Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Gintarinis Lietuvos pajūris 2 d./1 n.

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida1 diena: Mosėdis, Salantai, Palanga
Anksti ryte išvykstame Lietuvos pajūrio link. Keliaujame į Mosėdį, kuris Lietuvoje ir Europoje žinomas savo *akmenų muziejumi. 1957 metais muziejų kaip akmenų kolekciją pradėjo kurti gydytojas Vaclovas Intas. 1979 metais oficialiai atidarytame Unikalių akmenų muziejuje buvo apie 5000 riedulių, suvežtų iš įvairių Lietuvos vietovių. Šiandien senajame malūne įkurta istorinė ekspozicija. Toliau vykstame į Salantų regioninį parką, kur netoli Salantų miestelio yra įsikūrusi *Orvidų sodyba-muziejus, čia sukaupta daug V. Orvido bei kitų menininkų darbų iš akmens ir medžio. Muziejuje po atviru dangumi gausu takelių, kuriais eidami apžiūrėsite galingas akmens bei medžio kompozicijas. Po pietų aplankome didžiausią Europoje *japonišką sodą, kuris užima net 16 ha plotą. Sodas sukurtas ir tebekuriamas pagal senąsias japoniško sodo tradicijas, atkartojant natūralią gamtą, kur nė vienas elementas neturi išsiskirti. Čia auga tūkstančiai bonsai medelių, sakuros, sodą puošia tvenkiniai, akmenys. Arbatos namelyje galima pasimėgauti *japoniškos žaliosiosios arbatos puodeliu. Šios dienos kelionės pavakarį pasiekiame  gintarinę Palangą. Laisvas vakaras Palangoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Palanga, Kretinga, kelionė link namų
Pusryčiai. Po pusryčių mūsų laukia apžvalginė ekskursija po Palangą arba laisvas laikas skirtas poilsiui prie Baltijos jūros. Pageidaujantys gali apsilankyti grafo Tiškevičiaus dvaro rūmuose įsikūrusiame gintaro *muziejuje ir botanikos parke. Palangos botanikos parko plotas siekia iki 100 ha su medelynais, pievomis, gėlynais, vandens telkiniais. Pageidaujantys galės pasikelti į Birutės kalną - tai aukščiausia Palangos kopa, jau nuo XVII a. pažymėta visuose stambesniuose žemėlapiuose. Birutės kalno pavadinimas siejamas su romantiška legenda apie šventą ugnį kūrenusią vaidilutę Birutę, kunigaikščio Kęstučio žmoną ir Vytauto motiną. Toliau vykstame į Kretingą, kur aplankysime grafų Tiškevičių XIX a. dvaro *rūmus. Rūmuose nuo 1992 metų įsikūręs Kretingos muziejus, kurio eksponatai pasakoja apie buvusią Tiškevičių giminės šlovę. Įstiklintoje trijų aukštų oranžerijoje-žiemos sode  –  visais metų laikais žaliuoja ir žydi egzotiški pietų kraštų augalai. Po pilnos įspūdžių dienos vakare sugrįžtame  namo.


KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina