Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

GRUZIJA – KALNŲ, JŪROS IR VYNO ŠALIS SU POILSIU BATUMYJE 8D./7N.

Kelionės kaina nuo 530 EUR
Užsakant internetu taikome 2% nuolaidą

1 diena: Vilnius – Kutaisis (1880 km) – Tbilisis (230 km)
Skrydis į Kutaisį. Pasitikimas oro uoste. Išvykimas į Tbilisį. Apžvalginė ekskursija po Tbilisį: keltuvu keliamasi prie didingos Narikala tvirtovės – saugančios miestą nuo IV a., Metechi – kupolo formos bažnyčia (XII-XIII a.), Sieros pirčių rajonas, Gruzijos „Monmartru“ vadinama Šardeni gatvelė su daugybe kavinių, barų ir restoranų. Tradicinė vakarienė nacionaliniame restorane su vynu, tautinėmis dainomis ir šokiais. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Tbilisis – Signachis (115 km) – Cinandalis (50 km) - Tbilisis (104 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Kahetijos regioną, laikomą gruziniško vyno gimtine, čia auginama šimtai skirtingų vynuogių rūšių. Vaizdinga Gomborskio perėja pakylama į 1700 m aukštį. Aplankomas Bodbe vienuolynas, kuriame palaidota Gruzijos krikštytoja – Šv. Nina, čia mirusi 347 m. Atvykimas į neįprasto viduramžių žavesio turintį Signachio miestą. Miestas pastatytas ant kalno šlaito su didinga tvirtove ir ją juosiančia gynybine siena su 28 sargybiniais bokštais. Šią tvirtovę įkūrė Gruzijos caras Iraklis II, valdęs XVIII a. Nuo jos atsiveria nuostabūs vaizdai į Alazano slėnį, vynuogynus ir kalnus. Pasivaikščiojimas siauromis, vingiuotomis miesto gatvelėmis, gėrimasi žaviais dviaukščiais, raudonų čerpių stogų pastatais, turinčiais pietų Italijos klasicizmo elementų. Toliau vykstama į vienos garsiausių Gruzijos šeimų – kunigaikščių Čavčavadzių dvarą Cinandalyje. Apžiūrimas namas-muziejus, pasivaikštoma nuostabiu sodu. Aplankomi unikalūs *vietinio vyno rūsiai (šiuo metu vyksta rūsių rekonstrukcija, degustacija vyksta kitoje vynų darykloje), kuriuose saugoma daugiau kaip 16 tūkst. butelių vyno. Paragaujama išskirtinio gruziniško vyno. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Tbilisis – Mcheta (25 km) – Karinis Gruzijos kelias (125 km) - (153 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Mchetą – senąją Gruzijos sostinę, dabar kultūros ir religijos centrą, įkurtą Aragvi ir Kura upių santakoje. Miestas paskelbtas UNESCO Pasaulio paveldo objektu. Atvykus ekskursija po senovinį Mchetos miestą, įkurtą VII a.p.Kr., aplankant Svetichoveli soborą, kuris jau daugiau 1000 metų laikomas pagrindine visos Gruzijos šventykla. Toliau ekskursija istoriniu Gruzijos karo keliu, kertančiu Kaukazo kalnus ir jungiančiu Vladikaukazą ir Tbilisį. Sustojimas prie vaizdingo Žinvalskio ežero, apžiūrima šio ežero pakrantėje pastatyta Ananuri tvirtovė. Vykstama nuostabiais kalnų vaizdais pasižyminčiu keliu, stačiais šlaitais leidžiamasi ir kylama, matomos ir girdimos sraunios kalnų upės, aplinkui stūkso didingos, snieguotos kalnų viršūnės. Atvykstama į Stepantsmindo (Kazbegi) kaimelį, iš kurio esant geram orui matoma Kazbeko viršukalnė (5033 m). *Vykstama prie Gergeti Šv. Trejybės cerkvės, pastatytos XIV a., Kazbeko kalno papėdėje. Ši, 2170 m aukštyje pastatyta šventykla, sužavi visus ją supančiais kalnų vaizdais, užgesusio Kazbeko ugnikalnio panoramomis, nuo viduramžių išlikusia varpine. Sugrįžimas į Tbilisį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Tbilisis – Uplistsikhė (80 km) – Goris (15 km) – Boržomis (75 km) - Tbilisis (160 km)
Pusryčiai. Laisva diena Tbilisyje arba **ekskursija į Uplistsikhę, Gorį, Boržomį. Uplistsikhė – unikalus “urvų miestas”, viena seniausių gyvenviečių Kaukaze, įkurta X a.p.Kr. Galima pamatyti išlikusį turgų, teatrą, gyvenamuosius būstus, vandentiekį, daugybę šventyklų, aukojimo vietas, vyno saugyklą, tunelį vedantį prie upės, kelius bei laiptus, gynybines sienas ir t.t. Iš čia buvusių daugiau kaip 700 įtvirtintų urvų iki šių dienų yra išlikę tik 150. Gorio miestas, vienas seniausių Gruzijos miestų. Jis žymus, kaip J. Stalino gimtinė. Čia aplankomas J. Stalino muziejus, pasakojantis apie jo gyvenimą, taip pat eksponuojamas asmeninis J. Stalino traukinio vagonas, kuriuo jis vykdavo į tolimas keliones. Boržomio kurortas, visame pasaulyje garsus išskirtiniu mineraliniu vandeniu. Pasivaikščiojimas Boržomio parke, iš šaltinio ragaujamas šis legendinis mineralinis vanduo, kuris pirmauja Gruzijos eksporto rinkoje. Sugrįžimas į Tbilisį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Tbilisis – Batumis (390 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Tbilisio autobusų stotį. Kelionė autobusu į Batumį. Atvykimas į Batumį. Pervežimas į viešbutį. Poilsis prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

6-7 dienos: Batumis
Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba savarankiškai pažinčiai su miestu. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Batumis – Kutaisis (230 km) – Vilnius (1880 km)
Pusryčiai. Pervežimas į Kutaisio oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 7 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais,
• ekskursijos pagal programą rusų arba anglų kalba (pagal pageidavimą),
• kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu,
• tradicinė vakarienė nacionaliniame restorane,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus,
• 0,5 l vandens butelis kiekvieną dieną.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
skrydžio bilietai: nuo 90 EUR,
• (*) pažymėti objektai:
  - Čavčavadzių vyno rūsiai (apie 4 EUR) (šiuo metu vyksta rūsių rekonstrukcija, degustacija vyksta kitoje vynų darykloje),
  - atvykimas visureigiu prie Gergeti Šv. Trejybės cerkvės (apie 35 EUR už visureigį) (2-6 asm.),
• (**) pažymėtos ekskursijos (apie 42 EUR): 
  - ekskursija į Uplistsikhę, Gorį, Boržomį (apie 42 EUR),
• medicininių išlaidų draudimas,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
minimalus keliaujančių skaičius – 2 asm.,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

Apgyvendinimas:
Tbilisyje:  viešbutyje At Metro 3*: http://hotelatmetro.ge/ arba panašios kategorijos viešbutyje.
Batumyje:  viešbutyje Prestige 3*:
http://hotel-prestige.ge/index.php?lang=en arba panašios kategorijos viešbutyje.


KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina