Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Filipinai – gražiausios salos ir paplūdimiai. Poilsis ir pramogos El Nido kurorte ir Panglao saloje 14d.

 

Kelionės aukso fondas:

 • Luzono sala  -  įspūdingi kalnai, vulkanai ir lygumos, žydri ežerai ir balto smėlio paplūdimiai.
 • Manila – chaotiškas Filipinų megapolis, gyvybe pulsuojantis kontrastų miestas.
 • Palavano sala – pasakiškų atostogų sala, pati paslaptingiausia Filipinų salyne, traukianti laukinės gamtos bei aktyvaus poilsio mylėtojus savo paslaptingais urvais, tyro vandens kriokliais, vešliais miškais pilnais egzotinių paukščių, įspūdingais kalkakmenio skardžiais, iškylančiais virš turkio žydrumo vandenyno, kurio koralai knibždėte knibžda įvairiaspalvėmis žuvimis.
 • Poilsis El Nido kurorte – charizmatiškiausiame ir jaukiausiame miestelyje Palavano salos šiaurėje. Dažnai jis tituluojamas gražiausia vieta Filipinuose. Povandeninio pasaulio mylėtojai teigia, kad tai viena puikiausių vietų pasaulyje.
 • Puerto Princesatropikų rojus,  pagrindinis Palavano salos miestas, kur judrus komercinis gyvenimas ir pramogos verda visai netoli balto smėlio paplūdimių ir žaliuojančių miškų.
 • Paslaptimi dvelkianti bene ilgiausia pasaulyje Sabango požeminė upėdar vienas Palavano salos gamtos turtas, 2011 metais įtrauktas į Septynių naujųjų pasaulio gamtos stebuklų sąrašą.
 • Boholis- neįmintų paslapčių bei egzotiškų gyvūnų sala pasidabinusi vešliomis džiunglėmis.
 • Magiškos Boholio salos „šokoladinės kalvos“, kurias būtina pamatyti kiekvienam kelionių gurmanui.
 • Tarsyrai – mažiausi ir seniausi pasaulio primatai, kurie privers suminkštėti net kiečiausią širdį.
 • Sebu sala – Visajų salyno širdis, tikroji Pietų Filipinų karalienė.
 • Panglao sala - dangiško poilsio oazė su salos krantus puošiančiais balto smėlio paplūdimiais.

 • 11 nakvynių 3* viešbučiuose (pagal šalies kategoriją), pensionuose, svečių namuose su pusryčiais (esant ankstyvam išvykimui gali būti pateikiamas pusryčių paketas).
 • Visi pervežimai pagal programą.
 • Kelto Sebu sala - Boholio sala bilietai.
 • Ekskursinė – pramoginė programa (pagal aprašą).
 • Įėjimo bilietai į lankytinus objektus pagal programą.
 • Vietinių anglakalbių gidų paslaugos.
 • Profesionalaus kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Tarptautinio skrydžio bilietai su oro uostų mokesčiais, kurių kaina vidutiniškai svyruoja apie 750 EUR – 1050 EUR (kaina priklauso nuo aviakompanijos vykdomų akcijų, bilieto pirkimo dienos, sezoniškumo).
 • Vietinių skrydžių bilietai su oro uostų mokesčiais nuo 400 EUR/asm (skrydžių kainos gali kisti ir bus patikslintos rezervuojant kelionę): Manila – El Nido, Puerto Princesa – Sebu, Tagbilaranas – Manila.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą)
 • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai vietiniams gidams 2-3 EUR asm. (dienai) ir vairuotojams 1-2 EUR asm. (dienai), gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos.

diena. Skrydis: Vilnius/Ryga/Varšuva – Europos Miestas – Azijos Miestas – Manila.

diena. Manila.

Atvykimas į tarptautinį Manilos oro uostą, esantį Luzono saloje. Ši sala – didžiausia Filipinų Respublikoje. Filipinų salynas išsimėtęs Ramiajame vandenyne, Pietryčių Azijoje. Visą archipelagą sudaro 7107 salos, tačiau juokaujama, kad po kiekvieno potvynio jų lieka vis mažiau. Tik 1000 salų yra didesnės nei 1 kv.km., o pavadinimus turi tik trečdalis. Filipinai plotu prilygsta Italijai, tačiau tai yra vienas didžiausių salynų pasaulyje, kuriame gyvena beveik 100 mln. gyventojų. Filipinai labiausiai žavi kiekvieną ten nuvykusįjį savo laukine, dar mažai civilizacijos paliesta gamta ir optimizmu trykštančiais nuoširdžiais žmonėmis. Filipinuose nėra ypač vertingų architektūros paminklų, išlikusių šventyklų ar kitų statinių – ko paprastai važiuojama žiūrėti į svečius kraštus. Ši šalis – gamtos stebuklas. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje, pensione, svečių namuose.

diena. Manila – El Nido.

Po pusryčių  pervežimas skrydžiui į Palavano saloje esantį El Nido kurortą. Palavano sala ištįsusi ~600 km į vakarus nuo Filipinų jūros iki pat Borneo. Tai viena mažiausiai urbanizuotų ir apgyvendintų Filipinų salų, išsaugojusi daug nepaliestos gamtos plotų. Daugelis sutiktų, jog Palavano sala - pati paslaptingiausia Filipinų salyne. Įspūdingi kalkakmenio skardžiai iškyla virš turkio žydrumo vandenyno, kurio koralai knibždėti knibžda įvairiaspalvėmis žuvimis. Čia taip pat glaudžiasi penkių retų rūšių jūriniai vėžliai. Sala vilioja keliautojus savo gamta: paslaptingais urvais, tyro vandens kriokliais ir vešliais miškais, pilnais egzotinių paukščių. Tai pasakiškų atostogų sala! El Nido – charizmatiškas ir jaukus miestelis, nedidelis kurortas Palavano salos šiaurėje, prie pat Baquit archipelago. Dažnai jis tituluojamas gražiausia vieta Filipinuose. El Nido pakerės Jus savo ypatinga gamta: nuostabios įlankos, skaidrus vanduo, uolos, stačiai išnirusios iš jūros gelmių ir laukiniai balto smėlio paplūdimiai. Povandeninio pasaulio mylėtojus vilioja įspūdingi koralų rifai bei įvairiaspalvių žėrinčių žuvyčių būriai. Čia nerasite tradicinio kurortų restoranų šurmulio, įkyrių prekeivių ir triukšmingų barų. Palyginus su Tailando turizmo girnomis, čia tyku ir ramu. Tradiciniam filipiniečių laiveliui skrodžiant turkio žydrynės Pietų Kinijos jūrą, akimirksniu pamiršite kasdienius rūpesčius ir problemas. Ilsėdamiesi nepamirškite palepinti savo gomurio. Viešbučio arba kurorto restoranuose paragaukite šviežių, ką tik iš vandenyno parplukdytų ir išmaniai paruoštų jūros gėrybių. Laisvas laikas poilsiui ir pramogoms. Nakvynė viešbutyje, pensione, svečių namuose.

dienos. El Nido. Poilsis ir pramogos pajūrio kurorte.

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba pasirenkamos ekskursijos (už papildomą mokestį). El Nido apsuptas salų ir salelių, tad po jas organizuojami pasiplaukiojimo turai vietinėmis valtelėmis. Turai yra standartizuoti, valdžios reguliuojamomis kainomis. Vietinė valtis bangka – nedidelis laivelis, šonuose remiamas poros pailgų atramų. Į mažesnius telpa pora žmonių, į didžiuosius - koks dvidešimt. Puiku plaukti mėlyna jūra, stebint kaip valties atramos teškia vandenį, o fone keičiasi į jūrą smengančios uolinės salos, atsispindinčios lygiame vandenyje.
Pasirinkę visos dienos trukmės A turą, pirmiausia Miniloc saloje lankysite tobulo apskritimo formos Mažąją Lagūną, įrėmintą vertikalių akmens sienų.  Didžioji Lagūna lyg sargybinių apsupta aukštai iškilusių klinčių uolų ir dažnai vadinama klinčių labirintu. Nors čia ypač seklu, praplauksite kelias vietas, kur galima įšokti į vandenį ir atsigaivinti. Vandens gyvūnijos čia nedaug, tačiau jūros ežių tikrai išvysite. Plaukiant lagūna gilyn, apima jausmas tarsi sklęstumėt kita dimensija, apsupti nežemiškų vaizdų. Krištolo skaidrumo mėlynuose vandenyse atsispindi pro uolų viršūnes prasiskverbę saulės spinduliai. Kita stotelė – Simizu sala, kuri pavadinta Japonijos naro, mirusio šios salos povandeninio urvo tyrinėjimo ekspedicijos metu, garbei. Tai dar viena neįtikėtino grožio sala, kurioje norėsis likti amžinai. Vienas išskirtinių salos bruožų - juodo kalkakmenio akmenys, tarsi skustuvo ašmenys, styrantys tiesiai iš balto smėlio. Dėl išskirtinės vandens gyvūnijos pasaulio įvairovės, Simizu sala laikoma viena gražiausių vietų nardymui El Nido regione. Egzotinių žuvų ir koralų įvairovė atims žadą. Tapybiški Simizu salos vaizdai prašyte prašysis nufotografuojami.  Priplaukę Slaptąją Lagūną, prie jos rasite ne vieną lūkuriuojančią valtį. Į aukštų uolų saugomą lagūną galima patekti tik pro siaurą plyšį kalkakmenio sienoje. Plyšys yra toks nedidelis, kad pro jį turistai turi praplaukti patys.  Šiandien ši vieta yra labiau ypatinga nei slapta, keliautojus  pakerinti stulbinančiais vaizdais. Pasiekę 7 komandosų paplūdimį, išgirsite pasakojimą, kad netoliese buvo įstrigęs didžiulis žvejybinis laivas. Po trijų dienų įgula nusprendė laikinai apsistoti saloje ir joje gyveno tris mėnesius, kol buvo pataisytas jų laivas. Vėliau vietiniai čia atrado akmenį su išraižytais žodžiais „Septyni komandosai“ ir pamanė, kad tai buvo įstrigusio žvejybinio laivo pavadinimas. Kita istorija byloja, kad paplūdimio pavadinimas kilo nuo kurį laiką čia gyvenusių septynių kareivių. Balto smėlio paplūdimyje išvysite kokoso palmes, išsirikiavusias tarsi kareiviai, laukiantys mūšio.
Be aprašytojo A turo, dar siūlomi visos dienos turai B ir C (ilgiausias) ir daug kitų pramogų. Neabejojame, kad puikiai pailsėsite El Nido kurorte, vadinamame tropikų rojumi, garsėjančiame įspūdingais peizažais ir šalia esančiu akmeniniu salynu. Nakvynės viešbutyje, pensione, svečių namuose.

diena. El Nido – Puerto Princesa.

Po pusryčių lauks ~6val. kelionė į Palavano salos sostinę Puerto Princesą. Pagrindinis Palavano miestas Puerto Princesa – tropikų rojus, kur judrus komercinis gyvenimas ir pramogos verda visai netoli balto smėlio paplūdimių ir žaliuojančių miškų. Kalnų grandinė dalina miestą į dvi dalis: Vakarų ir Rytų pakrantes. Atvykus registracija viešbutyje ir laisvas laikas poilsiui. Pageidaujantiems (už papildomą mokestį, esant galimybei) pasiūlysime ekskursiją po Puerto Princesą. Nakvynė viešbutyje, pensione, svečių namuose.

diena. Puerto Princesa – Sabangas – Puerto Princesa.

Po pusryčių vyksite link Sabango požeminės upės nacionalinio parko.  Čia galite išvysi laukines makakas, žaismingas voveres bei egzotinius paukščius, kai kurie jų būdingi tik šiai vietovei. Iš Sabango uosto valtimi plauksite iki netoliese esančios įlankos. Tuomet džiunglių taku pėsčiomis eisite iki Požeminės upės.  Būtent ši upė yra dar vienas Palavano salos gamtos turtas, 2011 metais įtrauktas į Septynių naujųjų pasaulio gamtos stebuklų sąrašą. Ji tituluojama bene ilgiausia požemine upe pasaulyje. Prasigraužusi kelią pro kalkakmenio kalnus upė vingiuoja po Palavano salos kalvomis daugiau nei 8km, kol įteka į Pietų Kinijos jūrą. Urve, kuriuo teka upė, susidarė aukšti požeminiai tuneliai, didžiuliai stalaktitų ir stalagmitų dariniai bei keletas olų. Po 4-5 asm. būsite įsodinti į nedidelę valtelę ir, lydimi vietinio gido, pasileisite gilyn į urvą. Čia tvyro visiška tamsta ir tik vedlio turimas žibintas nušvies jums kelią. Plauksite apie 1,5km. Urve pasijusite lyg kitame pasaulyje. Susiformavę stalagmitai ir stalagtitai primins įvairias formas ir gyvius, o žibinto šviesa suteiks joms dar daugiau mistikos. Gidas papasakos įdomių istorijų apie urve esančią „katedrą“, „Mergelę Mariją“ ir net „Šeron Stoun“. Plaukimo metu rekomenduojama netriukšmauti. Šią vietą mėgsta ne tik turistai, bet ir šikšnosparniai. Pietūs turo metu. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje, pensione, svečių namuose.

diena. Puerto Princesa – Sebu sala.

Pusryčiai. Vyksite į oro uostą ir skrydžiui į Sebu salą, tikrą Pietų Filipinų karalienę. Čia 1521 m. išsilaipino keliautojas F. Magelanas kartu atveždamas ir katalikų tikėjimą. Salai, esančiai Filipinų vidury, dar priklauso daugiau nei 150 mažų salelių. Atvykus nesunku pastebėti, kodėl šią salą vis dažniau į savo planus įtraukia keliautojai po Aziją, kurie čia gali susipažinti su turtinga istorija, daugialype kultūra ir su žaviais,  svetingais ir linksmais vietos gyventojais. Atvykus Jūsų lauks ekskursija po Sebu miestą. Ekskursijos metu pamatysite Magelano kryžių. Tai kopija kryžiaus, kurį garsusis keliautojas pastatė pažymėdamas naują Romos katalikų teritoriją. Pats Magelanas buvo nužudytas vieno iš Visajų genčių vadų, Lapu-Lapu, vizito į šalia esančią Mactan salą metu. Šalia keliautojo kryžiaus stovi ir bronzinė genties vado statulėlė, pažymėdama tragišką rytų ir vakarų atstovų susitikimą. Taip pat apsilankysite San Pedro Forte. Tai pirmoji europiečių tvirtovė naujai atrastose žemėse. Iškilęs bastionas liudijo ispanų galybę, kuriant imperiją, apėmusią visą Filipinų salyną ir išsilaikiusią 500 metų. Pamatysite seniausią katalikių bažnyčią Sebu saloje - Santo Nino baziliką. Baziliką, pastatytą pačioje Sebu miesto širdyje.  Ji  stovi toje vietoje, kur buvo rasta Santo Nino, juodaodžio Jėzaus, skulptūrėlė. Su visa salos istorija susipažinsite žvelgdami į Sebu istorinio paveldo monumentą, pastatytą iš betono, bronzos, žalvario ir plieno. Čia vaizduojamos pačios svarbiausios scenos iš salos gyvavimo istorijos: nuo Filipinų, dar nepaliestų civilizacijos, iki kolonijinių laikų, 1896-ųjų metų revoliucijos ir Filipinų Respublikos gimimo. Po ekskursijos laisvas laikas poilsiui. Nakvynė viešbutyje, pensione, svečių namuose.

diena. Sebu sala – Boholio sala – Panglao sala.

Po ankstyvų pusryčių  vyksite į uostą ir keltu plauksite į egzotiškąją Boholio salą centriniame Filipinų salyne. Tai nedidelė ir mažai apgyvendinta vešliomis džiunglėmis pasidabinusi sala. Boholis taip pat garsėja seniausiomis Filipinų bažnyčiomis. Ekskursijos po salą metu, aplankysite dar 1595 m. iš koralų pastatytą Baklajono bažnyčią. Boholio sala turistus vilioja garsiosiomis Šokoladinėmis kalvomis. Smaližiams teks nusivilti – jokio šokolado čia nėra. Šį pavadinimą jos įgijo dėl rudos spalvos, kuria kalvos nusidažo sausojo sezono metu. Šiuo metu suskaičiuojama ~1500 kalvų, kurių aukštis nuo 30 iki 50 metrų. Išvydus visą slėnį nusėtą lyg piltuvėliu ar rankomis suformuotomis kalvomis, kyla mintis kaip jos čia atsirado ir kam jos skirtos?

Iki šios dienos geologai neranda tikslių atsakymų į šiuos klausimus ir nesutaria, kaip ant Boholio salos vidurio plokščiakalnio atsirado šios neįprastos klinčių kalvos. Viena iš legendų teigia, jog kadaise čia gyveno jaunas ir stiprus milžinas Arogo, kuris pamilo paprastą mirtingąją merginą. Jai mirus Arogo graudžiai verkė, o jos ašaros krito žemyn ir virto kalvomis simbolizuojančiomis jo gedulą. Visgi populiariausia hipotezė yra ta, kad kūginės kalvos atsirado iš susidariusių koralinių rifų formuojantis Boholio salai. Šokoladinės kalvos - nepakartojamas reginys, paliekantis neišdildomą įspūdį. Pakeliui sustosite susipažinti su mažiausiais ir seniausiais pasaulio primatais tarsyrais arba kitaip - ilgakulniais.

Šie delno didumo padarėliai veisiasi tik pietryčių Azijos salose. Maži ir pūkuoti tarsyrai panašūs į nedideles beždžionėles. Tarsyrai – seniausi primatai, kurių giminė žemėje gyvuoja jau 45 mln. metų. Dienos metu jie snaudžia lapų pavėsyje, o supratę, kad juos stebi, atmerkia didžiules geltonas akis ir pradeda tyrinėti aplinką. Pasislėpti nuo jų – sunku. Galvą tarsyrai gali pasukti net 360 laipsnių kampu! Stipriais pirštais jie tvirtai laikosi įsikibę už šakų ir, esant reikalui, mikliai šokinėja nuo vienos šakos ant kitos. Dėl ilgų galinių kojų, šie gyvūnėliai gali nušokti iki 5m! Nors jie atrodo nekaltai, tarsyrai yra vieninteliai visiškai mėsėdžiai primatai. Jie dažniausiai medžioja įvairius vabzdžius, varles, driežus ar nedidelius paukščius. Kadangi tarsyrai gali atsivesti tik po vieną jauniklį per metus, jie priversti kovoti už išgyvenimą. Dėl savo patrauklumo tarsyrai labai paklausūs juodojoje rinkoje, todėl pamažu nyksta. Po pažinties su švelniaisiais Boholio gyventojais baržos tipo laivu vyksite į vaizdingą kruizą Loboko upe. Pietūs kruizo metu. Išvykimas į nakvynės vietą Panglao saloje. Nakvynė viešbutyje, pensione, svečių namuose.

dienos. Panglao sala. Poilsis ir pramogos pajūrio kurorte.

Pusryčiai. Siūlome atsipalaiduoti ir mėgautis salos teikiamais malonumais. Boholio sala garsėja ne tik gamtos stebuklais. Tiltu su Boholiu sujungta Panglao sala – tikra dangiško poilsio oazė! Salos krantus puošia balto smėlio paplūdimiai. Žavios įlankos bei koraliniai rifai vilioja povandeninio pasaulio gerbėjus. Mėgstantiems aktyvesnes pramogas, rekomenduojame išbandyti pasirenkamus turus: delfinų ir banginių stebėjimą ar aplankyti netoliese esančias salas.

Balicasag sala ypač mėgstama nardytojų. Salą juosiantis jūrinis draustinis saugo jame esančia gyvybę, tad povandeninis pasaulis čia ypač spalvingas. Po nardymo galima atsikvėpti balto smėlio paplūdimyje, mėgautis nuostabiais vaizdais ar paragauti šviežiai paruoštų jūros gėrybių. Kita siūloma stotelė Jūsų maršrute – Virgin sala. Tai pusmėnulio formos sekluma, prijungta prie nedidelės salelės, apaugusios kokoso medžiais. Sala ypatinga tuo, jog potvynio metu dalis jos užliejama, o jūrai atslūgus pasirodo nuostabus balto smėlio paplūdimys. Koralinė Pamilacan sala – tikras nardytojų ir vandens gyvūnijos mylėtojų perlas. Jos pavadinimas kilęs nuo žodžio „pilak“, filipiniečių kalba reiškiančio didelį lenktą įrankį, naudojamą banginių medžioklei. Kadaise šių didžių žinduolių gaudymas buvo ypač populiarus ir salos gyventojai iš kartos į kartą perduodavo banginių medžiojimo įgūdžius. Apsilankę saloje, galbūt vis dar pamatysite šių gyvūnų kaulais dekoruotus namus. Dabar šie gyvūnai saugomi šalies įstatymų, o buvę banginių medžiotojai tapo įgudusiais gidais, padedančiais norintiems susekti ir pamatyti pro salą migruojančius banginius ir delfinus. Taip pat siūlomi įvairūs paviršinio ir giluminio nardymo turai, pažintinės ekskursijos po Panglao ir Boholio salas. Nakvynė viešbutyje, pensione, svečių namuose. 

diena. Boholio sala – Manila.

Po pusryčių vyksite į Tagbilarano oro uostą Boholio saloje skrydžiui į Manilą. Atvykę pradėsite pažintį su chaotiškuoju Filipinų megapoliu - Manila. 1571m. miestą įkūręs ispanų konkistadoras Miguel Lopoze de Legazpi Manilą paskelbė Filipinų sostine. Ispanų valdžia tęsėsi daugiau nei 300 metų, kol Filipinai buvo perleisti JAV. Vėliau Manila taip išgražėjo ir prasiplėtė, jog buvo vadinama “Azijos Paryžiumi”. Tai buvo klestintis prekybos centras, daugiakultūris miestas, kuriam buvo prognozuojama šviesi ateitis. Viską pakeitė Manilą užklupęs ir visa savo jėga sudrebinęs Antrasis pasaulinis karas. Didžios miesto vizijos buvo sugriautos kartu su “Azijos Paryžiaus” pastatais, o Manilos vardas minimas kartu su Varšuva, Hirošima ir Hamburgu – miestais labiausiais nukentėjusiais per Antrąjį pasaulinį karą. Dabar Maniloje, vadintoje Rytų Perlu, varguolių lūšnelės kukliai glaudžiasi stiklinių daugiaaukščių šešėlyje. Manilos lūšnynuose gyvena ~4mln. žmonių – beveik 35% sostinės gyventojų. Nuolat bruzdančiomis miesto gatvėmis, tarsi arterijomis, nepaliaujamai teka sostinės gyvenimas. Tai miestas, kuris besiskindamas kelią pro kolonijinės Ispanijos ir vartotojiškos JAV palikimą, kuria savitą chaotišką kultūrą. Ne veltui garsus lietuvių keliautojas Matas Šalčius Filipinus pavadino Mažąja Pietryčių Azijos Amerika. Jis buvo ne vienintelis lietuvis garsinęs mūsų šalies vardą Filipinuose. Biologas Pranciškus Baltrus Šivickis 1922-1928m. dėstė Manilos universitete, 1923m. Mindoro saloje įkūrė biologinę stotį, domėjosi Filipinų kultūra bei papročiais.

Ekskursijos po Manilą metu apsilankysite Rizalio parke - ramybės oazėje vidury miesto. Šis parkas skirtas Filipinų nacionaliniam didvyriui Jose Rizaliui, kovojusiam prieš ispanų valdžią. Čia jam buvo įvykdyta mirtiems bausmė. Pabuvosite Intramuros – seniausiame Manilos rajone, apsuptame storomis akmeninėmis sienomis. Bastionais sutvirtintos sienos saugojo apie 64 hektarus užimančią teritoriją, kurioje stovėjo didingi ispanų aukštuomenės namai, valdžios pastatai, bažnyčios, vienuolynai ir kiti svarbūs pastatai. Pats pavadinimas Intramuros, išvertus iš lotynų kalbos, reiškia „aptvertas sienomis“. Aplankysite seniausią Filipinuose San Augustino bažnyčią, pastatytą tarp 1587 ir 1606 metų. Nors Antrojo pasaulinio karo metais Intramuros rajonas buvo visiškai subombarduotas, ši bažnyčia išliko beveik neapgadinta. Pamatysite Santjago Fortą, kuris kadaise simbolizavo ispanų kariuomenės jėgą. Čia kalėjo J. Rizalis, kurio paskutinę kelionę į egzekucijos vietą žymi bronziniai pėdsakai. Pervežimas į Manilos oro uostą skrydžiui į Europą.

 

diena.

Grįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina