Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Disneilendo pasakos iliuzija ir Paryžiaus šarmas 4d.

Panašu, kad šeimos, turinčios vaikų gali dėti lygybės ženklą: Paryžius=Disneilendas. Tik nesakykite, kad net ir būdami suaugę niekada nesvajojote pašėlti garsiajame atrakcionų parke. Tai animacinių filmukų herojų vieta, kurią svajoja pamatyti ne tik mažieji keliauninkai, bet ir dauguma suaugusiųjų. Čia galima sutikti ne tik ančiuką Donaldą, peliuką Mikį, bet ir smagiai bei lėtai pasisupti atrakcionuose, ar beprotiškai palakstyti traukinukais po kalnelius. Disneilende galėsite patyrinėti labirintus, pasisvečiuoti pas princeses ar siaubo kambariuose…

  • Skrydis Vilnius – Paryžius – Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1vnt/asm.),
  • 3 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais,
  • kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), (**) už papildomą mokestį organizuojamas pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas, papildomo registruojamo bagažo mokestis,), miesto transporto bilietai Paryžiuje (vienkartinis bilietas apie 2 Eur), vietinių gidų paslaugos, miesto mokesčiai (apie 2-3 Eur/dienai/asm., mokami viešbutyje), pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos. (***) – varjete  + ½ butelio šampano nuo 100 Eurų asmeniui.
  • Bilietai į mokamus objektus (*) turėti apie 90 Eur.

1 diena

Skrydis Vilnius – Paryžius.  Atskridus į oro uostą pervežimas** į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė  viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Vietiniu *transportu vykstame į *Disneilendą. Visa diena magiškoje laimingų V. Disnėjaus sukurtų pasakų herojų šalyje. Šimtai dainuojančių ir šokančių lėlių jus pasitiks „Mažųjų pasaulyje“, „Pasienio šalyje“ pateksite į Laukinius Vakarus, kirsdami požemines šachtas ir vėjų perpučiamas kalnų grandines traukiniu pakilsite į Didžiojo Griaustinio kalną, Fantomo dvare atskleisite baugių vaiduoklių paslaptis, susipažinsite su indėnais Pokahontos kaimelyje. „Nuotykių šalyje“ netikėtumai tykos už kiekvieno kampo: per senovės griuvėsių liekanas atbulomis dardantis Indianos Džonso traukinys nuveš į „Pavojų šventyklą“. Audringų bangų daužoma valtis jus nuplukdys į tamsius slaptus urvus, kuriuose gyvena, kaunasi ir puotauja Karibų jūros piratai, Aladino žibintas atvers užburtojo miesto vartus, kopdami į Robinzono medį galėsite išbandyti savo sugebėjimą išgyventi… Įspūdžius apvainikuos V.Disnėjaus herojų paradas prie Miegančiosios gražuolės pilies. Nakvynė viešbutyje.

Paryžius

3 diena

Pusryčiai. Vietiniu *transportu vykstame į *Zoologijos sodą. Šiame sode sukurtas vientisas gamtovaizdis, kuris pritaikytas kiekvienam gyvūnui, kad jis jaustųsi lyg laisvėje. Lankytojai turi galimybę pavaikščioti po skirtingus pasaulio kampelius, esančius vienoje vietoje ir išvysti 200 skirtingų gyvūnų rūšių.  Parko teritorija padalinta į biozonas - "Europa", "Sudanas", "Madagaskaras" ir kitas. Skirtingose zonose bus galima išvysti pumų, lamų, savanas su raganosiais, žirafomis, liūtais ir zebrais. Tik pagalvokite, per vieną dieną apkeliausite visą pasaulį. Po pietų pažintis su Monmartru, kuriame gyveno ir dirbo Renuaras, Modiljanis, Dega, Utrilo ir daugelis kitų garsių kūrėjų. Siauros, žavios gatvelės, maži, jaukūs skvereliai – tai buvęs bohemiškasis Paryžiaus rajonas. Tertro aikštė – Monmartro menininkų Meka, kur galima sutikti ne vieną dailininką, siūlantį nupiešti jūsų portretą ar šaržą. Gražuolės Dalidos aikštelė su jos biustu, Marcelio Ayme įamžinimas – „žmogus, einantis per sieną“. Kalvos viršūnėje iškilusi bizantinio stiliaus Šventosios Širdies bazilika. Laisvas laikas Monmartre.  Vakare siūlome pažvelgti į Paryžių iš viršaus – iš *Eifelio bokšto apžvalgos aikštelės (274m), nuo kurios atsiveria didinga Paryžiaus ir jo priemiesčių panorama. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Pervežimas** į oro uostą. Skrydis Paryžius  – Vilnius/Kaunas.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina