Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Giethoorn – Olandiškoji Venecija

Giethoorn - Olandiškoji Venencija

Tai šiaurės Olandijos provincijos kaimelis, kuriame nerasite įprastų kelių bei neišgirsite automobilių triukšmo. Giethoorn galima aplankyti valtimis, dviračiais arba pasivaikščioti pėsčiomis. Čia rami ir jauki aplinka, vasarą mažais kanalais vietiniai plaukioja valtimis, o žiemą čiuožia pačiūžomis.

 

Puiki idėja komandos formavimo (Team building) kelionei, draugų kompanijoms, šeimoms ar tiems, kurie mėgsta aktyvų poilsį ir vertina privatumą bei nori pailsėti nuo miesto šurmulio.

Kodėl Komandos formavimas? Todėl, kad stipri komanda yra kiekvienos organizacijos pagrindas, komanda gebanti dirbti petys petin vardan vieningo tikslo yra didelis laimėjimas kiekvienam vadovui. Komandos formavimo būdų yra daug ir apie juos gerai žino kiekvienas vadovas, bet žinoti nepakanka, reikia VEIKTI.

  Kelionės data: pagal pageidavimą kelionės trukmė 4 dienos/3 naktys, trukmę galima keisti. Kelionės transportas: lėktuvas, pervežimas autobusu. Apgyvendinimas: poilsio nameliuose. Nameliai yra pilnai įrengti su virtuvėlėmis, valgomaisiais, svetainės erdve skirti šeimoms arba grupėms nuo 4 iki 12 žmonių. Taip pat nemokamas internetas (wifi). O nuo Balandžio 1 d. iki Spalio 31 d. elektrinė valtis yra įtraukiama į apgyvendinimo kainą. Pramogos: pasivažinėjimas dviračiais, žvejyba, laipiojimas nuotykių parke, žygiai. Kelionės kaina: 199 eur. *kelionės kaina tikslinama nuo pasirinktos datos ir asmenų skaičiaus.    Į kelionės kainą įskaičiuota: Apgyvendinimas poilsio nameliuose be maitinimo. Pervežimas oro uostas – apartamentai – oro uostas.   Į kelionės kainą neįskaičiuota: Avia bilietai su rankiniu bagažu į lėktuvo saloną.   * Programos yra organizuojamos konkrečioms grupėms todėl aktyvaus laisvalaikio formos gali skirtis atsižvelgiant į dalyvių poreikius.  *Programa yra autorinė, kopijuoti draudžiama.   Kelionių organizatorius „Litaura“ Žalgirio 88-403, Vilnius 85 2731337, vilnius@litaura.lt
KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina