  Iš čia atsiveria panorama į Didįjį Kaukazą ir pietų tolumas. Jei keliai pravalyti, aplankome senovinį Ipario kaimą, sudarytą iš trijų nedidelių kaimelių, kur galima realybėje pamatyti autentiškus svanų dar vis gyvenamus namus ir bokštus.

Pasivaikščiojimas tarpeklio pakraščiais, Mestijos aplankymas. Vakaras su šeimininkais, einame apžiūrėti  kaimo įdomybių, klausomės svanų istorijų.

IMG_2441IMG_2438 4 diena

Leidžiamės į žemumas link jūros.  Ureki magnetinis paplūdimys, kuriame galima 10-iai minučių užsikasti į magnetinį smėlį ir pasigydyti, jei tik smėlis pašilęs. Batumi – kontrastų miestas su žydinčiais mandarinais, ekskursija po Batumį su Mariumi, kuris šį miestą lanko kasmet nuo 2007m. ir kartais ne po 1 kartą ir ne po 1 savaitę, čia būdamas ir kurdamas. Einame į Mariaus  naujajame bulvare pastatytą Svajonių  labirintą pildyti savo svajonių.

-

5 diena

Važiuojame į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

- Kaina: 408  Eur  ir avia bilietas - Į  Kainą įskaičiuota:
  • Knygos apie Gruziją autoriaus, Mariaus Abramavičiaus gido paslaugos;
  • Apgyvendinimas
  • Transporto paslaugos
  Į kainą  neįskaičiuota:
  • Avia bilietai Vilnius-Kutaisi-Vilnius
  • Maitinimas
  • Įėjimas į Prometėjo požeminius urvus
   

*Programa yra  autorinė, kopijuoti draudžiama.

  Kelionių organizatorius „Litaura“ Žalgirio 88-403, Vilnius 85 27313387, vilnius@litaura.lt
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina