Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Disneilendo pasakos iliuzija ir linksmasis Asterikso parkas 4d.

Panašu, kad šeimos, turinčios vaikų gali dėti lygybės ženklą: Paryžius=Disneilendas. Tik nesakykite, kad net ir būdami suaugę niekada nesvajojote pašėlti garsiajame atrakcionų parke. Tai animacinių filmukų herojų vieta, kurią svajoja pamatyti ne tik mažieji keliauninkai, bet ir dauguma suaugusiųjų. Čia galima sutikti ne tik ančiuką Donaldą, peliuką Mikį, bet ir smagiai bei lėtai pasisupti atrakcionuose, ar beprotiškai palakstyti traukinukais po kalnelius. Disneilende galėsite patyrinėti labirintus, pasisvečiuoti pas princeses ar siaubo kambariuose…

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Paryžius – Vilnius,
  • rankinis orlaivio bagažas (pagal aviakompanijos taisykles),
  • 3 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais,
  • kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), pirmenybinis įlaipinimas (rankinis bagažas ir rankinė į orlaivio saloną), papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje), vietinio *transporto bilietai iš/ į oro uostą ~40 eur (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus: ~50-70 eur/asm. - priklauso nuo grupės dydžio), vietinio *transporto bilietai iš/ į Disneilendą ~22 eur, *autobuso bilietai iš/į Asterikso parką ~25 eur, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir papildomos išlaidos, miesto transporto bilietai Paryžiuje (vienkartinis bilietas apie 2 Eur), vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto mokesčiai (apie 2-3 Eur/dienai/asm., mokami viešbutyje),
  • Priemoka už vienvietį kambarį 149 eurų.
  • Bilietai į mokamus objektus (**) ~ 100 - 200 Eur (priklauso nuo grupės dydžio).

1 diena

Skrydis Vilnius – Paryžius.  Atskridus į oro uostą vietiniu *transportu vyksite į viešbutį. Nakvynė  viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Vietiniu *transportu vyksite į **Disneilendą. Visa diena magiškoje laimingų V. Disnėjaus sukurtų pasakų herojų šalyje. Šimtai dainuojančių ir šokančių lėlių jus pasitiks „Mažųjų pasaulyje“, „Pasienio šalyje“ pateksite į Laukinius Vakarus, kirsdami požemines šachtas ir vėjų perpučiamas kalnų grandines traukiniu pakilsite į Didžiojo Griaustinio kalną, Fantomo dvare atskleisite baugių vaiduoklių paslaptis, susipažinsite su indėnais Pokahontos kaimelyje. „Nuotykių šalyje“ netikėtumai tykos už kiekvieno kampo: per senovės griuvėsių liekanas atbulomis dardantis Indianos Džonso traukinys nuveš į „Pavojų šventyklą“. Audringų bangų daužoma valtis jus nuplukdys į tamsius slaptus urvus, kuriuose gyvena, kaunasi ir puotauja Karibų jūros piratai, Aladino žibintas atvers užburtojo miesto vartus, kopdami į Robinzono medį galėsite išbandyti savo sugebėjimą išgyventi… Įspūdžius apvainikuos V.Disnėjaus herojų paradas prie Miegančiosios gražuolės pilies. Vietiniu *transportu grįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Vietiniu *transportu vyksite į **Asteriksą, pačių prancūzų mėgstamiausią parką, pasakojantį įdomią Asterikso ir karingųjų galų istoriją. Keliaudami per „Galiją", „Romėnų imperiją", „Graikiją" sutiksite ne tik Asteriksą su Obeliksu, bet ir bardą Kakafoniksą, šunelį Idėjafiksą, o druidas Getafiksas pasiūlys puodelį magiškojo galios gėrimo. Džiūgausite leisdamiesi kalnų upėmis, Menhiro greituoju traukiniu skriesite vandens trasa, bobslėjaus rogėmis kirsite kalnus, „Griausmavaldis Dzeusas" privers šaukti leidžiantis nuo stataus 30m aukščio kalno, „Trojos arklys" svaidys aukštyn – žemyn, septyngalvė „Lerno Hidra" negirdės jūsų maldavimų pasigailėti... XXI-ajame amžiuje galėsite išbandyti „Deguonies laboratoriją" ir „7-tąjį greitkelį"; Kosmoso tyrimų centre galėsite leistis į tarpgalaktinę kelionę po žvaigždynus. Vietiniu *transportu grįšite atgal į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Ryte pažintis su Monmartru, kuriame gyveno ir dirbo Renuaras, Modiljanis, Dega, Utrilo ir daugelis kitų garsių kūrėjų. Siauros, žavios gatvelės, maži, jaukūs skvereliai – tai buvęs bohemiškasis Paryžiaus rajonas. Tertro aikštė – Monmartro menininkų Meka, kur galima sutikti ne vieną dailininką, siūlantį nupiešti jūsų portretą ar šaržą. Gražuolės Dalidos aikštelė su jos biustu, Marcelio Ayme įamžinimas – „žmogus, einantis per sieną“. Kalvos viršūnėje iškilusi bizantinio stiliaus Šventosios Širdies bazilika. Po pietų išvykimas  vietiniu *transportu į oro uostą.  Skrydis Paryžius  – Vilnius.

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina