Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

Didžioji Meksika 14d.

 • Išsamus, dinamiškas, gyvas ir kontrastingas kelionės maršrutas, sudėliojantis spalvingą Meksikos pažinimo mozaiką (gamta, istorija, kultūra, religija).
 • Patikimi ir patikrinti partneriai.
 • Kruopščiai atrinkti viešbučiai, skanus maistas, paslaugus ir dėmesingas vietos personalas.
 • Kvalifikuoti vietos gidai.
 • Į kelialapio kainą įskaičiuoti bilietai į lankytinus objektus.
 • Subalansuotas ekskursinės programos ir poilsio režimas.
 • Išnykusių civilizacijų keliais. Meksika (I dalis).
 • Išnykusių civilizacijų keliais. Meksika (II dalis).

 

Kelionės aukso fondas 

 • Išsami pažintis su Meksikos sostine – Meksiko miestu.
 • Teotihuakanas – didžiausias Meksikos archeologinis kompleksas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi (UNESCO).
 • Puebla – kolonijinis miestas, kurio istorinis centras įtrauktas į UNESCO saugomo paveldo sąrašą.
 • Vienas gražiausių Meksikos miestų – Oaksaka.
 • Pirmasis Mezoamerikos miestas Monte Albanas (UNESCO).
 • Plaukimas laivu įspūdinguoju Sumidero kanjonu.
 • San Kristobal de las Kasas – įspūdingas Meksikos kolonijinis miestas, įsikūręs kalnuose.
 • Išvyka į autentišką indėnų kaimą San Juan Chamula.
 • Misol Ha – nepaprasto grožio krioklys, supamas tropinės augmenijos.
 • Palenkė – viena iš paslaptingiausių pasaulio vietovių, svarbiausia buvusios majų civilizacijos galybės liudininkė (UNESCO).
 • Kolonijinis miestas – Kampečė (UNESCO).
 • Paslaptingasis Ušmalio miestas.
 • Jukatano sostinė – Merida, dėl gausybės baltų kolonistų pastatų dar vadinama „Baltuoju miestu“.
 • Čičen Ica – vienas didžiausių ir geriausiai išlikusių majų ir toltekų civilizacijų kultūros paminklų.
 • Poilsis viename garsiausių pasaulio kurortų - Kankune arba idiliško grožio Majų Rivjeros pakrantėje.
 • Kelionė autobusu / mikroautobusu pagal programą.
 • 8 nakvynės su pusryčiais 3*- 4* viešbučiuose (pagal šalies kategoriją).
 • Pažintinės kelionės metu pietūs arba vakarienė (priklausomai nuo ekskursinės dienos programos). 1-mą kelionės dieną vakarienė nenumatyta; 9-tą kelionės dieną įskaičiuoti pietūs. 
 • 4 nakvynės su maitinimo sistema „viskas įskaičiuota“ pasirinktame viešbutyje Kankune arba Majų Rivjeros pakrantėje.
 • Ekskursinė - pramoginė programa.
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus ir parkus pagal programą.
 • Vietinių rusakalbių gidų paslaugos (pažintinės kelionės metu).
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Tarptautinių skrydžių bilietai nuo  1200 EUR (priklauso nuo sezono, oro linijų bendrovės, bilieto išrašymo datos etc).
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą).
 • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai (privalomi!) vietiniams gidams 2-3 USD asm. (dienai) ir vairuotojams 1-2 USD asm. (dienai), gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos.
 • P.S. už leidimą fotografuoti ir filmuoti tam tikruose objektuose mokama papildomai.

diena. Skrydis Vilnius – Meksikas (su persėdimu viename iš Europos miestų).

Skrydis iš Vilniaus su persėdimu per vieną iš Europos miestų. Atvykimas į Meksiko miestą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir nakvynė viešbutyje.

diena. Meksikas – Teotihuakanas – Meksikas.

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Meksiko miestą: Didžioji Sokalo aikštė – Meksikos sostinės širdis nuo actekų laikų, Mayor šventykla – senosios actekų sostinės Tenochtitlan griuvėsiai, Katedra, statyta ant actekų laikais stovėjusios Teokalio šventyklos griuvėsių, Nacionaliniai rūmai (pagal galimybę), pastatyti ant legendinio indėnų vado Montesumos rūmų griuvėsių. Juose yra garsaus meksikiečių tapytojo Diego Riveros freskos, vaizduojančios Meksiko miesto gyvenimą. Lankysite Nacionalinį antropologijos muziejų, garsų ikikolumbinės Meksikos istoriniais eksponatais.

Vėliau vyksite į Teotihuakaną (UNESCO) – senąjį actekų miestą, vadinamą „meksikietiškuoju Konstantinopoliu“. Čia susipažinsite su actekų istorija, išvysite nuostabaus grožio architektūrinius statinius, kurie alsuoja paslaptimi ir kiekvieną iš Jūsų perkels į laikus, kada Dievams buvo aukojamos žmonių gyvybės. Kitados šiame mieste gyveno apie 120 000 žmonių. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisite Mirusiųjų gatvės atkarpa. Po ekskursijos grįšite į Meksiko miestą. Nakvynė viešbutyje.

diena. Meksikas – Puebla – Oaksaka.

Pusryčiai. Kelionė į „angelų miestą“ Pueblą (UNESCO). Tai pirmas ispanų miestas, 1531 m. įkurtas ne ant Amerikos indėnų gyvenviečių griuvėsių. Pakeliui į Pueblą gėrėsitės didingais Popokatepetlio ir Istaksihuatlio ugnikalnių peizažais Siera Madre kalnų panoramoje.

Apžvalginė ekskursija po Pueblo miestą: aplankysite katedrą, kurios puošnus altorius pagamintas iš marmuro, onikso ir gryno aukso, judrų miesto centrą. Išvyksite į Oaksaką (UNESCO). Vakarinė ekskursija po vieną gražiausių Meksikos miestų. Nakvynė viešbutyje.

diena. Oaksaka – Monte Albanas – Tula.

Po pusryčių keliausite į Monte Albaną (UNESCO), laikomą pirmu tikru Mezoamerikos miestu, kuris beveik tūkstantmetį buvo svarbus regiono centras. Pasivaikščiosite po centrinę aikštę, aplink kurią išdėstytos platformos, ant jų kadaise stovėjo šventyklos, apžiūrėsite žaidimo kamuoliu lauką.

Išvyksite į Tulą. Čia apžiūrėsite didžiausią pasaulyje medį ~ 2000 metų senumo kiparisą. Vakare atvyksite į Tehuantepeką arba Salina Krusą. Nakvynė viešbutyje.

diena. Sumidero kanjonas – San Kristobal de las Kasas.

Po pusryčių vyksite į vaizdingą Sumidero kanjoną, kurio sienos kyla į 1000 m ir didesnį aukštį. Čia Jūsų laukia egzotiška pramoga – plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augalija bei gyvūnija. Vakare atvyksite į spalvingą kalnų miestelį San Kristobal de las Kasas. Nakvynė viešbutyje.

diena. San Kristobal de las Kasas – San Juan Chamula – Misol Ha – Palenkė.

Pusryčiai. Keliausite į autentišką indėnų kaimą San Juan Chamula. Pažintis su kaimo tradicijomis, buitimi, tikėjimu, gyvenimo būdu.

Išvyksite į Palenkę. Pakeliui sustosite prie vaizdingų Misol Ha krioklių (pagal galimybę). Tropinė augmenija, kalnai, skaidrus vanduo sudarys puikias sąlygas atokvėpiui. Atvyksite į Palenkę – vieną paslaptingiausių pasaulio vietovių, svarbiausią buvusios majų galybės liudininką. Nakvynė viešbutyje.

diena. Palenkė – Kampečė.

Pusryčiai. Ekskursija po Palenkę, archeologinę vietovę gūdžiose džiunglėse. Pažintis su majų civilizacija. Įrašų šventykla – antkapinis paminklas, savo mįslingumu galintis varžytis su Egipto piramidėmis, Saulės, Kryžiaus šventyklos, Karalių rūmai, žaidimo kamuoliu kiemas.

Daugybę šio majų miesto pastatų dar slepia džiunglių augmenija. Čia vykdomi archeologiniai kasinėjimai galbūt padės įminti dar daug šio miesto paslapčių. Kelionę tęsite į kolonijinių laikų miestą – Kampečę (UNESCO). Už papildomą mokestį – kelionė tramvajumi. Nakvynė viešbutyje.

diena. Kampečė – Ušmalis – Merida.

Po pusryčių keliausite į paslaptingą Ušmalio miestą, klestėjusį IV–IX amžiuje. Išvysite Pranašo piramidę, Vienuolio namą, Valdytojo rūmus, Vėžlių namus, vandens talpyklas. Keliausite į Jukatano sostinę Meridą. Šis 1541 m. ispanų atrastas miestas dėl gausybės baltų kolonistų pastatų dar vadinamas „Baltuoju miestu“. Nakvynė viešbutyje.

diena. Merida – Čičen Ica – Kankunas arba Majų Rivjeros pakrantė.

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Meridą: Didžioji aikštė, Šv. Idelfonso katedra, įspūdingasis Paseo Monteo prospektas. Po pažinties su Merida vyksite į Čičen Icą (UNESCO) – vieną didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių Jukatano pusiasalyje majų ir toltekų kultūros paminklų.

Nuo 30 metrų aukščio Kukulkano piramidės atsivers įspūdingas vaizdas į visą archeologinį kompleksą: „El Caracol“ observatorija, žaidimo kamuoliu šventykla, Šventasis altorius, ant kurio buvo atliekamos žmonių aukojimo apeigos, Tūkstančio kolonų salė, karių šventykla. Esant galimybei aplankysite *Senote Ik-kil – požeminių upių išplautą įgriuvą. Vyksite į Kankuną arba į vieną iš Majų Rivjeros pakrantės kurortų. Nakvynė viešbutyje.

dienos. Poilsis ir pramogos Karibų jūros pakrantėje.

Poilsis Kankune arba Majų Rivjeros pakrantėje. Puikūs smėlio paplūdimiai, šilta jūra, gausybė įvairiausių pramogų. Galimybė aplankyti Moterų arba Kosumelio salą, nuvykti į Koba gyvenvietę, kurioje galima pamatyti nepaprastai aukštas majų piramides, Rio Lagartos nacionalinį parką, garsėjantį milžiniškomis rausvųjų flamingų kolonijomis. Ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį. Nakvynės viešbutyje.

 

dienos. Skrydis Kankunas – Vilnius (su persėdimu viename iš Europos miestų).

13-tą kelionės dieną pervežimas iš viešbučio į Kankuno oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

 

Kelionės kaina asmeniui dviviečiame kambaryje: nuo 2579 EUR (kaina gali keistis, priklausomai nuo pirkimo metu galiojančių viešbučių kainų).

 

Yra galimybė pratęsti poilsį Kankune arba Majų Rivjeros pakrantėje (vieni populiariausių pakrantės kurortų – Plaja del Karmen ir Tulumas).

KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina