Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Supratau“ arba naršykite toliau. Tuo atveju jei norėsite atšaukti savo duotą sutikimą, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrinkite įrašytus slapukus. Plačiau »

DIDŽIOJI KINIJA 14D./12N.

1 diena. Skrydis į Pekiną
Skrydis į Pekiną.
2 diena. Atvykimas į Pekiną
Atvykimas į Pekiną. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
3 diena. Pekinas
Pusryčiai. Ekskursija aplankant miesto centre esančią vieną didžiausių ir žinomiausių aikščių pasaulyje – Tiananmenio aikštę (išvertus iš kinų kalbos tai reikštų Dangaus ramybės vartai), kurioje telpa apie 1 mln. žmonių. Ši aikštė išgarsėjo po 1989 06 04d. kruvinų įvykių, kuomet kinų valdžia žiauriai susidorojo su taikia demonstracija. Toliau lankomi Imperatoriaus Žiemos rūmai – Gugun, kurie dar žinomi kaip Uždraustasis miestas. 1987 m. rūmai įtraukti į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą ir dabar žinomi kaip meno muziejus, turintis didelę Kinijos meno kolekciją. Pietūs "Pekino anties" restorane. Po pietų aplankoma Dangaus šventykla Tiantan, 1998m. įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.
4 diena. Pekinas – Didžioji Kinų siena – Pekinas
Pusryčiai. Išvykimas prie Didžiosios Kinų sienos, vienos įspūdingiausių Kinijos įžymybių. Tai didžiausias rankų darbo statinys pasaulyje. Nuo 1987 m. Didžioji Kinų siena yra įrašyta į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sarašą. Pietūs. Po pietų lankomi Imperatoriaus Vasaros rūmai Yiheyuan. Vėliau apžiūrimi 2008 m. vasaros olimpiadai Pekine pastatyti stadionai "Paukščio lizdas" ir "Vandens kubas". Grįžimas į viešbutį. Laisvas laikas. Vakare pagal pageidavimą už papildomą mokestį galima apsilankyti Pekino operoje*. Nakvynė viešbutyje.
5 diena. Pekinas
Pusryčiai. Lankoma Yonghe Lama šventykla, dar vadinama Harmonijos ir Taikos rūmais. Šventyklos puošmena didžiulė Budos Maitrėjos statula, pagaminta iš sandalmedžio kamieno. Pasivaikščiojimas Dashilan, viena seniausia Pekino komercine gatve. Pervežimas į traukinių stotį. Naktiniu traukiniu išvykimas į Sianį. Naktis traukinyje.
6 diena. Pekinas – Sianis
Atvyksite į Sianį – senąją Kinijos sostinę. Pervežimas į viešbutį. Pietūs. Ekskursija po miestą: Didžioji gynybinė siena – tai Sianio miesto simbolis, didžiausia Mingų dinastijos (XVI a.) siena Kinijoje. Ji tęsiasi ~13 km, yra ~12 m aukščio. Maždaug senamiesčio gatvės pločio siena patogi poilsiui ir pramogoms: čia renkasi atsikvėpti vietiniai gyventojai, apsižvalgyti – turistai. Vėliau lankomas istorijos muziejus arba miesto parkas. Vakare pasivaikščiojimas senąja Wenhua Jie gatve. Nakvynė viešbutyje.
7 diena. Sianis
Pusryčiai. Ekskursija į Banpo – neolito laikų žmonių gyvenvietę. Tam, kad radiniai būtų apsaugoti nuo oro permainų ir juos galėtų pamatyti lankytojai, buvo įkurtas Banpo muziejus. Vėliau pažintis su Terakotos armija – vienu iš garsiausių XX a. archeologinių radinių. Tradiciniai Šensi provincijos pietūs, kurių metu bus ragaujami įvairių rūšių koldūnai. Po pietų aplankoma unikaliausia ir seniausia Didžioji Laukinių Žasų pagoda – statyta VII a., valdant Tang dinastijai. Pagoda laikoma to meto architektūros šedevru. Nakvynė viešbutyje.
8 diena. Sianis – Luoyang
Pusryčiai. Pervežimas į geležinkelio stotį. Kelionė traukiniu į Luoyang – miestą Kinijos centrinėje dalyje, Henano provincijos vakaruose. Jis buvo šalies sostinė trylikos dinastijų valdymo laikais – net 1529 metus ir didžiuojasi beveik penkių tūkstančių metų istorija. Miestas laikomas seniausia Kinijos sostine. Pietūs. Po pietų lankomos Longmeno grotos, čia, smiltainio uolose, 494 m. buvo įkurtas vienas iš didžiausių budizmo vienuolynų Kinijoje. Šiose grotose iki šių dienų išliko 43 pagodos, 150 tūkstančių šventųjų paveikslų ir skulptūrų. Valdant Tang ir Song dinastijoms, kinų meistrai šią vietovę pavertė milžiniška budistine šventykla. Uolose iš akmens buvo išskaptuotos įvairaus dydžio Budos skulptūros. Vėliau vykstama prie budistų Baltojo Arklio šventyklos Baimasi (apžiūrima iš išorės). Šventykla buvo pastatyta saugoti šventiesiems budistų raštams, kuriuos, pasak legendos, ant balto arklio atgabeno du budistų vienuoliai. Nakvynė viešbutyje.
9 diena. Luoyangas – Suzhou
Pusryčiai. Ekskursija į Šaolino vienuolyną. Tai kinų budistų vienuolynas, dar vadinamas Čan budizmo ir to paties pavadinimo kovos meno lopšine. Šaolino vienuolynas pastatytas VI a., valdant imperatoriui Xiaowan. Apie 527 m. į vienuolyną atvyko budizmo adeptas iš Indijos Bodhidharma, kuris laikomas Čan budizmo pradininku Kinijoje. Apžiūrimas Pagodų miškas Ta Lin – Šaolino vienuolių kapinės, kuriose išliko 260 antkapių – stupų. Pietūs. Po pietų galimybė stebėti Šaolino vienuolių Kung fu (Ušu) pasirodymą. Pervežimas į traukinių stotį ir išvykimas į Suzhou. Naktis traukinyje.
10 diena. Suzhou
Atvyksite į Suzhou – miestą, galintį pasigirti ilga ir spalvinga istorija, įkurtą maždaug prieš 2500 m. Dėl jame esančių kanalų, akmeninių tiltų, pagodų ir nuostabių sodų, šis miestas  dar vadinamas Rytų Venecija. Čia mėgo gyventi ir lankytis kinų elitas. Legendinis keliautojas Markas Polas teigė, kad tai yra vienas nuostabiausių ir aristokratiškiausių Azijos miestų, kokius jam teko regėti. Pietūs. Pasivaikščiojimas po Kukliojo valdininko sodą. Vėliau lankomas Šilko muziejus. Nakvynė viešbutyje. 
11 diena. Suzhou – Hangzhou - Šanchajus
Pusryčiai. Ekskursija į Žvejo sodą. Išvykimas į Hangzhou – miestą rytų Kinijoje, prie Fuchunjiang upės žiočių ir Didžiojo kanalo. Pietūs. Ekskursija po Hangzhou: iškyla kateriu po Sichu ežerą, vėliau aplankoma Dvasios prieglobsčio šventykla, Šešių harmonijų pagoda – 60 m aukščio medinė pagoda, lig šiol išlaikiusi savo autentiškumą, statyta 960 m. Pietūs. Taip pat aplankomas ir vienintelis Kinijoje arbatos muziejus, kurį sudaro penki skyriai: arbatos istorijos, rūšių, paruošimo, arbatos servizų ir papročių. Čia pavaizduota visa Kinijos arbatos kultūra. Pervežimas į Šanchajų. Nakvynė viešbutyje.
12 diena. Šanchajus
Pusryčiai. Šanchajus – didžiausias Kinijos ir septintas pagal dydį miestas pasaulyje. Miestas išsidėstęs prie Jangdzės upės žiočių, rytinėje Kinijos dalyje. Šanchajus – vienas svarbiausių šalies pramonės centrų, stambus transporto mazgas, turintis didžiulį uostą. Ekskursija po Šanchajaus miestą, aplankant Džiaugsmo sodą Yuyuan, Nefritinio Budos šventyklą – vieną didžiausių Šanchajaus budistinių šventovių. Ją reprezentuoja iš brangaus akmens nefrito iškalta 1,9 m aukščio, 3 tonas sverianti Budos statula, kurią 1982 m. iš Mianmaro (Birmos) į Šanchajų atgabeno budistų vienuoliai. Pietūs. Vėliau lankoma Šanchajaus televizijos bokšto "Rytų perlas" apžvalgos aikštelė bei Šanchajaus istorijos muziejus. Savarankiškas pasivaikščiojimas po prekybinę pėsčiųjų gatvę Nanjing Lu. Nakvynė viešbutyje.
13 diena. Šanchajus
Pusryčiai. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
14 diena. Grįžimas į Lietuvą
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Grįžimas į Lietuvą.


Kelionės kaina 1 asmeniui (gyvenant dviviečiame kambaryje) - nuo  1306 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:

• traukinio bilietai (Pekinas – Sianis;  Luoyang - Suzhou (miegamos vietos)),

• traukinio bilietai (Sianis- Luoyang (sėdimos vietos)),

• visi pervežimai pagal programą,

• 12 nakvynių 4* viešbučiuose su pusryčiais,

• 9 pietūs,

• ekskursinė programa,

• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,

• įėjimo bilietai į mokamus objektus.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

• tarptautinių skrydžių bilietai,

• Kinijos viza ~ 80 EUR ,

• individualūs pervežimai oro uostas – viešbutis – oro uostas atvykimo ir išvykimo dieną,

• sveikatos draudimas kelionės metu,

• papildomos ekskursijos, neįtrauktos į kelionės programą,

• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

 

Pastabos:

• garantuotas išvykimas esant bent 1 asmeniui,

• turistai Kinijoje prijungiami prie rusakalbės grupės,

• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams.

 

Svarbu:

• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,

• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,

• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.KELIONĖS UŽSAKYMAS
Data
Keliautojų skaičius
Kaina